Voyage SE – ESMTK 2:3 (vége) | Felsőzsolca VSC – Cigánd 2:2 (2:4 bűnt. vége) | Tiszaújváros – Szeged 2011 0:1 (hosszabbítás vége)
Biatorbágy – Futura-Mosonmagyaróvár 2:1 (vége) | Nyírbátori FC – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Sopron – Puskás Akadémia FC 2:3 (hosszabbítás vége)
bűntető vége (2:4)
Felsőzsolca VSC
2:2 (0:1)
Cigánd SE
szerda 25.09.2013, 15:00Magyar Kupa

Maratoni csatában végül büntetőkkel, megérdemelten jutott tovább az NB III-as Cigánd. (17:43:10)

Ur berúgta a 4. büntetőt, 2-4. Ezzel továbbjutott a Cigánd a 4. fordulóba!

Tóth lőtt a hazaiaknál a kapuba. 2-3

Monyók tiszta erőből bombázott középre a léc alá. 1-3

Fink "Panenka-zni" próbált, de nagyon gyenge kísérlet volt, Sánta védett. 1-2

Tempfli jön a vendégeknél, magabiztosan gurít a hálóba. 1-2

Kőműves következik, a bal sarokba rúgta a labdát, Sánta a másik irányba vetődött. 1-1

Sipos magabiztosan rúgja be a kapu közepébe a labdát. 0-1

Boczki lőtt a jobb oldalra laposan, de Sánta véd! 0-0

A hazaiak kezdik a büntetőrúgást.

Büntető lövés kezdete.

Befejeződött a 2.hossz..

118
    Monyók lőtt 17 méterről, Lövey bravúrral védett.

117
    Ur szerzett labdát a hazaiak alapvonalánál, majd beadásra szánta el magát, de nem érkezett senki és a hazai védők szögletre tisztáztak.

116
    A Cigánd gólt szerzett!
    Vasas beadására érkezett GNANDT-NÉMETH ERIK, aki megelőzte védőjét és spiccel kilőtte a hosszú sarkot.

115
    Monyók kapott sárgát reklamálásért.

113
    Vasas készített le lövést Ur-nak, nagyszerűen találta el Ur, a kapus bravúrral védett!

111
    A Felsőzsolca gólt szerzett!
    FINK SÁNDOR lőtte el a szabadrúgást, a felsőlecet találta el, majd Sántáról bepattant a labda a hálóba.