Qarabag – AS Saint-Étienne 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Villarreal 1:1 (vége) | Apollon Limassol – Zürich 3:2 (vége)
Club Brugge KV – Torino FC 0:0 (vége) | FC København – HJK 2:0 (vége) | Partizan Bělehrad – Tottenham Hotspur 0:0 (vége)
Besiktas JK – Asteras 1:1 (vége) | Salzburg – Celtic Glasgow 2:2 (vége) | Din. Zagreb – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége)
PSV Eindhoven – Estoril 1:0 (vége) | Panathinaikos FC – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Internazionale 0:1 (vége)
Standard Liège – Rijeka 2:0 (vége) | Sevilla – Feyenoord Rotterdam 2:0 (vége) | Lille OSC – FK Krasznodar 1:1 (vége)
Everton FC – VfL Wolfsburg 4:1 (vége) | BSC Young Boys – SBA 5:0 (vége) | SSC Napoli – AC Sparta Praha 3:1 (vége)
FCSB – Aalborg 6:0 (vége) | Rio Ave FC – Dynamo Kijev 0:3 (vége) | PAOK – Dinamo Minszk 6:1 (vége)
ACF Fiorentina – En Avant Guingamp 3:0 (vége) | Metalist Harkov – Trabzonspor 1:2 (vége) | Legia – KSC Lokeren 1:0 (vége)
Qarabag Agdam FK
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
csütörtök 18.09.2014, 18:00 • Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, Baku • Európa liga

A mérkőzés véget ért, az eredményjelzőn ugyanaz olvasható mint az elején 0-0. Hát ez a mérkőzés unalmas volt, nem volt annyira izgalmas játék. Inkább a hazai csapat dominált, a vendég a kontrákra épített. (19:56:02)

90+5

90+4
    Most végig a vendégek adogatnak, hátha a végén rájuk kacsint a szerencse.

90+3
    A vendégek átadása pontatlan volt. A társ ezt nem érhette el.

90+2
    Járatják a vendégek járatják, de mindjárt letelik az a kevéske idő, ami még maradt.

90+2
    Szabadrúgással majd a vendég csapat következhet.

90+1
    4 perc hosszabbítás lesz a második félidő végén.

90
    Gradel volt szabálytalan.Támadás közben követte el a vétséget.

89
    Nagyon rossz szöglet volt. Szinte lepasszolta az ellenfélnek a labdát.

88
    Egy szöglettel jöhet a Qarabag együttese.

88
    Cohade helyett Diomande jött be.

87
    Még mindig döntetlen, vajon hoz változást az utolsó néhány perc

86
    A hazai csapat birtokolja most is a játékszert, de előreíveléssel megint elvesztették.

85
    Ruffiernek adták hazai aki azon nyomban előre bikázta a labdát.

84
    Gradel csinálta meg magának a helyzetet, de a védő a lövés pillanatában felszabadított előle.

83
    A beívelés talán egy picit volt hosszú a frissen beállt Diasnak.

82
    Most a vendégek kapják vissza egy bedobásban mutatkozik majd ez meg.

81
    A hazai csapat birtokolja ezekben a percekben a labdát.Próbálnak előre nyomulni

80
    Muarem megy le Dias folytatja majd helyette a játékot.

79
    Most a vendég csapat próbálkozott egy előreíveléssel, de a labda pontatlan volt.

78
    Muarem biceg most le a pályáról, ápolásra szorul.

78
    Gradelnek nem volt jó a passz, hiszen a védők megint jól avatkoztak közbe.

77
    A hazai csapat adogat most, de elvesztették.

76
    Szépen szereltek most a hazai védők.Ma már nem először.

75
    Erding helyett Lemoine jött most be

74
    Szabálytalanság! Maxim volt szabálytalan (Saint-Étianne)

73
    Szabálytalanság! Jöhetnek a vendégek.

73
    A hazaiak szenzációsan játszanak a második félidőben.

72
    Szabadrúgás. Reynaldo volt szabálytalan támadás közben.

71
    George lejön helyette Alaskarov folytatja a játékot.

70
    Rossz volt a vendégek beívelése, Újra a hazaik jöhetnek

69
    Reynaldo került hatalmas ziccerbe, márcsak a kapus volt előtte, de ő belerúgta a kapusba.

68
    Medvedev próbálkozott egy beíveléssel, de nem volt pontos.

67
    Gradel kapott lapot. Lekönyökölte az ellenfelet.

66
    A vendégek nyomulnak előre.Egy bedobáshoz jutnak elég jó helyzetből.

65
    A vendégek könnyű szerrel adták el a labdát.

64
    Clement kapott lapot ezért a csúnya belépőért.

63
    A hazaik passzolgattak hátul, megint az indítással próbálkoztak, de a fejpárbajt megint nem ők nyerték.

62
    A vendégek jutottak szabadrúgáshoz.

61
    Reynaldo került helyzetbe, de nem tudott pontosan célozni, egy kicsivel kerülte el a lövése a kaput.

60
    A vendégek adogatnak, de mindig az utolsó passzt szúrják el, nem tudnak helyzetet kialakítani.

59
    Les! A vendég támadó volt lesen.

58
    Szépen hozták ki a labdát a hazaiak. Máris támadásba lendültek.

57
    Reynaldo lőtt, bár nem tette volna.Nagyon fölé szállt a labda.

56
    Most a vendégek kaparintották meg a labdát, de szabálytalankodtak, ezért újra a másik csapatnál a labda.

55
    Muarem labdája volt pontatlan, pedig ha pontos a társa a kapussal szemben találta volna magát.

54
    A hazaiak adogatnak kitűnően. De amikor felívelésre kerül a sor, sorra vesztik el a fejpárbajokat.

53
    Kirúgás! A hazai játékos ért bele utolsónak.

52
    Gyönyörűen oldotta meg a vendég védelem, ezt a szenzációs előretörést.

51
    Gradelnek hosszú volt a felívelt labda.

51
    Gradel hozta ki kitűnően a veszélyes zónából.

48
    Most a vendégek rohamoznak, hatalmas lendülettel törtek a kapu felé.

47
    A hazaik járatják a labdát. De az előreívelés pontatlan volt.

46
    Nadirov egyből próbálkozott is egy jó lövéssel, de Ruffier védte azt.

46
    Chumbinho helyett, aki megsérült Nadirov folytatja.

46

Az első félidő kicsit langyos játékot hozott. Azt hiszem egyik csapat sem akart gólt kapni, ezt azért gondolom így, mert mindkét csapat inkább a védekezésre koncentrált.

A második félidő így elég nyitott maradt. Három esélyes még a mérkőzés. De az első félidő alapján azt mondom, hogy a hazai játékos tagjai aktívabbak voltak. Talán a vendég csapat egy kicsit még alszik. De majd meglátjuk mit hoz a második félidő. Hamarosan kezdünk.

45+4

45+4
    A vendégek hozták játékba a labdát az ápolás után.

45+3
    Az ápolás még ebben a percben is folyik. Hordággyal kell levinni a fiút.

45+2
    Megint Chumbinho maradt lent. Komolyabb most a baj mint azelőtt.Jelzik is a cserét.

45+1
    2 perc ráadás lesz az első félidőben.

45
    Erdinget szerelték a védők könnyű szerrel.

45
    Reynaldo próbálta meg magát átfőzni Pogbán, de ő nem hagyta ezt, leszerelte a támadót.

44
    Medvedev fejelt most kapura, de a labdája pontatlan volt így nagyon fölé szállt.

44
    Újabb szöglet!

43
    A hazai csapat próbál most helyzetet kialakítani, de most egy szöglet is jó lesz.

42
    Sall ideges, Reynaldo akasztotta őt.

41
    Reynaldo került helyzetbe, de Ruffier megint szenzációsan védett.

40
    Bedobás veszélyes helyről a vendég csapatnak.

39
    Egy kapuskirúgás! A hazai játékos pontatlanul ívelt előre.

38
    Reynaldo tűzte kapura messziről, Ruffier boxolta ki.

37
    Bedobásra mentettek a vendég játékosok.

36
    Jöhet a kirúgás a vendég játékos kísérte ki a labdát a partvonalon túlra.

35
    Les! Medvedev volt lesen, hazai játékos.

34
    A hazaik adogatnak, de leginkább hátul jelenleg.

33
    A vendégek adogatnak, de szabálytalanságot követtek el

32
    Hordágyon vitték le, nem lesz ebből visszatérés.

32
    Meglátjuk tudja-e folytatni a játékot.

31
    Talán rosszul lépett, hiszen senki nem bántotta.

31
    Egy hazai játékos maradt lent. Chumbinho az.

30
    Megint rossz volt a felívelés, újra visszakerült a hazai csapathoz a labda.

29
    De a felívelés pontatlanra sikerült, ezért a kapusé a labda

29
    A vendégek járatják megintcsak a labdát, lassan építkeznek.Várják a lehetőségeket.

28
    Garayev nem érte el a labdát ott a szélen.

27
    Újra a hazaiak támadhatnak, nagyon kitartóan teszik ezt.

26
    A beívelés közben szabálytalankodtak a kapussal, ezért jöhet a szabadrúgás.

26
    Gradel végzi majd el a vendégek újabb szögletét.

25
    Hatalmas labdát kapott Muarem,de nem tudta normálisan lekezelni a bogyót, ezért Ruffier begyűjtötte.

25
    Újabb akasztás a Qarabag jöhet.

24
    Sall volt szabálytalan Reynaldoval szemben.

23
    Most szépen szerezték meg a vendégek a labdát.Vége a passzkeringőnek.

23
    Még ezekben a percekben is csak járatják, lássuk mi lesz ebből.

22
    A vendégek adogatnak most hátul, várják a lehetőségeket.

21
    Rossz volt a fejes a berobbanó Erdingtől.

20
    A vendégek most kiharcoltak egy szögletet. Gradel végzi majd el.

20
    Gradel maradt lent a földön, megrúgták. Muarem volt a tettes

19
    Erding felé ment az előreívelés, de a labda nem jutott el hozzá.

18
    Reynaldo szerelt szépen, de aztán ugyanezt megette Gradel is.Újra a vendégek birtokolják a labdát.

17
    Cohadet szorította ki az egyik védő a partvonalon túlra.

16
    Most a vendégek próbálkoztak egy beadással, de a védők hatástalanították.

16
    Ruffier húzta le az előre ívelt labdát.

15
    A hazaiak ebben a pár percben nagyon veszélyesen támadtak, lássuk mire lesznek még képesek.

14
    Reynaldo bosszankodott egy kicsit, éppen hogy csak pár centivel ment el a lába előtt a labda.

14
    Medvedev lőtte rá a visszakészített labdát, de Ruffier hatalmas bravúrt mutatott be.

13
    Chumbinho próbálta meg beívelni társának a labdát, de a hazai játékos pontatlan volt.

12
    Garayev ellen szabálytalankodott az egyik vendég úriember, ezért jár a szabadrúgás.

11
    Muarem próbálta meg társát megjátszani, de az ő labdája is pontatlan volt.(Qarabag)

10
    Sall a vendégek játékosa próbálta meg társát kiugratni, de a labda pontatlan volt.

9
    A vendégek kispasszos játékkal jönnek előre

8
    Monnet -Paquet vezette ki simán a labdát a partvonalon túlra.

8
    Ruffier a vendégek kapusa nem találta meg társát ott elől.

7
    Szabadrúgás a hazaiaknak!

7
    Most szépen szabadítottak fel a hazaiak.

6
    Nem is volt ez egy rossz szabadrúgás, de a kapus szépen futott ki a labdáért.

6
    Szabálytalanság!Jöhetnek a hazaiak.

5
    Garayev szerelte le szabályosan Gradelt, pedig ha nem állítják meg akkor nagy baj is lehetett volna.

4
    A hazai kapus csak simán kipasszolta a labdát, nem vágta előre.

3
    Sehicnek kellett nagyot védenie Gradel szabadrúgásánál.

3
    Gradel fogja majd elvégezni a szabadrúgást.

2
    Szabadrúgás. A vendégek harcolták ki.

2
    Gradel felé ment a felívelés, de Medvedev simán elfejelte.

1
    Jelenleg most a a hazaik jönnek előre, kiss passzokkal építkeznek.

1
    A vendégek kezdték az első félidőt.

1

A csapatok most vonultak ki a zöld gyepre, hamarosan a kézfogások is megtörténnek.

Qarabag Agdam FK: Sehic I- Agolli A, Sadiqov R, Hüseynov B, Medvedev M- Richard, Garayev G, Muarem M, Chumbinho, George L- Reynaldo
    Cserék: Aleskerov N, Dias D, Gurbanov I, Nadirov V, Teli A, Väliyev (K), Yusifov N

AS Saint-Étienne: Ruffier S-Baysse P, Sall M, Pogba F, Brison J- Clement J, Cohade R, Monnet-Paquet K, Corgnet B, Gradel M- Erding M
    Cserék: Clerk F, Diomande I, Lemoine F, Mollo Y, Moulin J (K), Nyemeck J, Saint-Maximin A

Játékvezetők: Steven McLean (SCO), Gavin Harris (SCO), Francis Connor (SCO).

A Qarabag csapata fogadja vendégül A Saint-Étinne csapatát. Az azerbajdzsáni csapat esélytelenebb a francia csapattal szemben.

A hazaik és a vendégek is a bajnokságban az utolsó mérkőzésen győztek, így hát mindkét csapat jó eséllyel indulhat majd a meccsen.

Én jó szurkolást kívánok majd mindenkinek, holnap várom önöket.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik..