Győri ETO FC II. – Tarr Sprint Andráshida SC 4:5 (vége) | Budaörs – Veszprém FC 6:0 (vége) | Egri Fc – Ferencváros II. 1:1 (vége)
Hajdúböszörményi TE – Kazincbarcikai SC 1:0 (vége) | Létavértes SC – Ebes KKSE 2:0 (vége) | Cigánd – Veresegyház VSK 7:3 (vége)
Dorog – Nagyatádi FC 4:0 (vége) | REAC – DVSC-DEAC 0:0 (vége)
Győri ETO FC II.
4:5 (1:3)
Tarr Sprint Andráshida SC
szombat 12.10.2013, 15:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidő közepén komoly előnyre tett szert a vendég csapat, az ETO csak szépíteni tudott a hosszabbításban, de ugyanakkor ember előnybe is került.

A szünet után még így is tudta növelni előnyét az Andráshida de a fölényben játszó ETO közel került az egyenlítéshez, ami végül nem sikerült nekik. Így az Andráshida bravúros győzelmet aratott. (17:02:31)

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Jasarevic (Tarr Sprint Andráshida SC), időhúzásért.

90
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Polareczki, bejön Horváth B.

83
    Már csak egy gól az Andráshida előnye, és nagy erőkkel támad az ETO!

82
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Vittman, bejön Kovács L..

81
    Az ETO gólt szerzett!
    Gólszerző KOLLÁR.

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sipőcz (Győri ETO FC II.), Halásznak lép oda csúnyán

77
    Kozma felívelésére indul középen Novák, elviszi a bal szélen, jól ad középre, ahol SIPŐCZ JÁNOS érkezik, és közelről a hálóba pofozza a labdát! 3:5

63
    Vankó szöglete a jobb oldalról, NOVÁK CSANÁD 7 méterről fejel a vendégek kapujába! 2:5

63
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Serfőző, bejön Kollár.

61
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Szabó, bejön Sipőcz.

60
    Az Andráshida gólt szerzett!
    A büntetőt VITTMAN ÁDÁM higgadtan a jobb sarokba lövi! 1:5

59
    11-est ítélnek az Andráshidának! Pongrácz szabálytalankodik Kováccsal a 16-oson belül.

55
    Serfőző mellett megy el a balösszekötő helyén Jasarevic, majd 14 méterről a kapufát találja el, a kipattanót középre teszi, VITTMAN ÁDÁM pár lépésről továbbít a hálóba! 1:4

51
    Vittman elől nem tudnak felszabadítani a védők, ő tálal középen Jasarevic elé, aki 10 méterről ziccerben lőhet , de fölé!

46
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Kelemen, bejön Mayer.

Jó iramban kezdődött a találkozó, itt is, ott is helyzetekkel, majd a a játékrész közepén 5 perc alatt lőtt három gólt a vendég csapat, így került komoly előnybe.

Közben Novák ziccert hibázott, és a gól után két-három lehetősége volt a győrieknek a szépítésre, de ez csak 11-esből sikerült a hosszabbításban.

A 11-es mellé kiállítás is járt, így az ETO II emberelőnyben kezdheti a második félidőt, érdekes lehet így ez a mérkőzés még.

45+4
    VANKÓ IMRE a büntetőt a bal alsó sarokba vágja, Osbáth a másik oldalra indult, nem védhetett! 1:3

45+4
    Piros lapot kap Mavolo (Tarr Sprint Andráshida SC), ő szabálytalankodott utolsó emberként Novákkal.

45+3
    11-est ítélnek az ETO-nak! Nováknak ível fel Pongrácz a térfél közepéről, aki mellel veszi át, de a lövés pillanatában szabálytalankodnak vele!

45+1
    Pongrácz 18 méteres lövését védi Osbáth bravúrral

45
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Rohonczi (Tarr Sprint Andráshida SC), buktatásért

43
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Szi, bejön Gál.

38
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szi (Tarr Sprint Andráshida SC), Pongráczot buktatta a győri térfélen

36
    A szabadrúgást Vankó íveli be, Novák fejel 10 méterről kevéssel a bal felső sarok fölé

25
    Labdaszerzés után gyors támadás végén SZI FERENC RÓBERTHEZ kerül a labda, 15 méterről lő, Nagy még beleér a labdába, de az így is a jobb alsóba kerül! 0:3

24
    Polareczki ad jó labdát a 16-oson belül PAOLO MAVOLÓNAK, aki 13 méterről lő a jobb sarokba! 0:2

21
    Novák lép ki nagy helyzetben a jobbösszekötő helyén, egyedül viszi végig a labdát, majd 12 méterről az oldalhálóba lő!

20
    Eladott labda után ível előre Rohonczi, elvétik a védők, VITTMAN ÁDÁM elé kerül a labda, átveszi és 10 méterről lő a tehetetlen Nagy mellett a bal sarokba! 0:1

12
    Novák 14 méteres lövését hárítja szögletre bravúrral Osbáth

8
    Vankó megy el egy biciklicsellel a bal szélen, a beadás is jó, Novák fejeli a jobb felső fölé 8 méterről!

Az NBII Nyugati csoportjában a jelenleg harmadik ETO fogadja a nyolcadik helyezett Andráshidát.

A hazaiak eddig négyszer nyertek, és három döntetlen mellett csak egyetlen vereséget találunk, és formájuk emelkedő formát mutat, a középmezőnyből törnek felfelé, ismerve lehetőségeiket ez el is várható.

A Tarr Sprint Andráshida ellenkező utat járt be, a második forduló után még elsők voltak, szép lassan csúsztak vissza a középmezőnybe, ami nem biztos, hogy nekik annyira megfelel.

Tehetnek érte, hogy ez változzon, de nem lesz könnyű dolguk, az ETO II meccsein mindig pályára lép három játékos, aki az NBI-es csapat tagja, a többiek pedig a bajnoki címvédő közvetlen utánpótlását jelentik.

Gólok: 45+4. Vankó, 63. Novák, 77. Sipőcz, 81. Kollár – 20. Vittman, 24. Mavolo, 25. Szi, 55. Vittman, 60. Vittman

Lapok:   79. Sipőcz (ETO2) – 38. Szi (ASC), 45. Rohonczi (ASC), 90. Jasarevic (ASC)   45+4. Mavolo (ASC)

Győri ETO FC II.: Nagy – Serfőző (63' Kollár), Szabó (61' Sipőcz), Pongrácz, Matetits, Vankó, Novák, Had, Kozma, Kelemen (46' Mayer), Medgyes – Vezetőedző: Jakl Antal

Cserék: Vida – Kamara, Mayer, Pálfi, Balla, Kollár, Sipőcz

Tarr Sprint Andráshida SC: Osbáth – Bandics, Wittman (82' Kovács L.), Kovács Gy., Major, Halász, Mavolo, Polareczki (90' Horváth B.), Rohonczi, Jasarevic, Szi (43' Gál) – Vezetőedző: Dobos Sándor

Cserék: Balogh – Horváth, Kovács L., Tóth, Gál, Horváth, Simigla

Játékvezetők: Farkas – Keszthelyi, Mohos