Győri ETO FC II. – Tarr Sprint Andráshida SC 4:5 (vége) | Budaörs – Veszprém FC 6:0 (vége) | Egri Fc – Ferencváros II. 1:1 (vége)
Hajdúböszörményi TE – Kazincbarcikai SC 1:0 (vége) | Létavértes SC – Ebes KKSE 2:0 (vége) | Cigánd – Veresegyház VSK 7:3 (vége)
Dorog – Nagyatádi FC 4:0 (vége) | REAC – DVSC-DEAC 0:0 (vége)
Győri ETO FC II.
4:5 (1:3)
Tarr Sprint Andráshida SC
szombat 12.10.2013, 15:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.

Az NBII Nyugati csoportjában a jelenleg harmadik ETO fogadja a nyolcadik helyezett Andráshidát.

A hazaiak eddig négyszer nyertek, és három döntetlen mellett csak egyetlen vereséget találunk, és formájuk emelkedő formát mutat, a középmezőnyből törnek felfelé, ismerve lehetőségeiket ez el is várható.

A Tarr Sprint Andráshida ellenkező utat járt be, a második forduló után még elsők voltak, szép lassan csúsztak vissza a középmezőnybe, ami nem biztos, hogy nekik annyira megfelel.

Tehetnek érte, hogy ez változzon, de nem lesz könnyű dolguk, az ETO II meccsein mindig pályára lép három játékos, aki az NBI-es csapat tagja, a többiek pedig a bajnoki címvédő közvetlen utánpótlását jelentik.

1

1
    A harmadik másodpercben már szabálytalanság, Medgyes csúszik lábra...

1
    Polareczki előreívelt szabadrúgását fejelik szögletre a győriek

2
    A szögletből Polareczki ível a kapu elé, Had veszi le, és vágja a mezőnybe a labdát

3
    Jobboldali beadást Novák fejel rá 10 méterről, lepattan a labda, elhúzná a védője mellett, de szerelik

4
    Rohonczi ível a térfél közepéről a kapu elé, mély a labda, Nagy gyűjti be

5
    Kelemen fejel ki egy előreívelést, nagy bedobás jön, ezt Had bólintja ki a kapu előterében

6
    Polareczki cselez középről jobbra, társa nem akad rálövi 28 méterről, de könnyű zsákmány Nagynak

7
    Vittman baloldali beadását Nagy Gergely fogja vetődve

8
    Vankó megy el egy biciklicsellel a bal szélen, a beadás is jó, Novák fejeli a jobb felső fölé 8 méterről!

11
    Eladott labdával indul Vittman, 25 méterről lövi rá, Nagy védi a középre tartó labdát

12
    Novák 14 méteres lövését hárítja szögletre bravúrral Osbáth

13
    Vankót szerelik szögletre kissé gyanús körülmények között, reklamálnak hivatalból a győriek, de nincs 11-es

16
    Szabadrúgás balról a győrieknek, Szabó tekeri kapura, Osbáth öleli magához a középre tartó labdát

Az Andráshida gólt szerzett!
    Eladott labda után ível előre Rohonczi, elvétik a védők, VITTMAN ÁDÁM elé kerül a labda, átveszi és 10 méterről lő a tehetetlen Nagy mellett a bal sarokba! 0:1

21
    Novák lép ki nagy helyzetben a jobbösszekötő helyén, egyedül viszi végig a labdát, majd 12 méterről az oldalhálóba lő!

24
    Polareczki ad jó labdát a 16-oson belül PAOLO MAVOLÓNAK, aki 13 méterről lő a jobb sarokba! 0:2

25
    Labdaszerzés után gyors támadás végén SZI FERENC RÓBERTHEZ kerül a labda, 15 méterről lő, Nagy még beleér a labdába, de az így is a jobb alsóba kerül! 0:3

36
    A szabadrúgást Vankó íveli be, Novák fejel 10 méterről kevéssel a bal felső sarok fölé

37
    Kovács György indul a bal szélen egy labdára, de lesről

38
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szi (Tarr Sprint Andráshida SC), Pongráczot buktatta a győri térfélen

39
    Novák vinné el Major mellett a labdát a 16-os vonalánál, elsodorja előle a védő a labdát, kezezést reklamálnak a győriek

41
    Poleczki jobboldali beadását Vittman venné át, de elpattan tőle a labda, felszabadít Had

42
    Egy kemény összecsapás után Szi marad lenn, a térdét fájlalja, ápolni kell

43
    Hordágyon viszik le az Andráshida gólszerzőjét...

43
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Szi, bejön Gál.

44
    Pongrácz jó labdájával Vankó indul a bal szélen, a középre adása pontatlan, Osbáth vetődve fogja a labdát

45
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Rohonczi (Tarr Sprint Andráshida SC), buktatásért

45
    3 perc a hossabbítás

45+1
    Pongrácz 18 méteres lövését védi Osbáth bravúrral

45+3
    Vankó beadását balról a védők szögletre fejelik, a szögletet is Vankó íveli, de túl mély a labda, így veszélytelen

45+3
    11-est ítélnek az ETO-nak! Nováknak ível fel Pongrácz a térfél közepéről, aki mellel veszi át, de a lövés pillanatában szabálytalankodnak vele!

45+4
    Piros lapot kap Mavolo (Tarr Sprint Andráshida SC), ő szabálytalankodott utolsó emberként Novákkal.

45+4
    Az ETO gólt szerzett!
    VANKÓ IMRE a büntetőt a bal alsó sarokba vágja, Osbáth a másik oldalra indult, nem védhetett! 1:3

Jó iramban kezdődött a találkozó, itt is, ott is helyzetekkel, majd a a játékrész közepén 5 perc alatt lőtt három gólt a vendég csapat, így került komoly előnybe.

Közben Novák ziccert hibázott, és a gól után két-három lehetősége volt a győrieknek a szépítésre, de ez csak 11-esből sikerült a hosszabbításban.

A 11-es mellé kiállítás is járt, így az ETO II emberelőnyben kezdheti a második félidőt, érdekes lehet így ez a mérkőzés még.

46
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Kelemen, bejön Mayer.

46

46
    A második félidő harmadik másodpercében is szabálytalanság, de most a vendégek részéről, Rohonczi volt a tettes

49
    Vittman indul egy előrevágott labdára Nagy lép ki a kapujából, és indítja Serfőzőt

50
    Ismét Vittman indulna, Serfőző áll be elé, Nagy gyűjti be így a labdát

51
    Vittman elől nem tudnak felszabadítani a védők, ő tálal középen Jasarevic elé, aki 10 méterről ziccerben lőhet , de fölé!

53
    Serfőző csele Halász mellett szerel a védő, Serfőző szabálytalankodik vele

55
    Serfőző mellett megy el a balösszekötő helyén Jasarevic, majd 14 méterről a kapufát találja el, a kipattanót középre teszi, VITTMAN ÁDÁM pár lépésről továbbít a hálóba! 1:4

57
    Jasarevic passzol Polareczkihez, aki 14 méterre a kaputól egy csellel próbálkozik, de szerelik

59
    11-est ítélnek az Andráshidának! Pongrácz szabálytalankodik Kováccsal a 16-oson belül.

60
    A büntetőt VITTMAN ÁDÁM higgadtan a jobb sarokba lövi! 1:5

61
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Szabó, bejön Sipőcz.

63
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Serfőző, bejön Kollár.

63
    Vankó szöglete a jobb oldalról, NOVÁK CSANÁD 7 méterről fejel a vendégek kapujába! 2:5

65
    Vankó teker szabadrúgást jobbról a bal felső sarokra, Osbáth öklözi ki a labdát

68
    Támad ez elmúlt percekben az ETO, az emberhátrányban játszó vendégek azonban jól védekeznek, komoly helyzet nem nagyon alakuk ki a kapujuk előtt.

77
    Kozma felívelésére indul középen Novák, elviszi a bal szélen, jól ad középre, ahol SIPŐCZ JÁNOS érkezik, és közelről a hálóba pofozza a labdát! 3:5

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sipőcz (Győri ETO FC II.), Halásznak lép oda csúnyán

80
    Baloldali beadást csúsztatnak ki szögletre a vendég védők

81
    Gólszerző KOLLÁR.

82
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Vittman, bejön Kovács L..

83
    Vankó ível fel szabadrúgást a kapun elé, magas mindenkinek, kirúgás jön

83
    Már csak egy gól az Andráshida előnye, és nagy erőkkel támad az ETO!

84
    Baloldali beadást csúsztat fölé 12 méterről Kollár

85
    Jarasevic lő 28 méterről a jobb sarok mellé, Nagy rajta volt.

85
    Novák fejel fölé 7 méterről, de lesről

86
    Matetits mutat be megkerülős cselt Gál mellett, kevés sikerrel, kirúgás jön

87
    Kovács Gy. harcol ki szögletet, kicsiben oldaná meg Jarasevic és Polareczki, szerelik őket

89
    Sipőcz ível be középre, nagy a tolongás a labdáért, de kirúgás jön, nem ér hozzá senki

90
    Kollár szép jobboldali beadását kicsúsztatják Novák elől

90
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Polareczki, bejön Horváth B.

90
    A szögletből Sipőcz ível a hosszú sarok felé, Kozma fejeli középre, Osbáth húzza le Novák fejéről

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Jasarevic (Tarr Sprint Andráshida SC), időhúzásért.

90
    2 perc a hosszabbítás

90+2
    Kollár ível középre, Osbáth kaparintja meg Pongrácz elől a labdát.

Az első félidő közepén komoly előnyre tett szert a vendég csapat, az ETO csak szépíteni tudott a hosszabbításban, de ugyanakkor ember előnybe is került.

A szünet után még így is tudta növelni előnyét az Andráshida de a fölényben játszó ETO közel került az egyenlítéshez, ami végül nem sikerült nekik. Így az Andráshida bravúros győzelmet aratott. (17:02:31)

Gólok: 45+4. Vankó, 63. Novák, 77. Sipőcz, 81. Kollár – 20. Vittman, 24. Mavolo, 25. Szi, 55. Vittman, 60. Vittman

Lapok:   79. Sipőcz (ETO2) – 38. Szi (ASC), 45. Rohonczi (ASC), 90. Jasarevic (ASC)   45+4. Mavolo (ASC)

Győri ETO FC II.: Nagy – Serfőző (63' Kollár), Szabó (61' Sipőcz), Pongrácz, Matetits, Vankó, Novák, Had, Kozma, Kelemen (46' Mayer), Medgyes – Vezetőedző: Jakl Antal

Cserék: Vida – Kamara, Mayer, Pálfi, Balla, Kollár, Sipőcz

Tarr Sprint Andráshida SC: Osbáth – Bandics, Wittman (82' Kovács L.), Kovács Gy., Major, Halász, Mavolo, Polareczki (90' Horváth B.), Rohonczi, Jasarevic, Szi (43' Gál) – Vezetőedző: Dobos Sándor

Cserék: Balogh – Horváth, Kovács L., Tóth, Gál, Horváth, Simigla

Játékvezetők: Farkas – Keszthelyi, Mohos