Atlant Mityiscsi – SZKA Szentpétervár 3:1 (vége) | Szeversztal Cserepovec – Lokomotiv Jaroslavl 3:2 (vége) | Lev – CSZKA Moszkva 1:3 (vége)
HC Slovan – Dinamo Moszkva 2:4 (vége)
HC Slovan Bratislava
2:4 (1:0, 1:4, 0:0)
Dinamo Moszkva
vasárnap 24.02.2013, 17:00 • Slovnaft Arena, Brassó • KHL

Egy fordulatos mérkőzésen szerezte meg a győzelmet a Dinamo Moszkva csapata. Az első harmadban megszerezték a vezetést a hazaiak majd ezt növelni is tudták a másodikban azonban érthetetlen mi történt de kb 10 percen belül 4 gólt ütve megfordítottak a meccset a vendégek. Ezzel a párharc állása 3:0 (19:21:28)

60:00

59:30
    A kapus sincs már fenn

59:20
    Yeromenko védett hatalmasat!!! Közben elszabadul a pokol a pályán. Kisebb verekedések

58:00
    Yeromenko szorul ápolásra egy lövést követően.

57:40
    Juraj Mikús lépett ki két ember között, de a kapus jó időben szúrt ki a botjával így már nem tudott lőni

49:00
    Tomas Mikús megy el jól embere mellett azonban hosszan szöktette magát így a védő meg tudta kaparintani a korongot

42:50
    Nagyon nyomnak a hazaiak. Ha sikerülne még az elején betalálni lehet esélyük.

42:10
    Ezt túl kombinálták a hazaiak. Svatos passzolt Kytnárnak aki helyzetbe került, de ő még tovább tolta így kimaradt egy nagy lehetőség

A Dinamo gólt szerzett!

Egy szép háromszögezés végén beviszik a kegyelemdöfést a hazai csapatnak. Tsvetkov- Kokarev JAKUB PETRUZALEK volt a korong útja.

38:00
    Gorokhov lövése megy kapu fölé

36:30
    Teljes összeomlás a hazaiaktól.

35:20

Egy hazai korongvesztés után a kapu mögül passzoltak DOMINIK GRANAKNAK aki nem hibázik közelről.

35:00
    Hatalmas a harc a hazai kapu előtt, de sikerül kiütni a védőknek a korongot.

33:40
    Tilos felszabadítás hazai oldalon

33:00
    hatalmas helyzet!!!Kukumberg kap egy remek indítást egy az egyben mehet a kapura, de a kapus kifog rajta. Oda lett egy remek lehetőség

29:50
    Konrád parádés védése egy távoli lövésnél. Pedig nem sok mindent láthatott belőle.

26:30
    Hihetetlen mennyi minden történt 5 perc alatt. A vendégek szinte a semmiből hozták vissza a meccset

25:30

MAREK KVAPIL gyönyörű egyéni akciója végén találnak be a vendégek. 3 ember mellett viszi el majd lövi ki a bal felsőt. Ez tényleg szép gól volt.

24:50
    Kiállítás a hazaiaktól

23:50

Gyors válasz a vendégektől. ALEXEI SOPIN lövésével hozták vissza a reményeket a hazaiak. Soin a gólpasszos

22:55
    A Slovan gólt szerzett!

Hudacek kap egy remek indítást. Majd bemegy vele a kapu mögé ahonnan az érkező MILAN KYTNARNAK passzol aki védhetetlenül lő a jobb felsőbe.

18:10
    Konrád nevét skandálják a stadionban. Érthetően minden dicsértet megérdemel a hazai kapus.

12:40
    Majdnem Konrád ügyetlenkedéséből lett gól!! Egy palankról visszapattanó korong érkezett Konrád háta mögé aki rosszul fogta meg és saját kapuja felé kezdett menni a korong azonban a kapuvas kisegítette.

12:10
    Dano találta el a korong rossz helyen.

11:20
    Babenko remekül hámozta át magát 3 védőn!!! Ebből a gyönyörű egyéni alakításból azonban a végén Konrád védés lett.

07:40
    Majdnem jó lett Svatos beadása középre. Egy vendég bot még pont időben bele tudott érni

06:50

06:00
    Még csak lövésig sem jutnak a vendégek.

05:30
    4 a 4 ellen a jégen

04:40
    Mihalik a hazaiaktól és Petruzalek a vendégektől kerül ki két percre.

03:50
    Nyomnak a vendégek, de a védelem nagyon jó a Szlovákoknál

03:00

MARIO BLIZNAK használja ki az előnyt. Miklík teszi középre a korongot MARIO BLIZNAK pedig okosan emelve a lövést szerzi meg a vezetést a hazaiaknak

02:20
    Sikerül kiütni a korongot a harmadból. Nagyon fontos másodperceket nyernek a vendégek ezzel