Orosháza FC – Bölcskei SE 1:2 (vége) | Putnok FC – Cigánd 2:2 (vége) | Győri ETO FC II. – Újbuda 4:0 (vége)
Csepel FC – Veszprém FC 2:0 (vége) | Nagyatádi FC – Futura-Mosonmagyaróvár 3:0 (vége) | Tiszaújváros – Kazincbarcikai SC 0:1 (vége)
Orosháza FC
1:2 (1:1)
Bölcskei SE
szombat 16.11.2013, 13:00 • Mátrai Sándor Stadion, Orosháza • NBIII - Nyugati csoport

Köszönjük a figyelmüket! (14:52:34)

Meglepő, de összességében nem érdemtelen győzelmet aratott a Bölcske csapata Orosházán. A hazaiak kevés helyzetet tudtak csupán kialakítani, így hiába szereztek viszonylag hamar vezetést, a félidő hajrájában egyenlítő vendégek a második játékrész elején megszerzett előnyüket rutinosan őrizték a lefújásig.

90+3
    Jobboldali beadás után Baranyai 16 méteres lövését blokkolják.

90+3
    Szili kiugratása hosszú balra, a hazai kapus begyűjti.

90+3
    A kifutó Bordás vágja a mezőnybe a labdát Szili elöl.

90+2
    Rompos passza rövid a bal szélre Forray felé, pedig ha pontos, akkor százszázalékos gólhelyzet lehetett volna...

90+1
    Varga Szabolcs kapus kap sárga lapot időhúzásért.

90+1
    Bordás felívelt szabadrúgása után Füredi szökteti hosszan magát a jobb szélen, kirúgás a vendégeknek.

90
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    Makra jobboldali szögletét Oláh fejeli a hosszún a jobb sarok mellé.

89
    Sztyecz harcol ki szögletet a jobb szélen.

89
    Szabó Norbert szereli Szilit a jobboldalon, hazai bedobás.

88
    Baranyai baloldali beadása után Csák hatméteres lövését blokkolják a védők.

87
    Füredi passza után Oláh elöl vágják ki a védők a labdát a sporttelepen túlra.

86
    Újabb vendégvédő maradt a földön, a hazai mester roppant mérges az időhúzás, ahogy ő mondja, a "színház" miatt.

85
    Baranyai elöl mentenek a védők a bal szélen, a bedobás után Varga húzza le Baranyai baloldali beadását.

84
    Ápolni kell a vendégek játékosát, miközben a bölcskeiek percek óta roppant rutinosan húzzák az időt.

83
    A baloldali szöglet magas Ferenczinek, aki még szabálytalan is védőjével szemben, egy sárga lapért cserébe.