Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (vége) | Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 3:4 (0:2 szétlövés után)
szétlövés vége (0:2)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
kedd 23.09.2014, 18:00MOL Liga

65:00
    A Miskolc JJSE csapata nyerte a szétlövést.
    DANSEREANU KEEGAN lőtte a miskolciak mindent eldöntő büntetőjét.

59:31
    A Miskolc gólt szerzett!
    Büntetőt kap a vendégcsapat egy ziccer után. A büntetőt SAGERT KALVIN RAYN a kapus lábai között lövi be.

39:00
    Gyorsan kihasználja a vendégcsapat az emberelőnyt BECZE TIHAMÉR révén feljönnek a Macik egy gólra. Gólpassz: Dudas Jesse

33:42
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Ketten az egy ellen vezették az újváriak a pakkot Bálizsra, végül FAITH JURAJ volt az aki a hálóba lőtte a harmadik hazai gólt. Gólpassz: Huba Peter.

33:05
    ŠTEFANKA MIROSLAV a körök közül fonákkal a felső sarokba helyezi a korongot, ismét vezet az Érsekújvár. Gólpasszok: Marek Dubec, Tomáš Chrenko.

20:30
    GÖZ BALÁZS a jobb kör tetejéről takarásból mindenkin átlőtte a korongot és kiegyenlít. Gólpasszok: Becze Tihamér, Mecalfe Tyler.

16:31
    Uram vitte be a korongot a harmadba, ALBÍN PODSTAVEK botjára passzolta aki a kapu mögül Bálizsra ütötte a pakkot, és tőle a gólvonal mögé csorgott. Gólpassz: Marek Uram, Peter Polčík.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 17. Podstavek (Uram, Polčík), 34. Štefanka M. (Dubec Marek, Chrenko), 34. Faith (Huba) – 21. Gőz (Becze, Metcalfe), 39. Beccze (Dudas), 60. Sagert (bünt.), utolsó bünt. Dansereanu