Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (vége) | Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 3:4 (0:2 szétlövés után)
szétlövés vége (0:2)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
kedd 23.09.2014, 18:00MOL Liga

Egy nagyon jó és izgalmas mérkőzést láthatott az érsekújvári közönség a mai estén. A hazaiak óriási lehetőséget puskáztak el a hajrában amikor kettős előnybe játszottak és kezükben volt a meccs. A miskolciak egy eladott korongból kiharcoltak egy büntetőt amit ki is használtak, majd a hosszabbítás nem hozott döntést, következtek a büntetők, amelyben a vendégeknek voltak eredményesebbek, így elvitték a két pontot. (20:33:58)

65:00
    A Miskolc JJSE csapata nyerte a szétlövést.
    DANSEREANU KEEGAN lőtte a miskolciak mindent eldöntő büntetőjét.

Szétlövés kezdete.

Visszahozta a Miskolc a meccset kettős hátrányban a hajrában. A hosszabbításban nem született gól, a büntetők döntenek majd. Folytatódnak az izgalmak az érsekújvári csarnokban.

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:30
    Blažíček véd, majd kivágják a hazaiak, majd újabb Blažíček bravúr.

63:40
    Nagy lehetőség a miskolciak előtt, nyomás alatt a hazai kapu.

63:01
    Kiállítás a hazai csapatból, két percet kap Podstavek – túl sok játékos a jégen.

63:00
    A bal kapuvasat találják el a miskolciak, óriási ziccer volt.

62:10
    Nagy harc Blažíček kapuja mögött, végül a kapus kezében a pakk.

61:20
    Popovics is visszatért négyen a vendégek is

60:43
    Kivágják a miskolciak a pakkot, majd lesre viszik a hazaiak.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Kettős előnyben játszott a hazai csapat amikor Sagert megszökött egy koronggal és büntetőt harcolt ki, amit ki is használt, így hosszabbítás következik, amelynek kezdetén még mindig kettős előnyben a hazai gárda.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 17. Podstavek (Uram, Polčík), 34. Štefanka M. (Dubec Marek, Chrenko), 34. Faith (Huba) – 21. Gőz (Becze, Metcalfe), 39. Beccze (Dudas), 60. Sagert (bünt.), utolsó bünt. Dansereanu