DHC Sokol Poruba – Dunaújvárosi KKA 24:29 (vége) | Ipress Center-Vác – Siófok 22:31 (vége) | Fehérvár – DHC Sokol Poruba 40:23 (vége)
Ipress Center-Vác – Dunaújvárosi KKA 18:18 (vége) | Fehérvár – Siófok 29:22 (vége)
Fehérvár KC
40:23 (19:13)
DHC Sokol Poruba
szombat 16.08.2014, 14:30 • Vác, Sportcsarnok • Ipress Kupa

Reális a különbség a két csapat között a mai teljesítményük alapján. A Fehérvár minden téren felülmúlta a Sokol Poruba együttesét, különösen gyorsaságban nem tudták felvenni a versenyt a magyar csapattal a csehek.

A Fehérvár még azt a luxust is megtehette, hogy Tilingert egyáltalán nem játszatta egy percet sem, és a kulcsjátékosok igen sokat pihenhettek ez alatt a 60 perc alatt, mert a második sor is tökéletesen helyt állt. Lackovic kiemelkedősen jó napot fogott ki, ahogy Savko is a kapuban. Jól termelt Isitate és Mayer Szabina is.

A vendégeknél Rechtorisová és Kostelná volt gólerős, bár utóbbi a második félidőben nem talált be.

Fehérvár – Sokol Poruba: 40-23!
    Ezzel biztossá vált, hogy a Poruba az 5. helyen végez a tornán, mivel nincs már több mérkőzése a két nap alatt és pont nélkül zártak. A Fehérvár együttese szerencsével lehet még 3. is, annál jobb már nem.
    Ne menjenek messzire, mert 40 perc múlva kezdődik a Vác – Dunaújváros rangadó, kattintsanak át az onlajnok.com élő közvetítésére, 16:30-kor kezdünk ott is!
    ---- (15:52:10)

60
    Mérkőzés vége. (40:23)

60
    Bogosavljevic távoli lövését védte Bártová. (40:23) (40:23)

60
    15 mp hátra. (40:23) (40:23)

60
    MYLKOVÁ bal kettőben betört és a hosszú alsóba helyezett. (40:23) (40:23)

60
    Az utolsó perc kezdődött. (40:22) (40:22)

60
    LACKOVIC büntetőből a mai 11. gólját szerzi, most a jobb alsóba. (40:22) (40:22)

59
    Becséri megint könnyedén tört be egy csel után, hetest harcol ki. (39:22) (39:22)

59
    ADÁMKOVÁ gyors válasza középről, 17 gól a különbség. (39:22) (39:22)

59
    BECSÉRI Kitti jobbra sodródva talál a kapuba. (39:21) (39:21)

59
    Az utolsó két perc kezdődött el. (38:21) (38:21)

58
    Adámková lövését Savko rúgja oldalra, jól véd az új szerzemény. (38:21) (38:21)

58
    2,5 perc hátra, a Fehérvár kitömi a Porubát. (38:21) (38:21)

58
    BECSÉRI a jobb alsóba bombázta a hetest. (38:21) (38:21)

57
    Horváth harcol ki büntetőt középen. (37:21) (37:21)

57
    ADÁMKOVÁ a bal felsőbe lövi a hetest. (37:21) (37:21)

57
    Rechtorisová harcol ki hetest. (37:20) (37:20)

56
    Szétestek a csehek, LACKOVIC könnyedén gyűjti be a kipattanót és lövi az újabb magyar gólt. (37:20) (37:20)