Szalavat Julajev – AK Barsz Kazany 0:3 (vége) | Traktor Cseljabinszk – Avangard Omszk 3:0 (vége) | Szeversztal Cserepovec – SZKA Szentpétervár 2:4 (vége)
Dinamo Moszkva – CSZKA Moszkva 2:1 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Dinamo Moszkva
2:1 (1:0, 0:1, 0:0)
CSZKA Moszkva
kedd 12.03.2013, 16:30 • Luzsnyiki, Moszkva • KHL

Nagyon hamar vége lett a hosszabbításnak, az első komolyabb lehetőségét használja ki a Dinamo, ezzel 2:1-re megnyeri a mai mérkőzést, és ami ennél is fontosabb, hogy már 3-1 arányban vezetnek a párharcban.
    Folytatás csütörtökön, fordított pályaválasztással! (18:54:23)

60:37
    A Dinamo gólt szerzett!

GÓÓÓL! Megnyeri a meccset a Dinamo! Babenko ad remekül a kapu elé, a lendületből érkező SERGEI KONKOV megelőzi Markovot, és a kapuba lő egészen közelről!

Buli elhozatal: 19 (50%) - 19 (50%)

Nem született gól az utolsó harmadban, így 1:1-re végeztek a csapatok, vagyis jöhet a hosszabbítás! A harmadik felvonás már nem hozott annyi helyzetet, mint az előző kettő, de azért most sem unatkozhattunk! Aki gólt üt, megnyeri a mérkőzést!

60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.

59:53
    Petruzalek hagyja ki a meccslabdát a végén, nem tud nyerni a Dinamo a rendes játékidőben!