BKV Előre SC – Nagyatádi FC 2:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Szombathelyi Haladás II. 2:1 (vége)
BKV Előre SC
2:1 (1:0)
Nagyatádi FC
vasárnap 29.09.2013, 16:00 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Végül otthon tartotta a három pontot a BKV. A második félidő elején egy védelmi hibát kihasználva egyenlítettek a vendégek, ezt követően a hazaiak kis túlzással a kapujához szegezték a Nagyatádot. Az egymásután vezetett támadásoknak meglett az eredménye, a 70. percben Berki góljával ismét a hazaiaknál volt az előny. A mérkőzés utolsó szakaszában kiegyenlítetté vált a találkozó, a vendégek bátran mentek előre, de újabb gól már nem született. Összességében megérdemelt a hazai győzelem.
    Köszönöm, hogy velünk tartottak. (17:52:37)

90+2
    Az utolsó támadást a vendégek vezették. Bejátszották a hazai tizenhatosra a labdát, de középen szabálytalankodtak. Kifelé jöhet a BKV.

90+1
    Fülöp jött be Petrezselyem helyett.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    A hazaiak szöglete nem jelentett veszélyt, de már az idővel is játszanak.

88
    Fábián kapott sárga lapot buktatásért.

87
    A hazaiak kontráját végül szögletre mentették a vendégek.

86
    A vendégek szögletét kivágták a hazaiak, ebből vezettek kontrát.

85
    Csongár ívelte be a vendégek szabadrúgását a hazai tizenhatosra, a felszabadítás rövid volt, Szabó rúgta rá, a röviden Bozsó védett.

84
    A vendégek rúgták hosszan előre a labdát, a hazai védő kikísérte.

83
    A beívelt hazai szöglet nem jelentett veszélyt, kivágta a labdát a Nagyatád.

82
    Tóth passzolta ki a labdát Dobónak, a védő szögletre mentett.

80
    A hazaiak íveltek be egy szabadrúgást a Nagyatád kapujához, Gyenes magabiztos a kapuban.

79
    Nagy helyzet maradt ki! Szabó ívelte be jobbról a labdát, középen Nikolic fejelte kapura, Bozsó bravúrral mentett. Ezt megúszta a BKV.

78
    Kiegyenlítetté vált a játék, a Nagyatád is feljebb tolta játékát.

77
    Ledniczky jött be Berki helyett.

76
    Tóth sarokrúgását Sebők fejelte mellé.

75
    Szabadrúgáshoz jutott a BKV. Bal oldalra ment az indítás, végül a védőről szögletre ment ki.

Gólok: 10. Berki, 70. Berki – 53. Dávid

Lapok:   35. Molnár (NFC), 88. Fábián (NFC)

BKV Előre SC: Bozsó – Sebők, Nyárasdi, Tóth, Berki (77.Ledniczky) – Berdó, Csikós, Petrezselyem (90. Fülöp), Vadas – Tányéros (63. Dobó), Molnár
    Cserék: Kara – Ledniczky, Dobó, Fülöp, Magyar

Nagyatádi FC: Gyenes – Petrók, Dekanics, Szabó, Kovac (72. Zmukic) – Laczkó, Csongár, Márton, Akácsos (60. Kuckó) – Horváth, Nikolic
    Cserék: Vörös – Mixtai, Kuckó, Pákai, Zmukic, Fábián Péter, Fábián Tamás

Játékvezetők: Molnár – Kulcsár, Szép