Tatabánya – Szigetszentmiklós 3:2 (vége) | Kozármisleny – Kisvárda 3:1 (vége) | Ajka – BFC Siófok 4:1 (vége)
Békéscsaba – Gyirmót 1:2 (vége) | Nyíregyháza – Sopron 0:1 (vége) | – Balmazújváros 3:0 (vége)
ZTE – Cegléd 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
3:1 (2:0)
Kisvárda Master Good
szombat 12.04.2014, 16:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

Egy igazán jó mérkőzésen megérdemelten nyert a hazai csapat. A második félidőt is jól kezdte a Kozármisleny és negyed óra után megszerezte a harmadik találatot. A Kisvárda pontrúgásokból tudott veszélyeket kialakítani, és egy ilyen végén még szépíteni is tudott, de többre már nem futotta az erejéből.
    Szépen jubilált a hazai csapat és nyert a 200. NB-II-es mérkőzésén. (18:20:40)

90+3
    Lesen volt a gólszerző Pavlovic.

90+3
    Hazai csapat dobhat.

90+2
    Ígéretes kontra állt meg egy rossz passz miatt.

90+1
    3 perc hosszabbítás lesz.

90
    Kontra végén Fenyvesi beadását Hegedűs rúgta szögletre.

89
    Nem tud támadást vezetni a Kisvárda, jól védekezik a hazai csapat.

88
    Most a Kozármisleny a vendég kapu előtt tartja a labdát.

87
    Kisszöglet után, most szabadrúgás következik a sarokból.

87
    Hazai szöglet következik.

85
    Irhás beadása után fejelt Farkas, Holczer hárított, de nem tudta csak másodszorra fogni.

85
    Varga kapott szövegelésért lapot.

84
    Hazai csapat dobhat a saját térfelén.

82
    Kisvárda végezhet el szabadrúgást, de ebből most nem lett helyzet.

81
    Venczel helyett jött Farkas.

80
    Nagy helyére jött Toricska.

78
    Fodor ment el a szélen élesen lőtt középre, Holczer kivetődve védte, de éppen Irhás elé pattant aki kapásból lőtt, Holczer visszavetődve hárított.

78
    Kovács D. lövését fogta Nacsa.

78
    Hazai szabadrúgás jön.

77
    Utolsó cseréjét is kihasználja a hazai csapat, Toricska áll a partvonalon.

76
    Kiss lőtt távolról fölé.

75
    Varga beadását blokkolta Mboussi.

73
    Kovács D. távoli lövését öklözte ki Nacsa.

73
    Igazán jó iramú, változatos mérkőzést láthatunk.

72
    Varga iramodott meg egy eladott labdával, az utolsó pillanatban Molnár becsúszva szerelte.

70
    Közben Varga érkezett Tóth D. helyére.

69
    Várda gólt szerzett!
    Brankovics rúgta a szabadot, jól érkezett és öt méterről PAVLOV DUSAN fejelt a kapuba, szépített a Kisvárda.

68
    Buktatásért járt a sárga.

67
    Ismét cserélt a Kisvárda, Irhás váltotta Üvegest.

66
    Oláh elé pattant egy labda, aki egyből lőtt, Nacsa már verve volt, de jobb kapufa mellett elszállt a labda.

65
    Jól érkezett a labda a vendég kapu elé, de Molnár menteni tudott.

64
    Jól játszik a hazai csapat és most már élvezi is a játékot.

63
    Frissít a hazai csapat Szabó helyére jön Kovács Dániel.

61
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Szép támadás végén Fitos sarkalt vissza egy labdát Kiss elé, aki két csel után felnézett és TÓTH DÁNIEL elé passzol aki 7 méterről megszerezte a harmadik hazai gól.

59
    Miskolczi helyére jött Brankovics.

58
    Kornutyak lőtt távolról váratlanul, oldalháló lett, de Holczer rajta volt.

58
    Cserélni fog a Kisvárda.

57
    Molnár rúgta fel Fenyvesit, így ő is besárgult.

55
    Tóth és Mboussi vívott nagy csatát a vendég 16-os előterében, végül a védő hozta el a labdát.

55
    Fenyvesi bal oldali beadását Hegedűs fejelte ki mezőnybe.

54
    Kovács rúgta fel Kornutyakot, ezért járt a sárga.

53
    Hegedűs szánta el magát távoli, de erőtlen lett és célt tévesztett, így Holczernek nem kellett közbeavatkoznia.

51
    Fitos indította Nagy K.-t, de őt szerelte Molnár.

50
    Nacsa rúghatja ki a labdát.

49
    Élesen ment el a kapu előtt, a hosszún Hegedűs maradt le centikkel.

49
    Most a bal szélről végezhet el szabadrúgást a vendég csapat.

48
    Nagy K. távoli lövését fogta Nacsa.

47
    Veszélyesen érkezett a kapu elé, Hegedűs fejelt kapu fölé.

47
    Jobb oldalról a 16-os sarkáról végezhet el szabadrúgást a Kisvárda.

46
    Vendég csapat indította útjára a labdát.

46

A Kisvárda is megérkezett, így minden adott a folytatáshoz.

A játékvezetői hármas a vendég csapatot várja az öltöző bejáratában.

A hazai csapat érkezik a második félidőre.

Jól kezdett a hazai csapat és hamar vezetést szerzett, a Kisvárda mire kezdett volna magára találni a Kozármisleny ismét gólt szerzett. A félidő végén volt egy nagy helyzete a vendégeknek.
    A második félidőben többet kell támadnia a Kisvárdának, ez viszont veszélyes kontrákat hozhat a hazaiaknak, akik eldönthetik a három pont sorsát még egy találattal.

45
    Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.

45
    Tóth jött hátra és fejelte ki a szögletet.

44
    Szögletet harcol ki a vendég csapat.

44
    Kiss rántotta le Üvegest, így a bal szélről végezhet el szabadot a Kisvárda.

43
    Kiss fejeli haza a labdát Holczernek.

41
    Jól érkező labdát Bognár fejelt fölé.

41
    Fenyvesi adott rosszul haza, vendég szöglet következik.

39
    Egy vendég támadás végén Pavlov kapott labdát a hazai 16-on belül, a védőjétől szorongatva befordult, de a lövés nem volt erős, de Holczernek így is kellett a bravúr a hárításhoz.

36
    A bal szélről élesen, erősen lőtt a rövidre FITOS LÁSZLÓ, Nacsát zavarta a sok felugró játékos, a labda végül érintés nélkül került a vendég kapuba.

36
    Ismét hazai szabadrúgás jön a bal szélről.

35
    Hegedűs passzol haza Nacsának.

33
    Bognár keresztlabdája hosszú, partdobás következik.

32
    Fellai felívelését, Fitos gurította vissza Kiss elé, aki kapásból lőtt. Nacsa már verve volt, de a hazai kapufáról kifelé pattant a labda. Sistergős kapufa volt, szép támadás volt.

31
    Szabó beadását vágja ki Hegedűs.

30
    Egy jobboldali beívelés után Kiss röviden fejelte ki a labdát, és Bognár egyből lőtt, de Holczer figyelt és fogta a rövidre érkező próbálkozást.

29
    Bal szélen a 16-os magasságában végez el partdobást a hazai csapat.

28
    Bognár ad el labdát a félpályánál, de nem lett belőle baj.

26
    Tóth D nem tudott fejelni, kicsit magas volt a labda, Oláh meg a hosszún nem érte el a labdát.

25
    A bal szélen végezhet el szabadrúgást a hazai gárda.

24
    Pavlov fejelte ki a szögletet.

23

22
    Most jobb oldalon támad a vendég csapat, de Kornutyak rosszul passzolt, Holczer rúghatja ki a labdát.

21
    Bal oldali akciót állít meg a misleny.

19
    Bognár baloldali beadását fejelte ki Fenyvesi.

18
    Nagy Krisztián találta el rosszul a labdát, így távoli lövése jócskán célt tévesztett.

17
    Fodor passzát figyelte le Fellai, így nem alakult ki helyzet.

16
    Hazai szabadrúgás érkezik a kapu elé a bal szélről, de a bíró sípja egyből szól, kifelé szabadrúgás lökés miatt.

15
    Fellai indította Nagy Krisztiánt, akit követett Molnár és róla pattant oldalvonalon kívülre.

13
    Középpályán folyik a játék, most egyik csapat sem birtokolja hosszabban a labdát.

12
    Kovács szerzett labdát a hazai 16-nál, az ellentámadás végén Tóth D.-t szerelte Mboussi.

10
    Venczel passzol haza Nacsának, aki kirúgja a mezőnybe.

9
    Szép támadás végén Fitos gurított az érkező Szabó elé, aki 20 méterről lőtt mellé.

8
    Folytatódik a találkozó, a Kisvárda támadhat, de az indítás itt is hosszú, így Holczer kiengedte a labdát.

7
    Fodor rúgja ki a labdát, mert a gólszerző oláh maradt a földön egy ütközést követően.

6
    Fitosnak hosszú az indítás, így Nacsa vette fel a játékszert.

6
    Ismét hátul adogat a hazai csapat.

5
    Félpályánál végez el partdobást a Kozármisleny.

3
    Jól kezdet a hazai csapat, a második percben már megszerezte a vezetést.

2
    Gyors gól, középkezdés után hátul adogatott a hazai csapat, majd Petrók ívelt előre egy labdát, amit OLÁH LÓRÁNT vett le és fordult be, a tehetetlen Nacsa mellett 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát.

1
    Hazai csapat kezdte a találkozót.

1

A jubileumi mérkőzés kezdetére a nap is előbújt a felhő mögül. A mai találkozó a Kozármisleny 200. NB-II-es mérkőzése.

Érkeznek a csapatok a pályára a hazai csapat szokásos fehér-kék szerelésben, még a vendég együttes piros mezben.

Kozármisleny szombaton jubilál a Kisvárda ellen. A hazai csapat 200. NB-II-es mérkőzését vívja meg a hétvégén.
    Fontos a jó folytatás a mislenyiek számára, ha a nyolcadik évet is ebben az osztályban akarják kezdeni. Legutóbbi hazai mérkőzésen szerezte meg a csapat az első tavaszi győzelmét a Szolnok ellen, majd Siófokon szerzett értékes pontot.
    Az újonc Kisvárda jó tavaszt tudhat eddig maga mögött, két győzelem és három döntetlen mellé csak egy vereség csúszott be. Múlt fordulóban hazai pályán a Szigetszentmiklóst győzték le. Számukra is fontos a mérkőzés mivel a tabella 10. helyén állnak jelenleg, de csak 5 pontra a kieső helytől.

Minden adott ahhoz, hogy a szombaton kilátogatók igazán jó mérkőzést lássanak, aki pedig nem teheti meg, hogy élőben élvezze az összecsapást, kövesse az oldalunkon élőben.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.

Nándor Pehr

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 2. Oláh, 36. Fitos, 61. Tóth – 69. Pavlov

Lapok:   54. Kovács T. (KOZ), 68. Fellai (KOZ), 85. Varga (KOZ) – 57. Molnár (VSE)

HR-Rent Kozármisleny FC: Holczer – Kiss, Fellai, Petrók, Fenyvesi – Fitos, Szabó (63' Kovács D.), Kovács T., Nagy M. K. (80' Toricska), – Oláh, Tóth (70' Varga)
    Cserék: Sólyom, Vattai, Cziráki, Varga B., Kovács D., Toricska, Schneider

Kisvárda Master Good: Nacsa – Mboussi, Hegedűs, Bognár, Kornutyak – Venczel (81' Farkas), Fodor, Üveges (67' Irhás), Miskolczi (59' Brankovics), Molnár – Pavlov
    Cserék: Petranics, Varga A., Nagy B., Brankovics, Farkas, Oláh D., Irhás

Játékvezetők: Böcskei Balázs, Aradi József, Márton Zsolt