DHC Sokol Poruba – Dunaújvárosi KKA 24:29 (vége) | Ipress Center-Vác – Siófok 22:31 (vége) | Fehérvár – DHC Sokol Poruba 40:23 (vége)
Ipress Center-Vác – Dunaújvárosi KKA 18:18 (vége) | Fehérvár – Siófok 29:22 (vége)
Fehérvár KC
29:22 (16:15)
Siófok KC
szombat 16.08.2014, 18:30 • Vác, Sportcsarnok • Ipress Kupa

Különdíjak:
    Gólkirálynő lett Hornyák Dóra (Ipress Center Vác).
    A torna legjobb kapusa Kiss Éva (Fehérvár KC).

Az 5. helyen végzett a Sokol Poruba cseh gárda.
    4. helyezett a Fehérvár KC csapata.
    A 3. helyezést a Dunaújvárosi KKA érte el.
    A 2. helyen végzett a vendéglátó Váci NKSE csapata.
    1. helyen a Siófok KC együttese végzett teljesen megérdemelten!

Köszönöm két napi megtisztelő figyelmüket innen Vácról!
    ---- (19:59:02)

A második játékrészben döntő többségében a fiatal "cserék" játszottak a siófoki csapatban, emiatt szinte feladták a találkozót a Balaton-partiak. A második sor időnként jól helytállt, de még van hova fejlődni. Az eredmény másodlagos volt most a Siófok számára, ugyanis a tornát már az eddigi hat megszerzett ponttal megnyerte a záró meccs előtt.

A Fehérvár is cserélgetett rendesen, a Siófok is, a Fehérvár megérdemelten nyerte meg a találkozót, így négy ponttal a negyedik helyen zárta a tornát. A Siófok pedig megnyerte a kupát.

Néhány percen belül eredményhirdetés!
    Fehérvár – Siófok: 29-22!
    Köszönöm a figyelmet! Még néhány percig itt maradunk, hogy megvárjuk az eredményhirdetést is.
    ----

60
    Mérkőzés vége. (29:22)

60
    Termány nagyon sportszerűen a földre ejtette az időn túli szabaddobást. (29:22) (29:22)

60
    Időn túli siófoki szabaddobás. (29:22) (29:22)

60
    10 mp hátra. (29:22) (29:22)

60
    Májernek nem sikerült, Kumpel megint túljárt az eszén. (29:22) (29:22)

60
    Az Ipress Kupa utolsó perce kezdődött meg. (29:22) (29:22)

59
    Májer jobb szélről leadott lövését Kumpel jó érzékkel üti ki, a túloldalon Fauszt nem tudja mattolni Kisst. (29:22) (29:22)

59
    Szekerczés Luca áll ki két percre, ő már nem is térhet vissza, mert nincs hátra a meccsből két perc. (29:22) (29:22)

59
    Két perc sincs már hátra. (29:22) (29:22)

58
    Schneider most a labdaszerzésben jeleskedett, majd Piedade lövését ziccerben védte Kiss Éva. (29:22) (29:22)

58
    Igen lassú támadást vezet most az FKC. (29:22) (29:22)

57
    SCHNEIDER Éva kiválóan lövi ki a hosszú sarkot a jobb szélről. (29:22) (29:22)

57
    6-2 a kiállítási arány. (29:21) (29:21)

57
    Fauszt harcol ki egy kiállítást, Hajduch áll ki újra. (29:21) (29:21)

57
    Három perc 44 mp a mérkőzésből hátra. Buzsákit kell ápolni, Mayerrel ütközött. (29:21) (29:21)