Borussia M'gladbach – 1899 Hoffenheim 3:1 (vége) | 1. FC Köln – SC Freiburg 0:1 (vége) | SC Paderborn 07 – Hertha BSC 3:1 (vége)
1. FC Kolín nad Rýnem
0:1 (0:0)
SC Freiburg
vasárnap 02.11.2014, 17:30 • RheinEnergieStadion, Köln • Bundesliga

Egy eseményekben szegény mérkőzést láthattunk.
    Az első félidőbe Darida két veszélyes lövést eresztett el freiburgi oldalon, majd a hazai oldalon Osako került helyzetbe, de gól ezekből nem született.

A második félidő elején Mehmedi beadása eltalálta Mavraj kezét, a játékvezető büntetőt ítélt. Darida nem hibázott, magabiztosan, pontosan vágta be a bal alsóba. Ez a gól döntőnek bizonyult, három pontot ért.
    Megszerezte első győzelmét az 2014/2015-ös bajnoki szezonban a Freiburg csapata. Ezzel két helyet javítottak, megelőzték a Werder Brement, és Borussia Dortmundot is!

Köszönjük, hogy velünk tartottak. További kellemes estét minden Kedves Nézőnek! (19:23:02)

90+3

90+2
    Bedobás jöhet.

90+2
    Schahin rúgott oda ellenfelének. Az utolsó hazai helyzet lehet. Előre jött a kapus is.