Dunaújváros – Tatabánya 1:1 (vége) | Ajka – Békéscsaba 2:0 (vége) | Kozármisleny – 1:3 (vége)
Szigetszentmiklós – Nyíregyháza 1:0 (vége) | BFC Siófok – Cegléd 1:0 (vége) | Gyirmót – Balmazújváros 4:1 (vége)
Dunaújváros PASE
1:1 (0:1)
FC Tatabánya
szombat 16.11.2013, 13:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

A második félidőt végig irányította az Újváros,ennek köszönhetően a 48.percben Böőr egyenlített. Ez után végig irányítottak a hazaiak,egy két helyzet adódott csak a vendégek előtt,de gól mégsem született már egyik oldalon se. Így 1-1-es döntetlennel ért véget a találkozó.

Köszönjük hogy velünk tartottak! (14:55:54)

90+1'
    Móri helyére Wágner érkezik.

90+1'
    Hatalmas helyzet Eto előtt de a kapusba lövi a labdát.

90'
    A vendégek kapusa Farkas kapott sárgát játék késleltetésért.

88'
    Böőr adta be a labdát Thiago a kapufára fejelt.

88'
    Eto próbálkozott lövéssel 23 méterről.

86'
    Lázár próbálkozott lövéssel, a kapus ölébe hullot a labda.

84'
    Godslove helyére samuel Eto érkezik.

83'
    Késleltetett sárgát kap Szamosszegi lerántásért.

82'
    Lázár kapott sárga lapot buktatásért.

80'
    Küzdenek a csapatok a vezetés megszerzéséért ,de egyenlőre nem sikerül.

78'
    A vendégek 21-se Bozsik tört be és harcolt ki szögletet.

77'
    Kocsis helyére Sóron érkezik.

76'
    Sajnos a játékvezető is kezdi elveszteni a fonalat. Úgy látszik ma a lapjai az öltözőben maradtak.