UD Almería – Atlético Madrid 0:1 (vége) | SD Eibar – Villarreal 1:1 (vége) | Rayo Vallecano – Athletic Bilbao 2:1 (vége)
Sevilla – Real Sociedad 1:0 (vége) | Granada – Levante 0:1 (vége) | Málaga CF – Barcelona 0:0 (vége)
Rayo Vallecano
2:1 (1:1)
Athletic Bilbao
szerda 24.09.2014, 20:00 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

90
    Az utolsó percekre jön be Mikel Rico helyett Toquero.
    Leo BAPTISTAO - 2:1

89
    A Rayo gólt szerzett!

Nagyszerűen jött a beívelés, Bueno fejelt, ezt még hárította Iraizoz, de LEO BATISTAO elé pattant a labda, és megszerezte második gólját is a támadó!

87
    Manucho fejelhetett üresen, Iraizoz nagyot védett!

84
    De Marcos buktatta Trashorast, ez is sárga.

78
    Gurpegi rúgott oda Buenonak, ez sárga lapot ér.

Elnézésüket kérjük a kimaradt percekért, sajnos nem mindig van velünk a technika!

64
    Kicsiben végezték el a bilbaóiak, Viguera finoman ívelte be, Aduriz-fejes, Tono-bravúr.

60
    Suaseta helyett Viguera a pályán.

51
    Batistao passzolta be a labdát Licának, aki teljesen üresen Iraizozba bombázta azt, Kakuta ismételhetett, de fölé lőtt. Két elpuskázott ziccer.

46
    Kapuscsere történt a szünetben, valószínűleg megsérülhetett Álvarez. Tono a helyén.

A félidő első felében magabiztosabb játékot mutatott a Bilbao, a vezetést is sikerült megszerezniük, de Iraizoz hibája a Rayo egyenlítését is jelentette egyben. Eztán megtáltosodtak a hazaiak, s a hátralévő 6 percben inkább ők uralták a mérkőzést.
    Leo BAPTISTAO - 1:1

39

Lica adta be laposan a labdát, kicsusszant Iraizoz kezei között az, LEO BAPTISTAO elé került, aki nem hibázta el a 101%-os ziccert.

28
    Quini megsérült, kényszerű csere, helyén Tito.
    Aritz ADURIZ - 0:1

20
    A Bilbao gólt szerzett!

De Marcos laposan passzolt ADURIZNAK a balszélről, Álvarez már tehetetlen volt.

18
    Quini buktatta Susaetat, sárgalap. Veszélyes helyről jöhet a szabadrúgás.

12
    Hatalmasat ment Zé Castro, veszélyes beadást fejel ki.

Rayo Vallecano: Álvarez – Insúa, Ba, Zé Castro, Quini – Raúl Baena, Kakuta, Bueno, Licá, Roberto Trashoras – Leo Baptistao.
    Cserék: Tito, Goncalves, Pereira, Aquino, Morcillo, Jozabed, Tono.

Athletic Bilbao: Iraizoz – Balenziaga, Laporte, Gurpegi, De Marcos – Iturraspe, Muniain, Benat, Susaeta, Mikel Rico – Aduriz.
    Cserék: Toquero, San José, Iago, Iraola, Etxeita, Viguera, Fernández.

Játékvezetők: Mario Melero – Diego Barbero, José Martinez.

A spanyol bajnokság két, eddig talán csalódást keltő csapata találkozik egymással.

A hazaiak a 17., míg a vendégek a 15. pozíciót töltik be a ligában. A Rayo hétvégén 4-2-tes, a Bilbao 1-0-ás vereséget szenvedett hazai pályán.

Mindkét csapatnak fel kell kötnie a nadrágot, ennél többre hivatottak.

Jó, gólgazdag meccsre van kilátás. Tartsanak velünk!