Nagyatádi FC – Győri ETO FC II. 0:0 (vége) | Tiszaújváros – Fortress Felsőtárkány SC 0:3 (vége) | Kazincbarcikai SC – Cigánd 2:1 (vége)
Csepel FC – BKV Előre SC 0:0 (vége)
Csepel FC
0:0 (0:0)
BKV Előre SC
szombat 21.09.2013, 16:00 • Béke téri Stadion, Csepel • NBIII - Nyugati csoport

Vége. A Csepel ismét 0-0-át játszott, a harmadosztályhoz mérten is gyenge színvonalú mérkőzés volt, bár az utolsó 10-15 percben nagy küzdelmet láthattunk, és unalmasnak nem mondható a meccs, volt esemény, de annál is több pontatlanság és hiba is sajnos. Egyetlen pozitívuma a meccsnek mind a két csapat számára, hogy továbbra is mindketten veretlenek, a BKV marad listavezető, és a Csepel is jobban szerepel az előre kitűzött céloknál. (17:58:44)

90+3
    Molnár lőtt a bal sarok mellé, kb. oda, ahová Teplán az első félidőben a 11-est. Ez is döntő lehetett volna.

90+2
    Berdó lövését kézzel blokkolták, 16 méterről a kapuval szembe jöhet a BKV szabadrúgással.

90+1
    Ez az ívelés sem jelentett veszély, de vendég bedobás jöhet.

90+1
    A 16-os jobb oldaláról jöhet szabadrúgással a BKV Előre.

90
    4 perc a hosszabbítás.

89
    Csere a Csepel FC-nél/nál: lemegy Szluka, bejön Nagy Á..

88
    Veszélyes játék miatt jöhet a BKV, újra kb. 20 méterre az alapvonaltól, a bal szélről jöhetett az ívelés, ebből se lett semmi.

87
    Nagy kezei közé ment a labda.

86
    Megint ívelhet a vendég csapat, most Karacs fogja beívelni.

85
    Kezd felpaprikázódni a hangulat, a játék is felélénkült, de sok a hiba most is.

83
    Somodi futott el egy indítással, mellé lőtt.

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Berki (BKV Előre SC).

81
    Segesdi fejelt jól kapura, de ez is les.

81
    Most a Csepel jöhet szabaddal kb. 35 méterre a kaputól, itt is ívelés jöhet.

80
    Nagyot védett Nagy, ám sokadszorra is lest intett a partjelző.

79
    Tóth Axel kapott sárgalapot, időhúzásért vélhetően.

78
    Újabb BKV szabadrúgás jöhet, most az alapvonaltól 20 méterre a pálya bal széléről.

77
    Veszélyes volt a labda, ám mindenki előtt elment.

77
    Jó 35 méterről jöhet szabadrúgással a BKV, várhatóan ívelés jöhet, Tóth Axel a labda mögött.

76
    Egy bedobás után Vadas fejelte haza labdát, némileg veszélyeztetve saját kapuját.

75
    Csere a BKV Előre SC-nél/nál: lemegy Majoros, bejön Dobó.

74
    Sajnos továbbra is a sok hiba, kevés helyzet a jellemző, sok a pontatlan ívelés, rossz labdakezelés.

72
    Csere a Csepel FC-nél/nál: lemegy Vejmola, bejön Somodi.

71
    Molnár lőtt a másik oldalon kapufát, de les volt.

70
    Szluka mehetett ismét a kapura, Bozsó jól jött ki.

69
    A Csepel ismét veszélyes kontrát vezethetett, nem sikerült az utolsó passz.

67
    Egy beadás után a hazai 16-oson belül volt kavarodás, de ebből sem volt helyzet.

65
    Nagy jól jött ki a kapujából egy előre passz után.

64
    Csere a Csepel FC-nél/nál: lemegy Zimermann, bejön Segesdi.

62
    Egy kontrával mehetett Szluka, ám belebonyolódott a cselekben a 16-oson belül, végül kifelé ítélt a bíró.

60
    Továbbra is sok a hiba, annyi talán a különbség az első félidőhöz képest, hogy most a BKV van fölényben, de egyelőre nem jó a meccs.

57
    Csere a BKV Előre SC-nél/nál: lemegy Sebők, bejön Berki.
    Csere a BKV Előre SC-nél/nál: lemegy Merczel, bejön Karacs.

55
    Teplán 20 méterről lőtt mellé, gyenge lövés volt.

53
    Molnár elgurította a labdát a kapus mellett is egy ívelés után, a védők először rosszul értek bele, majd az utolsó pillanatban Petrezselyem elől kirúgta a labdát, nagy helyzet volt!

51
    Vadas ívelése után Berdó üresen fejelhetett, de kihagyta, nagy helyzet volt!

50
    Berdó került a földre, várhatóan újabb ívelés jöhet, ezúttal messze a kaputól.

49
    Szluka volt lesen, a szurkolóknak nem tetszik az ítélet.

47
    Molnár cselezte be magát a 16-oson belülre, Berdó lőhetett az ötös sarkáról, csúnyán fölé ment a lövése.

46
    Nem volt csere a szünetben.

46

Nem volt kifejezetten jó az első félidő, sok hibával játszanak a csapatok, nem látszik, hogy a harmadik fogadta az elsőt, némileg talán a hazaiak játszanak jobban, akik a 11-es révén vezethetnének is, ám Teplán hibázott, így a szünetben gól nélküli döntetlen az állás.

45+2
    Molnár kapott jó labdát, de nagyon kiszorított szögben volt a jobb oldalon, mellé lőtt.

45+1
    Teplán előre lőtt labdáját Szluka harcosan megszerezte, de kipattant a labda kb. 6 méterre a kaputól.

45
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Vejmola (Csepel FC).

44
    Ez a szöglet sem okozott veszélyt.

44
    Juhász lövése pattant meg, már a negyedik csepeli szöglet jöhet.

43
    Szluka szerzett labdát a 16-osnál, Majoros javította a hibáját még időben, így szöglet jöhet.

42
    Ezúttal a Csepel jöhet egészen jó helyről, 30-35 méterre a kaputól, ám a felívelés a kapu fölött szállt ki.

41
    A szabadrúgás nem okozott veszélyt.

40
    Kálmán buktatta Majorost 25 méterre a kaputól.

39
    Továbbra is sok a hiba a meccsen, nem két dobogós csapathoz méltó a színvonal.

37
    Érdemes megemlíteni a hazai ultrákat is, akik jó hangulatot teremtenek az NB3-hoz mérten jó nézőszámú mérkőzésen, ám ez a stadion ennyi nézővel üresnek tűnik.

36
    Berdó fejelte a felsőlécre a labdát, ám les volt.

35
    Ismét a 16-os jobb sarkától jöhet szabadrúgással a BKV, Juhász volt szabálytalan.

35
    Folytatódhat a mérkőzés, a hazaiak sportszerűen visszaadják a labdát.

33
    Ezúttal Szluka maradt lenn, ápolásra szorul.

31
    Teplán a bal sarokra helyezte a labdát, azonban mellé lőtt, nagy lehetőség maradt ki!

30
    Tizenegyes!! Zimermann hosszan szöktette magát, ám szerencséjére buktatták őt, így büntető következik!

29
    Tóth lőtt 20 méterről a kapu mellé.

28
    Bozsó kiütötte a labdát, de a játékvezető kifelé ítélt.

28
    Zimermann cselei után jöhet az újabb Csepel szöglet.

27
    Újabb veszélyes Juhász beadás, ezt a mezőnybe vágta ki a vendég védelem.

26
    A szöglet után Bozsó nem tudta megfogni a labdát, nagy szerencséjére saját játékosa elé került azonban a labda, így nem lett baj.

26
    Na végre valami! Juhász beadását kellett szögletre mentenie a vendégeknek, nagy helyzet lehetett volna!

24
    Továbbra is folytatódik a nem túl mozgalmas játék, sok hibával és apróbb szabálytalanságokkal.

21
    Mezőnyjáték folyik, ám nem folyamatos a játék, nincsenek helyzetek az elmúlt percekben.

19
    Egy hosszú ívelést kellett Nagynak Molnár elől lehúznia.

17
    A szabadrúgást Teplán ívelte be, nem okozott veszélyt.

16
    Merczel rántotta le Juhászt, sárga lap!

15
    Molnár beadását blokkolták, újabb szöglet.

14
    Tóth jobbról csavart középre, a hazaiak szerencséjére senki nem ért bele, nem a védelmen múlt, hogy maradt a 0-0!

13
    Molnár lövését védte Nagy.

11
    Közben 10 emberrel a Csepel, könnyen lehet, hogy csere lesz.

11
    Tóth Axel ívelése a kapus kezében kötött ki.

9
    A 16-os bal sarkától jöhet szabadrúgással a BKV, ám előtte ápolás következik, áll a játék.

8
    Majoros volt sportszerűtlen a saját 16-osánál, egyelőre csak szóban figyelmezteti őt a játékvezető.

7
    A szöglet érintés nélkül a másik oldalon kiment, semmilyen veszélyt nem jelentett tehát.

6
    Az első szögletet a BKV végezheti el.

4
    Teplán indult meg megint, lecsúszott a beadása, ami így a kapu fölé szállt.

3
    Teplán vágta előre a labdát, ám figyelt a vendég védelem.

2
    Rögtön támadnak a vendégek, ám Petrezselyem nem tudott veszélyesen beleérni a beadásba.

1
    A BKV is a hagyományos színeiben, sárga-kékben játszik.

1
    A piros-kékben pályára lépő hazai együttes kezdte a mérkőzést.

1

Csepel FC: Nagy – Végh, Kálmán, Rakic, Teplán – Krupár, Vejmola, Juhász, Koziorowski – Zimermann, Szluka

BKV Előre SC: Bozsó – Nyárasdi, Majoros, Sebők, Tóth – Berdó, Csikós, Vadas, Merczel – Petrezselyem, Molnár

Játékvezetők: Jakab; Fehér, Reinicz.

Az NBIII Nyugati csoportjában a 6. fordulóra már csak két veretlen együttes maradt, ez a Csepel és a BKV csapata, ők csapnak össze egymással szombaton Csepelen. A listavezető vendégek mindössze egy gólt kaptak eddig, ám egyszer gól nélküli döntetlent is játszottak, míg a Csepel mérlege 3 döntetlen és 2 győzelem. Talán a vendégek tűnnek esélyesebbnek, de inkább három esélyes találkozóról beszélhetünk.

A múltra visszatekintve, mind a két csapat komoly múlttal rendelkezik, főleg a harmadosztályhoz mérve. A Csepel 4-szeres magyar bajnokként a bajnoki címek számát tekintve a Győrrel holtversenyben a 7. legeredményesebb klub Magyarországon, a II. vh után a '90-es évek végéig kisebb-nagyobb szünetekkel többnyire az első osztályban szerepeltek, majd 2000-ben a csapat megszűnt, újraszervezése után 2007-ben a harmadosztályba jutottak, azóta az NB3-ban szerepelnek.
    A BKV Előre mindössze néhány alkalommal, a 40-es években szerepelt az NBI-ben, azonban a '80-as évek óta a tavalyi szezonig az NBII meghatározó csapata volt, többször is osztályozót játszhattak a feljutásért, sőt, 2001-ben meg is nyerték az NB2-t, de anyagi okok miatt nem indultak az első osztályban, ám egészen a tavalyi átszervezésig stabil résztvevői voltak az NB2-nek, és a Magyar Kupában is értek el figyelemre méltó eredményeket.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.