ŽRK Budućnost Podgorica – Ferencváros 29:21 (vége) | RK Celje – Veszprém 26:31 (vége)
RK Celje
26:31 (14:15)
Telekom Veszprém
vasárnap 17.11.2013, 20:00 • Zlatorog Arena, Celje • EHF Bajnokok Ligája

57
    Poteko ismét két perces büntetést kap, eltalálta Ruesga arcát. (24:29) (24:29)

53
    Poteko kap két percet szándékos lábért. (21:28) (21:28)

44
    Potocnik kapott két percet az előző faultért. (18:23) (18:23)

36
    Harmadik két perce után Schuch Timuzsin piros lapot kapott. Ez volt a meccs eleje óta a Celje egyik célja. (16:18) (16:18)

32
    Zelenovic kiállítva két percre még az előző támadásnál nyúlt utána Ugaldénak. (15:16) (15:16)

20
    Potocnik kiállítva. (8:9) (8:9)

14
    Schuch már a második két percét kapja visszahúzásért és közben eltalálta az ellenfél arcát is. (4:6) (4:6)