ESMTK – Monor SE 4:0 (vége) | Ebes KKSE – Nyírbátori FC 2:0 (vége) | DVSC-DEAC – Egri Fc 2:2 (vége)
ESMTK
4:0 (2:0)
Monor SE
vasárnap 20.10.2013, 14:30NBIII - Nyugati csoport

Magabiztos győzelmet aratott hazai pályán az ESMTK. A mérkőzés 18. percében kiállított Tóth nagyban befolyásolta a találkozó kimenetelét. A vendégek ugyan a második félidőben többször becsületből veszélyeztettek, de ma a szépítés se sikerült a Monornak.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (16:18:44)

90
    Szélpál rúgta fölé a vendégek szabadrúgását. Jakab játékvezető hosszabbítás nélkül lefújta a találkozót.

89
    Soós szabálytalankodott, szabadrúgást rúghat a Monor a hazai kaputól 20 méterre.

88
    Áder felé egy hosszú hazai indítás, Gál jött ki a kapujából és szedte fel a labdát.

87
    Benke próbálkozott meg egy lövéssel 18 méterről, labdája a hazai blokkban elhalt.

86
    A frissen beállt Bányai futott nagyot a labdáért a bal oldalon, védője ügyesen fedezte a labdát.

85
    Leült a mérkőzés, itt már mindkét csapat a végső sípszót várja.

84
    Bányai jött be a végére Lőrinczy helyett.

83
    Egy hosszú előreívelt labdát vágja vissza a mezőnybe a vendégek kapusa. Építkezik a Monor.

82
    Kiss kapott sárga lapot buktatásért.

81
    Tíz perc maradt a mérkőzésből, a játék lassan folydogál a pályán.

80
    A hazai beívelt sarokrúgást kifejelték a védők, de maradt a labda az ESMTK-nál.

79
    Magyar rúgta a vendégek szabadrúgását. 22 méterről megeresztett löketét Bonica magabiztosan hárította.

78
    Nemes kapott sárga lapot buktatásért.

77
    Kiss jött be Havlik helyett.

77
    Kazi kapott sárga lapot miután idő előtt elrúgta a hazaiak szabadrúgását.

76
    Az ESMTK gólt szerzett!
    FEKETE LÁSZLÓ góljával már néggyel megy az ESMTK. balról ívelték be a labdát a hazaiak, Gál a kapuból rosszul mozdult ki, Fekete pedig nyolc méterről átemelte rajta a labdát.