Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (vége) | Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 3:4 (0:2 szétlövés után)
szétlövés vége (0:2)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
kedd 23.09.2014, 18:00MOL Liga

63:01
    Kiállítás a hazai csapatból, két percet kap Podstavek – túl sok játékos a jégen.

59:07
    Popovics kap két percet magas bottal való játékért.

55:41
    Uhnák is kap a hazai csapatból két percet a miskolciak öt percig ülnek majd a büntető padon.

55:41
    Dudast állítják ki végleg egy kemény belemenésért a palánknál, Dubect támogatják le közben a jégről.

51:16
    Blažíček kesztyűjében a pakk, közben leküldik Kamešt és Hajóst két percre durva játékért.

42:39
    Kiállítás a hazai oldalon, Frolík megy le két percre, túl sok játékos a jégen.

41:24
    Popovics kap két percet palánkra lökésért.

38:55
    Hrudík kap két percet az érsekújvári csapatból.

34:22
    Cohen kap két percet magas bottal való játékért.

30:42
    Dubec ül le két percre, Uram helyett.

29:14
    Kameš kap két percet a hazai csapatból, négyen négy ellen a jégen.

28:52
    Kiállítás a Jegesmedvék csapatából, két percet kap Dósa.

14:03
    Miközben kiegészültek a csapatok, Chrenko kap magas bottal való játékért két percet a hazai csapatból.

11:56
    Kiállítás a vendég csapatból, Becze kap két percet, túl sok játékos a jégen.

10:14
    Kiállítás a hazai csapatból, közben a kapu is elmozdult, Baron akasztott.

05:46
    Baron kap két percet a hazai csapatból bottal akasztásért.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 17. Podstavek (Uram, Polčík), 34. Štefanka M. (Dubec Marek, Chrenko), 34. Faith (Huba) – 21. Gőz (Becze, Metcalfe), 39. Beccze (Dudas), 60. Sagert (bünt.), utolsó bünt. Dansereanu