Voyage SE – ESMTK 2:3 (vége) | Felsőzsolca VSC – Cigánd 2:2 (2:4 bűnt. vége) | Tiszaújváros – Szeged 2011 0:1 (hosszabbítás vége)
Biatorbágy – Futura-Mosonmagyaróvár 2:1 (vége) | Nyírbátori FC – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Sopron – Puskás Akadémia FC 2:3 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Termálfürdő FC Tiszaújváros
0:1 (0:0)
Szeged 2011-Grosics Akadémia
szerda 25.09.2013, 15:00 • Városi Stadion, Tiszaújváros • Magyar Kupa

Igazi maratoni csatának lehettünk szemtanúi a mai napon. Bár iszonyat gyenge iramban kezdődött a találkozó, a rendes játékidő végére felélénkültek a csapatok, s veszélyes akciókat bonyolított le mindkét csapat. Döntésre azonban nem jutottak, következhetett a hosszabbítás, ahol a Szeged támadójátéka érvényesült jobban, ezt bizonyítja Germán gólja. A hátralévő időben bár küzdöttek a hazaiak, gólt nem eredményezett harcosságuk, így a Szeged bejutott a Magyar Kupa 32 legjobb csapata közé!
    Köszönöm szépen a figyelmet!

Véget ért a találkozó, továbbjutott a Szeged!!!

120+1
    A szegediek ahogy tudják, vágják előre a labdát.

2 perc lesz a hosszabbítás hosszabbítása.

120
    Kihasználják utolsó cserelehetőségüket a vendégek, szóhoz jut a mai nap folyamán Kovács Balázs, aki Ács Levente helyére érkezett.

119
    Sárga lapot kapott Belecan Zeljko,a vendégek kapusa, időhúzásért.

118
    A szegediek már csak el-el rugdossák a labdát, a Tiszaújváros próbálna támadni, de sok a pontatlanság a helyzeteikben.

Pár perc van hátra a mérkőzésből, a jelen állás szerint a Szeged jut be a legjobb 32 közé.

116
    Molnár Ferenc érkezett ütemtelenül, s rúgta fel ezzel Kérit, sárga lap a jutalma.

114
    Cserélnek a vendégek, Kis Róbert helyére Pászka Lóránd érkezik.

113
    Ács kapott egy labdát a jobb szélen, elsprintelt vele az alapvonalig, majd középre adta, amibe Dombai ért gyengéden bele, azonban labdája a kapu fölött landolt!

112
    Dombai Viktor részesült sárga lapos figyelmeztetésben.

111
    Küzd, hajt, vért izzad azért az egy egyenlítő gólért a Tiszaújváros, azonban a szegedi védelem remekül állja a sarat.

109
    Kovács került óriási helyzetbe, egyenlíthetett volna, azonban egy kiugratást követően csúnyán a kapu fölé lőtt!
    Erre szokták mondani, hogy kis gól is gól....

108
    Látszódik mindkét csapaton a koncentrációhiány, közben Kis Róbert húzogatott a 16-os előterében,majd laposan lőtt, ami 1 méterrel ment a hosszú oldal mellé.

107
    Horváth buktatta Kis Róbertet, sárga lap a jutalma.

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

Nagy Gergő

Kommentátort keresünk a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 96. Germán

Lapok:   107. Horváth (TFCT), 116. Molnár F. (TFCT) – 34. Kis (SZEG), 112. Dombai (SZEG), 119. Belecan (SZEG)

Termálfürdő FC Tiszaújváros: Hamar – Polényi, Nagy, Fodor, Molnár F., – Sápi(29.,Bussy(54.,Horváth)), Lippai, Kerekes, Molnár L., – Kovács, Dávid
    Szeged 2011-Grosics Akadémia: Belecan – Kéri, Kapic(60.,Szabó), Gadó, Zabari – Markovic, Dombai, Ács(120.,Kovács), Kis(114.,Pászka) – Geiger, Germán

Játékvezetők: Szőts Gergely – Farkas Balázs, Butkai Zsolt