Voyage SE – ESMTK 2:3 (vége) | Felsőzsolca VSC – Cigánd 2:2 (2:4 bűnt. vége) | Tiszaújváros – Szeged 2011 0:1 (hosszabbítás vége)
Biatorbágy – Futura-Mosonmagyaróvár 2:1 (vége) | Nyírbátori FC – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Sopron – Puskás Akadémia FC 2:3 (hosszabbítás vége)
Viadukt-Tópart-Biatorbágy
2:1 (2:1)
Futura-Mosonmagyaróvár
szerda 25.09.2013, 15:00Magyar Kupa

Mérkőzés vége. (16:58:57)

89
    Biatorbágyi szabadrúgás kerülte el a kaput.

87
    Az utolsó 5 percen belül járunk!

86
    Folyamatosan támad a vendég csapat!

85
    Érkezik a beadás... Simon csúsztatja rá, de méterekkel mellé!

84
    A Mosonmagyaróvar csapata kap szabadot 20 méterről!

83
    Óriási ziccerek maradtak ki a hazai csapatnál! Elôször Nay lőtte rá 10 méterről, amit védett a kapus, majd Varga ismételt, de a kapus ismét nagyot védett!

82
    A hazaiak kapuja előtt folyik a játék, de a hazai falat nem tudják áttörni a támadók!

81
    Nagyon nyom a vendég csapat, hiszen az utolsó 10 percn belül járunk, ők meg kieső helyen vannak.

80
    Kirúgással jön a hazai csapat egy gyenge lövést követően.

79
    Nagyon nyom a vendég csapat, bármikor jöhet az egyenlítő gól!

78
    Jól hozzák fel a labdát a középpályán, de egy rossz paszt követően ismét a vendégeknél a labda.

77
    Egy eladott labdát követően kontrázhatnak a hazaiak!

76
    Nagyon nyomnak a vendégek!

75
    Továbbra is a játék nagyrésze a középpályán van.

72
    Szöglet következik... Érkezik a beadás... Ráfejeli az egyik támadó, de mellé megy!

71
    Érkezik a beadás... A védők kirúgják, szöglet! Az egyik vendég játékos a földön fekszik.