Werder Bremen – Norimberk 3:3 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – VfB Stuttgart 0:4 (vége)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895
0:4 (0:1)
VfB Stuttgart
vasárnap 29.09.2013, 17:30 • Eintracht-Stadion, Braunschweig • Bundesliga

A második félidőben lerendezett minden fontos kérdést a Stuttgart. Az első félidő kiegyenlítettebb játéka után átgázoltak az apró darabjaira hullott Braunschweigen. Az újoncnak komoly változásra van szüksége ahhoz, hogy elkerüljék a kiesést, hiszen már fordulók óta közel sem tudják felvenni az ellenfelek ritmusát és egy ponttal továbbra is az utolsó, tizennyolcadik helyen állnak. A Stuttgart ezzel a győzelmével egészen a hatodik helyre ugrott előre és a következő fordulókban ostromolhatják a közvetlen élmezőny tagjait. Mára megköszönöm a megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (19:24:59)

90
    A bíró azonban ezt már nem várja meg, hosszabbítás nélkül lefújja a mérkőzést.

90
    Rausch adott középre balról, Dogan vágta szögletre.

89
    Traore kapott labdát Harniktól, de jól jött ki Petkovic és elrúgta a labdát.

87
    Ez már nagyon csúnya! Teljesen szét esett a meccs végére az újonc!

86
    Csere a VfB Stuttgartnál: lemegy Cacau, bejön Maxim.

86
    A Stuttgart gólt szerzett!
    Traore ugrott ki a bal oldalon teljesen tisztán, majd erőből középre lőtte a labdát, az érkező MARTIN HARNIK pedig közelről, becsúszva a kapu közepébe rúgta a labdát, 0-4!

84
    Birtokolja a labdát a Braunscweig, hátul passzolgatnak, de ez mit sem ér jelen helyzetükben.

82
    Bellarabi lőtte kapu irányába a labdát, nem sokkal ment a bal kapufa mellé!

81
    Fitzner volt harcos: erőszakosan labdát szerzett, majd Sakai lökte fel, szabadrúgás jöhet a hazaiaknak.

80
    A Braunschweig fanatikusai mindenesetre nem lankadnak, továbbra is rendületlenül bíztatják a csapatukat.

78
    Csere a Braunschweiger TSV Eintracht 1895-nél: lemegy Kumbela, bejön Pfitzner.
    Csere a Braunschweiger TSV Eintracht 1895-nél: lemegy Kratz, bejön Ademi.

77
    Megérdemelte már Traore ezt a gólt, hiszen többször is próbálkozott kapura lövéssel és egyébként is remekül játszott.

76
    Egy hazai térfélen szerzett labda után IBRAHIMA TRAORE passzolt Gentnerhez, aki egyből, remek ütemben tette vissza a labdát neki, Traore pedig tisztán törhetett kapura és a kijövő Petkovic mellett a kapu jobb oldalába lőtt, 0-3!

75
    Kratz szögletét Kirschbaum fogja meg.

74
    Kumbela került a védők mögé, majd a kapu előterében érkező társak felé tartó passzát Schwaab vágta szögletre!