Hamburger SV – VfB Stuttgart 3:3 (vége) | FC Augsburg – VfL Wolfsburg 1:2 (vége)
FC Augsburg
1:2 (1:2)
VfL Wolfsburg
vasárnap 20.10.2013, 17:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

Megszerezte a Wolfsburg az első idegenbeli győzelmét ebben a szezonban! Az Augsburg jól kezdett, hamar vezetést is szerzett, de a Wolfsburg megfordította még a félidő előtt az eredményt. A második félidőben kevés helyzet volt, a Wolfsburg ügyesen megőrizte az előnyét. (19:26:17)

94
    Hahn beadása ismét Benaglio kezében landolt.

93
    Gustavo kezére ment Hahn beadása, ismét szabadrúgás a hazaiaknak a jobb oldalról.

92
    Szabadrúgáshoz jut az Augsburg a jobb szélen, de Hahn beadását lehúzta a levegőből Benaglio.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

89
    Csere a VfL Wolfsburgnál: lemegy Schafer, bejön Klose.

88
    Naldo rúgta előre a labdát, de senkinek nem lett jó a társai közül, Manninger fogta a labdát.

87
    Szabadrúgás a Wolfsburgnak, a térfele közepéről, Hahn volt szabálytalan.

86
    Szabadrúgás a bal szélről, 35 méterről a hazaiaknak, de Baier előreívelését kifejelte Knoche a kapu elől.