Oroszország-Németország 8:9 (vége) | Grúzia-Franciaország 6:10 (vége)
Olaszország-Horvátország 8:7 (vége) | Görögország-Szerbia 9:13 (vége)
Olaszország-Horvátország

8:7

(1:1, 3:2, 2:2, 2:2)

szerda 23.07.2014, 19:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

32
    Setka lő kényszeredetten, Figlioli pedig blokkolja!
    NYERT OLASZORSZÁG!

32
    Velotto-t küldik ki a játékvezetők, hét másodperc van hátra!

32
    Milakovic lövését kivédi Tempesti! 50 másodperc van hátra!

31
    Nem hagyja magát Horvátország, MUSLIM második góljával egyre zárkózik!
    8:7

31
    Figari is kipontozódik! A végére kezdenek fogyni a játékosok!

30
    GÓÓÓÓL! GIORGETTI lövi be az öt méterest! Két góllal vezet Olaszország, alig több mint két perccel a mérkőzés vége előtt!
    8:6

30
    Buslje ellen büntető! Hatalmas hiba! Ráadásul harmadik faultja volt, Ő is kiáll cserével!

30
    A labdát a horvátok szedték össze, Giacoppo pechére, harmadik hibáját szedi össze, kipontozódik!

29
    GIORGETTI talál a kapuba! Hát mikor ha nem a mérkőzés végén! Olaszországnál az előny újra!
    7:6

27
    Pavic! Nagyon jól véd a horvát kapus, rajta nem múlik, Aicardi lőtt centerből egy jó bejátszás után, de a hálóőr kifogta!

26
    Buljubasic kapja meg harmadik kiállítását, neki mára befejeződött!

26
    SUKNO pazarul játszik! Harmadik gólját szerzi és ezzel ismételten ki tud egyenlíteni Horvátország!
    6:6

24
    FIGLIOLI váltja gólra a fórt! Ha Giorgettinek nem is megy, Ő vállára veszi a csapatot!
    6:5

23
    Jokovicnak se megy a horvát oldalon, Tempesti tudott védeni próbálkozásásnál

22
    SUKNO is két gólnál jár a horvátoknál, ezzel ismételten egál! Fej-fej mellett a csapatok!
    5:5

21
    Hosszú támadás végén FIGLIOLI bal oldalról szerzi meg Olaszországnak újra a vezetést!
    5:4

19
    Ivica Tucak elégedetlen és ezt hangosan közli is a játékvezetővel, aki cserébe ad neki egy sárga lapot.

18
    LONCAR kap pazar bejátszást és talál a kapuba, ezzel megszerezte a második gólját! Egynelő az állás!
    4:4

15
    Fondelli kap kiállítást, amit MUSLIM vált gólra, ezzel újra csak egy a horvátok hátránya!
    4:3

15
    DI FULVIO jobb szélről növeli kettőre az előnyt Olaszország javára!
    4:2

14
    FONDELLI szerzi meg válogatottjának újra a vezetést, sikerült belőni egy emberelőny!
    3:2

13
    Luongo kiállítása után nagyon lassan rendeződött a horvát védelem, LONCAR maradt nagyon üresen centerben és a jobb oldali bejátszás után kiegyenlít!
    2:2

10
    A következő LUONGO lövés ellen már Pavic se tud mit tenni, újra Olaszországnál az előny!
    2:1

5
    SUKNO talál középről a bal felsőbe! Nagy lövés volt! Egyenlít Horvátország!
    1:1

1
    Olaszország megszerzi a vezetést, AICARDI kap egy bejátszást centerbe és fordulatból a kapuba durrant.