BKV Előre SC – Nagyatádi FC 2:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Szombathelyi Haladás II. 2:1 (vége)
Győri ETO FC II.
2:1 (0:1)
Szombathelyi Haladás II.
vasárnap 29.09.2013, 16:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Ellentétes félidőket láttunk a mérkőzésen, az elsőben inkább a Haladás akarata érvényesült és megérdemelten szereztek vezetést.

A második félidőre kettős cserét hajtott végre az ETO, s fel is pörgették a játékot és megfordították a mérkőzést.

A második játékrész végén nagy fölényt harcolt ki a Haladás, helyzeteik is akadtak, de egyenlíteniük már nem sikerült. (18:05:19)

90+4
    Angyal visszaadott labdáját Kalász lövi centikkel a jobb sarok mellé 17 méterről

90
    Medgyes S. szögletébe Koltai szúr bele, de elmegy a labda keresztben a kapu előtt

89
    Novák megy el ismét a jobb szélen, szögletre pattan a beadása

88
    Grbanat lő 18 méterről középről, kevéssel a kapu fölé

87
    Pár perc van hátra, támad a Haladás az egyenlítésért, de komoly helyzetük nem nagyon volt az utóbbi időben.

86
    A szöglet veszélytelen

85
    Kalász indítja Tóth-ot, Sipőcz ment szögletre előle

84
    Koltai indul középen, Dombó jól mozdul ki a kapujából, előnyösebb helyzetben is volt, övé a labda

83
    Tóth indítja Kalászt, aki elől Leal tisztáz becsúszva, szabadrúgás kifelé, Kalász szabálytalan

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pongrátz (Győri ETO FC II.), buktatásért

81
    Tóth ad be balról Nagy húzza le a labdát az ötösön

80
    Tóth tesz ki Milkónak egy labdát a bal szélre, aki éles szögből el is lövi, Nagy véd vetődve

79
    Medgyest indítják középen, Nagy mozdul ki jó ütemben a kapujából, és vetődbe leszedi a lábáról a labdát

78
    Novák húz el ismét a jobbösszekötő helyén, Koltainak szánja a beadást, Zsirai lép közbe ismét

Gólok: 63. Koltai (bünt.), 65. Novák – 35. Kalász (bünt.)

Lapok:   34. Lang (ETO2), 37. Kalmár (ETO2), 82. Pongrátz (ETO2) – 62. Füredi (HAL2)

Győri ETO FC II.: Nagy – Leal, Stanisic, Lang, Had – Pongrátz, Farkas (46' Novák), Vankó (46' Sipőcz), Kozma – Koltai, Kalmár (74' Medgyes S.)
    Cserék: Vida – Kelemen, Novák, Serfőző, Medgyes, Kollár, Sipőcz

Szombathelyi Haladás II.: Dombó – Angyal, Zsirai, Milkó, Füredi (67' Hegedűs) – Jancsó, Halmai (72' Rácz), Grabant – Medgyes, Tóth, Kalász
    Cserék: Gyurján, Vlasics, Rácz, Hegedűs, Jagodics

Játékvezetők: Gaál Gyöngyi – Temleitner Krisztián, Kovács Gábor