Dunaújváros – Tatabánya 1:1 (vége) | Ajka – Békéscsaba 2:0 (vége) | Kozármisleny – 1:3 (vége)
Szigetszentmiklós – Nyíregyháza 1:0 (vége) | BFC Siófok – Cegléd 1:0 (vége) | Gyirmót – Balmazújváros 4:1 (vége)

85
    A két gólt szerző Beliczky helyére Kovács érkezik.

84
    Híres Gábor kihasználja utolsó cserelehetőségét. Kónya helyén Belényesi.

80
    A Gyirmót gólt szerzett!

Magasföldi végzett el jobbról egy szabadrúgást, és a labda a vendég kapuban kötött ki! 4-1!

77
    A Balmazújváros gólt szerzett!

Szépít a Balmaz! Tóth D. lőtt középről, a kapu jobb oldalába. 3-1.

75

Illés végzett el 38 méterről egy szabadrúgást. A rendkívül erős labda kicsúszott Mester kezéből, és a jobb alsó sarokban kötött ki! 3-0!

70
    A balmazi csereember, Tóth kapott sárgát.

68
    Sisa Tibor is kihasználja első cserelehetőségét. Erős helyett Lázár a pályán.

67
    Szőllősi került helyzetbe, s lőtt 16 méterről a felső lécre, majd a kipattanót még kapura tudták fejelni a vendégek, de a jobb felső sarokba tartó labdát a földről felugorva Deli hatalmas bravúrral ki tudta tornászni.

64
    Sós ellökte ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

64
    Beliczky jó ütemben indította Orosst, aki kisodródott, így Mester szögletre tudott menteni.

61
    Müller kapott buktatásért sárga lapot.

60
    Tóth lekészítése után lőhettek a balmazújvárosiak, de a 21 méteres kapáslövés kapu fölé szállt.

59
    Egy jobb oldali szöglet után veszélyeztetett a Gyirmót, de a labda a balmaziak bal kapufája mellett szállt pályán kívülre.

57
    Ismét vendég csere. Pintér helyett Tóth a pályán.

46
    Megkezdődött a második félidő. A szünetben cserélt a Balmaz, Sárközi maradt az öltözőben, helyette Virágh a pályán.