Qarabag – AS Saint-Étienne 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Villarreal 1:1 (vége) | Apollon Limassol – Zürich 3:2 (vége)
Club Brugge KV – Torino FC 0:0 (vége) | FC København – HJK 2:0 (vége) | Partizan Bělehrad – Tottenham Hotspur 0:0 (vége)
Besiktas JK – Asteras 1:1 (vége) | Salzburg – Celtic Glasgow 2:2 (vége) | Din. Zagreb – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége)
PSV Eindhoven – Estoril 1:0 (vége) | Panathinaikos FC – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Internazionale 0:1 (vége)
Standard Liège – Rijeka 2:0 (vége) | Sevilla – Feyenoord Rotterdam 2:0 (vége) | Lille OSC – FK Krasznodar 1:1 (vége)
Everton FC – VfL Wolfsburg 4:1 (vége) | BSC Young Boys – SBA 5:0 (vége) | SSC Napoli – AC Sparta Praha 3:1 (vége)
FCSB – Aalborg 6:0 (vége) | Rio Ave FC – Dynamo Kijev 0:3 (vége) | PAOK – Dinamo Minszk 6:1 (vége)
ACF Fiorentina – En Avant Guingamp 3:0 (vége) | Metalist Harkov – Trabzonspor 1:2 (vége) | Legia – KSC Lokeren 1:0 (vége)
Qarabag Agdam FK
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
csütörtök 18.09.2014, 18:00 • Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, Baku • Európa liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik..

A Qarabag csapata fogadja vendégül A Saint-Étinne csapatát. Az azerbajdzsáni csapat esélytelenebb a francia csapattal szemben.

A hazaik és a vendégek is a bajnokságban az utolsó mérkőzésen győztek, így hát mindkét csapat jó eséllyel indulhat majd a meccsen.

Én jó szurkolást kívánok majd mindenkinek, holnap várom önöket.

Qarabag Agdam FK: Sehic I- Agolli A, Sadiqov R, Hüseynov B, Medvedev M- Richard, Garayev G, Muarem M, Chumbinho, George L- Reynaldo
    Cserék: Aleskerov N, Dias D, Gurbanov I, Nadirov V, Teli A, Väliyev (K), Yusifov N

AS Saint-Étienne: Ruffier S-Baysse P, Sall M, Pogba F, Brison J- Clement J, Cohade R, Monnet-Paquet K, Corgnet B, Gradel M- Erding M
    Cserék: Clerk F, Diomande I, Lemoine F, Mollo Y, Moulin J (K), Nyemeck J, Saint-Maximin A

Játékvezetők: Steven McLean (SCO), Gavin Harris (SCO), Francis Connor (SCO).

A csapatok most vonultak ki a zöld gyepre, hamarosan a kézfogások is megtörténnek.

1

1
    A vendégek kezdték az első félidőt.

1
    Jelenleg most a a hazaik jönnek előre, kiss passzokkal építkeznek.

2
    Gradel felé ment a felívelés, de Medvedev simán elfejelte.

2
    Szabadrúgás. A vendégek harcolták ki.

3
    Gradel fogja majd elvégezni a szabadrúgást.

3
    Sehicnek kellett nagyot védenie Gradel szabadrúgásánál.

4
    A hazai kapus csak simán kipasszolta a labdát, nem vágta előre.

5
    Garayev szerelte le szabályosan Gradelt, pedig ha nem állítják meg akkor nagy baj is lehetett volna.

6
    Szabálytalanság!Jöhetnek a hazaiak.

6
    Nem is volt ez egy rossz szabadrúgás, de a kapus szépen futott ki a labdáért.

7
    Most szépen szabadítottak fel a hazaiak.

7
    Szabadrúgás a hazaiaknak!

8
    Ruffier a vendégek kapusa nem találta meg társát ott elől.

8
    Monnet -Paquet vezette ki simán a labdát a partvonalon túlra.

9
    A vendégek kispasszos játékkal jönnek előre

10
    Sall a vendégek játékosa próbálta meg társát kiugratni, de a labda pontatlan volt.

11
    Muarem próbálta meg társát megjátszani, de az ő labdája is pontatlan volt.(Qarabag)

12
    Garayev ellen szabálytalankodott az egyik vendég úriember, ezért jár a szabadrúgás.

13
    Chumbinho próbálta meg beívelni társának a labdát, de a hazai játékos pontatlan volt.

14
    Medvedev lőtte rá a visszakészített labdát, de Ruffier hatalmas bravúrt mutatott be.

14
    Reynaldo bosszankodott egy kicsit, éppen hogy csak pár centivel ment el a lába előtt a labda.

15
    A hazaiak ebben a pár percben nagyon veszélyesen támadtak, lássuk mire lesznek még képesek.

16
    Ruffier húzta le az előre ívelt labdát.

16
    Most a vendégek próbálkoztak egy beadással, de a védők hatástalanították.

17
    Cohadet szorította ki az egyik védő a partvonalon túlra.

18
    Reynaldo szerelt szépen, de aztán ugyanezt megette Gradel is.Újra a vendégek birtokolják a labdát.

19
    Erding felé ment az előreívelés, de a labda nem jutott el hozzá.

20
    Gradel maradt lent a földön, megrúgták. Muarem volt a tettes

20
    A vendégek most kiharcoltak egy szögletet. Gradel végzi majd el.

21
    Rossz volt a fejes a berobbanó Erdingtől.

22
    A vendégek adogatnak most hátul, várják a lehetőségeket.

23
    Még ezekben a percekben is csak járatják, lássuk mi lesz ebből.

23
    Most szépen szerezték meg a vendégek a labdát.Vége a passzkeringőnek.

24
    Sall volt szabálytalan Reynaldoval szemben.

25
    Újabb akasztás a Qarabag jöhet.

25
    Hatalmas labdát kapott Muarem,de nem tudta normálisan lekezelni a bogyót, ezért Ruffier begyűjtötte.

26
    Gradel végzi majd el a vendégek újabb szögletét.

26
    A beívelés közben szabálytalankodtak a kapussal, ezért jöhet a szabadrúgás.

27
    Újra a hazaiak támadhatnak, nagyon kitartóan teszik ezt.

28
    Garayev nem érte el a labdát ott a szélen.

29
    A vendégek járatják megintcsak a labdát, lassan építkeznek.Várják a lehetőségeket.

29
    De a felívelés pontatlanra sikerült, ezért a kapusé a labda

30
    Megint rossz volt a felívelés, újra visszakerült a hazai csapathoz a labda.

31
    Egy hazai játékos maradt lent. Chumbinho az.

31
    Talán rosszul lépett, hiszen senki nem bántotta.

32
    Meglátjuk tudja-e folytatni a játékot.

32
    Hordágyon vitték le, nem lesz ebből visszatérés.

33
    A vendégek adogatnak, de szabálytalanságot követtek el

34
    A hazaik adogatnak, de leginkább hátul jelenleg.

35
    Les! Medvedev volt lesen, hazai játékos.

36
    Jöhet a kirúgás a vendég játékos kísérte ki a labdát a partvonalon túlra.

37
    Bedobásra mentettek a vendég játékosok.

38
    Reynaldo tűzte kapura messziről, Ruffier boxolta ki.

39
    Egy kapuskirúgás! A hazai játékos pontatlanul ívelt előre.

40
    Bedobás veszélyes helyről a vendég csapatnak.

41
    Reynaldo került helyzetbe, de Ruffier megint szenzációsan védett.

42
    Sall ideges, Reynaldo akasztotta őt.

43
    A hazai csapat próbál most helyzetet kialakítani, de most egy szöglet is jó lesz.

44
    Újabb szöglet!

44
    Medvedev fejelt most kapura, de a labdája pontatlan volt így nagyon fölé szállt.

45
    Reynaldo próbálta meg magát átfőzni Pogbán, de ő nem hagyta ezt, leszerelte a támadót.

45
    Erdinget szerelték a védők könnyű szerrel.

45+1
    2 perc ráadás lesz az első félidőben.

45+2
    Megint Chumbinho maradt lent. Komolyabb most a baj mint azelőtt.Jelzik is a cserét.

45+3
    Az ápolás még ebben a percben is folyik. Hordággyal kell levinni a fiút.

45+4
    A vendégek hozták játékba a labdát az ápolás után.

45+4

Az első félidő kicsit langyos játékot hozott. Azt hiszem egyik csapat sem akart gólt kapni, ezt azért gondolom így, mert mindkét csapat inkább a védekezésre koncentrált.

A második félidő így elég nyitott maradt. Három esélyes még a mérkőzés. De az első félidő alapján azt mondom, hogy a hazai játékos tagjai aktívabbak voltak. Talán a vendég csapat egy kicsit még alszik. De majd meglátjuk mit hoz a második félidő. Hamarosan kezdünk.

46

46
    Chumbinho helyett, aki megsérült Nadirov folytatja.

46
    Nadirov egyből próbálkozott is egy jó lövéssel, de Ruffier védte azt.

47
    A hazaik járatják a labdát. De az előreívelés pontatlan volt.

48
    Most a vendégek rohamoznak, hatalmas lendülettel törtek a kapu felé.

51
    Gradel hozta ki kitűnően a veszélyes zónából.

51
    Gradelnek hosszú volt a felívelt labda.

52
    Gyönyörűen oldotta meg a vendég védelem, ezt a szenzációs előretörést.

53
    Kirúgás! A hazai játékos ért bele utolsónak.

54
    A hazaiak adogatnak kitűnően. De amikor felívelésre kerül a sor, sorra vesztik el a fejpárbajokat.

55
    Muarem labdája volt pontatlan, pedig ha pontos a társa a kapussal szemben találta volna magát.

56
    Most a vendégek kaparintották meg a labdát, de szabálytalankodtak, ezért újra a másik csapatnál a labda.

57
    Reynaldo lőtt, bár nem tette volna.Nagyon fölé szállt a labda.

58
    Szépen hozták ki a labdát a hazaiak. Máris támadásba lendültek.

59
    Les! A vendég támadó volt lesen.

60
    A vendégek adogatnak, de mindig az utolsó passzt szúrják el, nem tudnak helyzetet kialakítani.

61
    Reynaldo került helyzetbe, de nem tudott pontosan célozni, egy kicsivel kerülte el a lövése a kaput.

62
    A vendégek jutottak szabadrúgáshoz.

63
    A hazaik passzolgattak hátul, megint az indítással próbálkoztak, de a fejpárbajt megint nem ők nyerték.

64
    Clement kapott lapot ezért a csúnya belépőért.

65
    A vendégek könnyű szerrel adták el a labdát.

66
    A vendégek nyomulnak előre.Egy bedobáshoz jutnak elég jó helyzetből.

67
    Gradel kapott lapot. Lekönyökölte az ellenfelet.

68
    Medvedev próbálkozott egy beíveléssel, de nem volt pontos.

69
    Reynaldo került hatalmas ziccerbe, márcsak a kapus volt előtte, de ő belerúgta a kapusba.

70
    Rossz volt a vendégek beívelése, Újra a hazaik jöhetnek

71
    George lejön helyette Alaskarov folytatja a játékot.

72
    Szabadrúgás. Reynaldo volt szabálytalan támadás közben.

73
    A hazaiak szenzációsan játszanak a második félidőben.

73
    Szabálytalanság! Jöhetnek a vendégek.

74
    Szabálytalanság! Maxim volt szabálytalan (Saint-Étianne)

75
    Erding helyett Lemoine jött most be

76
    Szépen szereltek most a hazai védők.Ma már nem először.

77
    A hazai csapat adogat most, de elvesztették.

78
    Gradelnek nem volt jó a passz, hiszen a védők megint jól avatkoztak közbe.

78
    Muarem biceg most le a pályáról, ápolásra szorul.

79
    Most a vendég csapat próbálkozott egy előreíveléssel, de a labda pontatlan volt.

80
    Muarem megy le Dias folytatja majd helyette a játékot.

81
    A hazai csapat birtokolja ezekben a percekben a labdát.Próbálnak előre nyomulni

82
    Most a vendégek kapják vissza egy bedobásban mutatkozik majd ez meg.

83
    A beívelés talán egy picit volt hosszú a frissen beállt Diasnak.

84
    Gradel csinálta meg magának a helyzetet, de a védő a lövés pillanatában felszabadított előle.

85
    Ruffiernek adták hazai aki azon nyomban előre bikázta a labdát.

86
    A hazai csapat birtokolja most is a játékszert, de előreíveléssel megint elvesztették.

87
    Még mindig döntetlen, vajon hoz változást az utolsó néhány perc

88
    Cohade helyett Diomande jött be.

88
    Egy szöglettel jöhet a Qarabag együttese.

89
    Nagyon rossz szöglet volt. Szinte lepasszolta az ellenfélnek a labdát.

90
    Gradel volt szabálytalan.Támadás közben követte el a vétséget.

90+1
    4 perc hosszabbítás lesz a második félidő végén.

90+2
    Szabadrúgással majd a vendég csapat következhet.

90+2
    Járatják a vendégek járatják, de mindjárt letelik az a kevéske idő, ami még maradt.

90+3
    A vendégek átadása pontatlan volt. A társ ezt nem érhette el.

90+4
    Most végig a vendégek adogatnak, hátha a végén rájuk kacsint a szerencse.

90+5

A mérkőzés véget ért, az eredményjelzőn ugyanaz olvasható mint az elején 0-0. Hát ez a mérkőzés unalmas volt, nem volt annyira izgalmas játék. Inkább a hazai csapat dominált, a vendég a kontrákra épített. (19:56:02)