BKV Előre SC – III. kerület 2:2 (vége) | Újbuda – Rákosmente KSK 1:0 (vége)
Újbuda FC
1:0 (0:0)
Rákosmente KSK
vasárnap 31.08.2014, 17:30 • Budapest, Kánai út 2. • NBIII - Nyugati csoport

Vége! Sajnos gyenge színvonalú mérkőzést láthattunk, főleg a küzdelem dominált. A második félidő elejét is az RKSK uralta, utána viszont egy büntető eldöntötte a meccset, némi szerencsével nyert az Újbuda, és továbbra is hibátlan, akárcsak a listavezető Budaörs.
    Köszönöm a figyelmet! (19:18:24)

90+3

90+3
    Németh megint leviszi a sarokba a labdát, húzza az időt.

90+2
    Nem tudtak helyzetbe kerülni, megint kontrázhatott az Újbuda, az utolsó pillanatban szereltek a vendégek.

90+2
    Most szerzi csak meg a labdát az RKSK.

90+1
    Németh és Kovács leviszik a szögletzászlóhoz, és ott tartják a labdát.

90
    Pontatlanul támad az RKSK, így kontrázhat az Újbuda. Szöglettel felérő szabadrúgást harcolnak ki.

89
    Németh volt lesen, nem jó ütemben lépett ki.

88
    Váradié egy újabb hosszú ívelés.

87
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Turi (Újbuda FC).

86
    Az utolsó percekre Szkunc helyén Wágner az RKSK-ban.

85
    Turi lőtt csúnyán mellé 12 méterről.

84
    Kis kavarodás után Kovács végezte el ezt is, egyből kapura küldte, Komora védett.

82
    A 16-os bal sarkánál kap szabadrúgást az Újbuda.

81
    Ezt Váradi ütötte ki, sőt, kontrázhatott az Újbuda, ám Lettrich hosszan passzolt Némethnek, így oda a helyzet.

80
    A szöglet a rövid oldalon kimegy, újabb sarokrúgás következik.

80
    Turcsik nagy bedobását szöglet követi.

78
    Váradi kirúgása Komoráig jutott.

77
    Karacs rögtön visszatért, folytatódhat a meccs.

77
    A szögletből kontrázott az RKSK, a mentei igyekvő Karacs pedig ütközött kapusával, majd lent maradt, ápolni kell!

76
    A frissen beállt Németh vitte le a szögletzászlóhoz a labdát, és ki is harcolt egy szögletet.

75
    A szöglet nem volt veszélyes.

74
    A szabadrúgást egy sarokrúgás követi. Huszty fejelte ki a beívelt labdát.

73
    Ám előtte csere! Csányi helyén Németh az Újbudában.

73
    Nagyjából 30 méterre a kaputól végezhet el szabadrúgást az RKSK.

71
    Az Újbuda gólt szerzett!
    GÓÓL! PLESZKÁN TIBOR végezte el a tizenegyest, középre lőtt, a kapus pedig elvetődött, 1-0!

71
    Szabó a második sárgájával kiáll.

70
    Farkas ívelte fel a labdát, Kovácsot buktatta Szabó a 16-oson belül, büntető!

68
    Turcsik lőtt el kapásból egy lecsorgó labdát jó 35 méterről, inkább nem kellett volna...

67
    A szöglet mindenki feje fölött elszállt, kirúgás!

66
    Hosszú idő után egy gyönyörű jelenetet láthattunk! Turi 17 méterről külsővel lőtt kapura, a labda a jobb felső felé szállt, Komora védett szépen, szöglet!

65
    Lettrich lőtt a 16-ostól, rosszul, mellé ment a labda.

64
    A másik oldalon Váradi jött ki jól egy hosszú labdára.

64
    Komora Turi elől szedte fel a labdát, jól mozdult ki.

63
    Csányi lőtt 18 méterről a bal alsó mellé.

62
    A második hazai csere, Szilasi helyén Karacs.

61
    Egy hosszan előrevágott labdát fog Komora.

59
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Turcsik (Rákosmente KSK).

58
    Az első hazai csere, Holczer helyén Turi.

57
    Csepregi felé hosszú volt a passz a jobb szélen.

56
    Beszorult az Újbuda, folyamatosan a 16-os mellett végezhet el bedobást az RKSK.

55
    Csepregi jól tette ki a labdát Szkuncnak, aki viszont az ötös bal sarkánál eltörte a labdát, így csúnyán mellé ment lövése.

53
    Szkunc beadása után Csepregi 6 méterről fejelt nem sokkal a jobb kapufa mellé. Ezt a félidőt is az RKSK kezdte jobban.

52
    Ferkó adott be jobbról, Szkunc fejelt 5 méterről középről, Váradi óriásit védett!

51
    Nem volt veszélyes ez a rögzített szituáció.

50
    Jó 23 méterre a kaputól, a 16-os sarkával egyv onalban végezhet el szabadrúgást az RKSK.

49
    Az első csere, az RKSK végzi el. Marton helyére Csepregi állt be.

47
    Két labda volt a pályán, kis időre állt a játék.

46
    A szünetben egyik csapat sem cserélt.

46

Sajnos nem hozott jó játékot az első játékrész, sok a hiba, kevés a jó megmozdulás, gyenge az iram. A félidő elején sokkal jobb volt az RKSK, ám később feljavult az Újbuda, az utolsó percekben pedig már szinte csak náluk volt a labda. Így összességében jogos az X, reméljük, jobb játékot láthatunk a második félidőben!

45+2
    És ezzel befejeződött az 1. félidő.

45+2
    A rövid oldalra ment a labda, ám kivágták a védők.

45+1
    Már a hosszabbításban járunk, amikor is veszélyes helyről, a 16-os bal sarkától nem messze jöhet szabadrúgással az Újbuda!

45
    A túloldalon Holczer emelésénél Pleszkán volt lesen.

45
    Honti ívelése után Páles fejelt mellé néhány méterről.

44
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szilasi (Újbuda FC).

43
    Az ellenakció után a túloldalon Váradi jött ki jól, és húzta el a labdát Szkunc elől.

43
    Ebből sem alakult ki helyzet.

42
    Ismét egy ívelésre jól alkalmas helyről, a térfél közepének tájékáról jöhet szabadrúgással az Újbuda.

40
    Turcsik beadása Martont kereste, Váradi jött ki jól a kapujából, és fogta a labdát.

38
    Csányi rossz ütemben ívelte be a labdát, Komora fogja.

36
    Most mezőnyjáték folyik helyzetek nélkül.

34
    Kovács végezte el most is, megint inkább középre lőtte a labdát, a lepattanót Csányi küldhette volna a kapura, de nem találta el a labdát.

33
    Az ellenfél térfelének közepén kap szabadot az Újbuda, várhatóan újabb ívelés fog jönni.

31
    A szögletet kifejelte a védelem.

31
    Kovács ívelte be élesen a labdát, ami megpattant, szöglet!

30
    Nagyjából 30 méterre a kaputól jutott szabadrúgáshoz az Újbuda, enyhén balról, ideális szög ívelésre.

29
    Megint Komoránál kötött ki Farkas labdája.

28
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szabó (Rákosmente KSK).

27
    Komorának is akadt dolga, egy mély ívelést szedett fel Holczer elől.

25
    A 16-os jobboldalától emelt kapura az előrehúzódó Turcsik, a labda a felső lécen csattant. A kipattanót Ferkó lőtte mellé. Szép jelenet volt!

23
    A szöglet után lecsorgó labdát Erős lőtte kapura, mellé!

22
    Egy bedobás után máris 1-5 a szögletarány az RKSK javára.

21
    A védést a negyedik rákosmenti szöglet követte, amit kifejeltek a mezőnybe a védők.

21
    Marton tört be a 16-oson belülre, és 14-15 méterről, balról erősen lőtt kapura, Váradi nagyot védett!

20
    Farkas Balázs ívelt fel egy labdát Kovácshoz, aki azonban a mérkőzésen másodszor is lesen volt, így szabadrúgás kifelé.

19
    A szögletből nem alakult ki veszély. 1-3 a szögletarány.

19
    Kovács nagyon jó, lapos lövést eresztett el 21-22 méterről, nem sokkal ment mellé, ám valaki még beleért, mert szöglet jön.

18
    Egy hosszan előrelőtt labdát fogott Váradi.

16
    Most pedig még egy szöglet, Bojtor közvetlen közelről fejelt mellé, nagy helyzet volt!

16
    A szöglet utáni fejes megpattant egy védőn, így újabb sarokrúgás következik.

15
    Mérkőzés első szögletét az RKSK végezheti el, a jobb sarokból.

14
    Mostanáig szinte nem is volt szabálytalanság, az elmúlt percben két fault is volt a félpályánál.

12
    Jó 18 méterről Lettrich lőtt rosszul, lecsúszott a lábáról a labda.

11
    Kovács ment el a jobb oldalon, ám beadására nem érkezett senki. Először jut az Újbuda a 16-oson belülre.

9
    Szkunc lőtt fölé 16 méterről. Az első percekben jóval aktívabb a vendég csapat.

7
    Az Újbuda 16-osa mellett zajlika játék, szögletet nem tud kiharcolni az RKSK, így bedobásokkal próbálkoznak.

5
    Hollauer nagy bedobása után Marton volt túl harcias az ellenfél 16-osán belül, az Újbudáé a labda.

4
    A 16-oson belülre került a Rákosmente, azonban Ferkó nem tudott a kapura fordulni, kirúgás!