Dunaújváros – Tatabánya 1:1 (vége) | Ajka – Békéscsaba 2:0 (vége) | Kozármisleny – 1:3 (vége)
Szigetszentmiklós – Nyíregyháza 1:0 (vége) | BFC Siófok – Cegléd 1:0 (vége) | Gyirmót – Balmazújváros 4:1 (vége)
BFC Siófok
1:0 (0:0)
Ceglédi VSE
szombat 16.11.2013, 14:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

Az első félidőben küzdelmes futballt láthattunk, inkább a hazaiak veszélyeztettek. A második játékrészben Bogáti Péter beállításával feljavult a siófokiak játéka. Az időjárási körülmények, viszont megnehezítették a játékosok dolgát. Összességében megérdemelt haza győzelem született.

A kilátogató drukkereknek biztonságos utat kívánunk hazafelé, ebben a tejfehér ködben, különösen a ceglédieket elkísérő vendégszurkolóknak! (15:48:53)

90+2
    Pintér Csaba játékvezető lefújta a mérkőzést.

90+1
    Már a hosszabbításban járunk, ám a köd miatt sajnos nem látni mennyi lesz a ráadás!!!

90
    Takács Marcell folytatja Juhász Dániel helyén.

89
    Ceglédi szabad a kezdőkörből, minden vendég játékos előre húzódott, végül kirúgás következik.

87
    Bogáti szánta el magát 25-ről lövésre, ám próbálkozása fél méterre a jobb kapufa mellé szállt, azonban illik megjegyezni, hogy Kovács Attila rajta volt.

86
    Nagy Dániel cselezte be magát a 16-on belülre, ám a középső védőkön már nem tudta átfűzni magát.

85
    Folyamatosan támad a Siófok. Nyomás alatt tartva a ceglédi kaput.

83
    Frissítenek a hazaiak csatár poszton, Pál András helyett Horváth Bence a pályán.

82
    Mi maradt ki! Nagy Dániel szögletét az előre húzódó Tímár lövi 5 méterről a jobb kapufára!!!

81
    Siófoki szöglet következik.

78
    Az utóbbi percekben átvette a játék irányítását a Cegléd.

77
    Rebryk Denis helyett Koós Gábor a pályán a vendégeknél.

76
    Ceglédi kirúgás következik.

75
    Medgyesi futott lesre.

74
    Már a mezőnyben a labda, Novák lövése nem jutott el a kapuig.

73
    Siófoki szabad 35 méterre a vendégek kapujától a labda mögé Novák áll oda.

72
    Valószínűleg Kovács későn észlelhette a köd miatt a löketet!

Bartha Gergely Sámuel

Gólok: 71. Bogáti

Lapok:   65. Medgyesi (CVSE)

BFC Siófok: Tajti – Kiss Zs., Tímár, Papp Sz., Novák – Gárdos (56' Nagy D.), Vass, Fülöp (félidőben Bogáti), Futó, Papp M. – Pál (83' Horváth)
    Cserék: Fehér, Horváth B. 83', Bogáti félidőben, Mokánszki, Nagy D. 56', Pécseli

Ceglédi VSE: Kovács – Robson, Miklósvári, Farkas, Szala – Kenderes, Juhász (90' Takács), Koncz, Viniczai (55' Markó) – Medgyesi, Rebryk (77' Koós)
    Cserék: Miski, Makrai, Markó 55', Koós 77', Szkunc, Takács 90', Szabó

Játékvezetők: Pintér Csaba (Kiss Norbert) – Huszár Balázs, Király Krisztián