Újpest FC – Győr 1:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Ferencvárosi Torna Club 1:1 (vége)
Újpest FC
1:2 (1:2)
ETO FC Győr
vasárnap 20.10.2013, 16:30 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A második félidőben nem változott az első félidőben kialakult állás, így a Győr megszerezte első idegenbeli győzelmét a bajnokságban. A vendégek igazából csak az első 20 percben fociztak, de ez is elég volt a későn ébredő, az utolsó percig küzdő Újpest ellen. A lila-fehérek így kieső, 15. helyen várják a következő fordulót, míg a Győr győzelmével felkapaszkodott a dobogóra, igaz a most játszó Ferencváros még visszaelőzheti a győrieket. (18:33:38)

90+5
    A győriek 3 a 2 ellen vezették a labdát az újpesti védőkre, de Strestík elügyetlenkedte a helyzetet.

90+4
    Vasziljevic mégis visszatért Litauszki mezében. Mevoungou is folytatni tudta a játékot.

90+3
    Kabát visszakészített labdáját Bavon lőtte el kapásból 20 méterről, Kamenár csak öklözni tudta a próbálkozást.

90+2
    Vasziljevic fejbőre felszakadt és vérzik is. Már nem fog visszatérni az utolsó percekre.

90+2
    Mevoungou és Vasziljevic fejelt össze. Mindkét játékost a pályán ápolják.

90+1
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Varga R., bejön Trajkovic.

90
    5 perc lesz a hosszabbítás.

88
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Kronaveter, bejön Trajkovic.

86
    Suljic beadása után Kamberről Kabát elé pattant a labda, aki 7 méterről kisodródva a kapufát találta telibe.

84
    Vendégként az első három fellépésükön veretlenek maradtak a győriek, legutóbbi idegenbeli meccsükön viszont vesztesen hagyták el a játékteret: 1–0-ra kikaptak a KTE otthonában. Ha nem kapnak gólt a mérkőzés hajrájában akkor az első győzelmet is elkönyvelheti Pintér Attila csapata idegenben.

83
    Völgyi rosszul elvégzett szögletét Stanisavjevic fejelte ki a rövid oldalon.

82
    Pátkai kapott labdát üresen az újpesti térfél közepén, tolt egyet a labdán majd lőtt 23 méterről, egy-két métert tévedett.

81
    Völgyi szöglete után Lipták fejelt fölé a kapu torkából.

80
    A lila-fehérek csupán a két újoncot, a Puskás FC-t (idegenben) és a Mezőkövesdet (otthon) tudták legyőzni ebben a bajnokságban.

79
    Formás újpesti támadás után Stanisavjevic adott középre a bal oldalról, Kamber fejelte ki a labdát.