Borussia M'gladbach – 1899 Hoffenheim 3:1 (vége) | 1. FC Köln – SC Freiburg 0:1 (vége) | SC Paderborn 07 – Hertha BSC 3:1 (vége)
1. FC Kolín nad Rýnem
0:1 (0:0)
SC Freiburg
vasárnap 02.11.2014, 17:30 • RheinEnergieStadion, Köln • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik..

A német Bundesliga 10.fordulójában vasárnap fogadja az 1. FC Köln csapata az SC Freiburg csapatát.

A Köln jelenleg tizedik a tabellán. Kilenc meccsen három győzelem, három döntetlen, három vereség a mérleg.
    Hazai környezetben négy meccsen mindösszesen egyszer győztek, két döntetlen, és egy vereség mellett.
    Kevés gól születik a mérkőzésein a csapatnak. A Bundesligában a Köln meccsein van eddig a legkevesebb gólt (7 rúgott, 7 kapott).
    A csapat hétközben a német kupában harcolt a Duisburg csapatával, és hosszabbítás után múlták felül ellenfelüket.

A Freiburg jelenleg a sereghajtó, utolsó pozícióban található. Az egyetlen csapat, amely még nem győzött. Öt döntetlen, négy vereség a mérleg. Idegenbeli öt mérkőzésük alkalmával két döntetlen, három vereség a mérleg. Hétközben ők is szerepeltek a német kupában, rendes játékidőben 5:2-re verték az 1860 Münchent.

A két csapat közül a Köln valamennyivel esélyesebb, de nyilván hajtani fognak a vendégek is az első győzelemért.
    A mérkőzés minden fontosabb pillanatáról beszámolunk élőben. Tartsanak Velünk! Jó szórakozást !

1

1
    A hazaiak kezdték a mérkőzést.

2
    Olkowskinak szánták az indítást, de picit hosszú lett. Kirúgás.

3
    Fekete mezben a vendégek, fehér-pirosban a hazaiak.Szabálytalanság, Giether követte el.

4
    Mehmedit próbálták megjátszani, de pontatlan volt a passz.

5
    Darida szerzett labdát, de támadni nem tud a Freiburg, hazai bedobás.

6
    Freiburg szöglet következik.

7
    Lövésre tették le Daridanak, de blokkolták a védők.

7
    Freiburg szabadrúgás nem volt igazán veszélyes, Horn lőheti ki a labdát.

11
    A betekert labdát kifejelték, de visszaszerzi a Köln.

12
    Riether lőtte fel a labdát, de játékostársához nem jutott el a labda.

13
    Mavraj szerelte Freist nagyszerűen. Kirúgás jön.

14
    Halfar kapott szabadrúgást.

15
    Zollert próbálták kiugratni, de a háta mögé kapta a labdát. Jöhet a vendég csapat. Lövés egyenlőre nem volt.

16
    Darida lőtte rá 25 méterről. Szép lövés volt, egy-két métert tévedett. A kapu bal felső sarkát célozta meg.

18
    A Köln térfelén folyik a játék most, próbálják feltörni a hazai védelmet a freiburgiak.

20
    Az első félidő feléhez közeledve a vendégeknél van többet a labda, egyszer lőttek kapura. A Köln csapata lövésig nem jutott még el.

21
    Darida adta haza a labdát a kapusnak.

22
    Olksowki kapott pontatlan passzt. Vendég bedobás.

23
    Freis elől fejelték ki, ismét bedobás.

24
    Mitrovic szerelt remekül, ezúttal hazai részről jöhet a bedobás.

25
    48000 néző látogatott ki a mai mérkőzésre.

25
    Olkowskit rántották le, Kerk kapott sárgát.

26
    A szabadrúgás pontatlan volt, Bürki fogja.

27
    Freiburg bedobás következik. Helyzetekben szegény mérkőzés eddig.

28
    Olkowski mérgelődik, szögletet szeretne, de kirúgás jöhet.

29
    Osako fele ment az indítás, de nem sikerült elérnie, vendég bedobás.

30
    Mehmedi mutatott be ügyes megelőző szerelést, de ellenfélhez passzol.

31
    Szabadrúgást kapott a Köln. Negyedóra a félidőből.

32
    Halfar adta be a jobb oldalról a labdát, de nem érkezett rá játékos, a védők kivágták. Fordulhat a Köln.

33
    Mehmedi rosszul vette át a labdát, a Kölnhöz kerül ezáltal a játékszer.

34
    Hátul passzolgatnak a fekete mezes vendégek, Bürkit is játékba hozzák.

35
    Gunter adta be jobb oldalról a labdát Daridanak, aki jobb külsővel fölé bombázott. Nem volt rossz lövés.

36
    Lehmann szöglete után Osako fejelt, de gyengére sikerült.

38
    Halfar beadása nem volt megfelelő, ellenfélhez ment. De szögletrúgás jöhet.

39
    Felszabadítottak a freiburgiak.

40
    Riether végezhet el bedobást.

41
    Zoller kapott jó labdát, de visszafelé passzol, a közönségnek ez annyira nem tetszett.

42
    Osako kapott remek labdát a bal szélről. Éles szögből, a rövid sarokról a védőt megelőzve lőtt , de kaput nem sikerült találnia.

43
    Kerk szerelt, majd passzol Daridanak a középpályán.

44
    Lehmann adott remek labdát Halfarnak, majd lövéssel fejeződik be a támadás, Bürki fogta.

45
    Bürki cselezgetett, éppen hogy kitudta lőni a labdát.

45+1
    Darida passzolt Mehmedi felé, de pontatlan volt.

45+1

Egyik csapat sem erőlteti a támadást. Kevés lövést láthattunk. A mérkőzés elég sportszerű, csupán Kerk kapott sárga lapot. Elsősorban Darida két remek lövését érdemes megemlíteni, ezek azért okoztak némi veszélyt. A másik oldalon még Osako került egyszer helyzetbe, de kaput nem talált. Reméljük a második félidő góllal, gólokkal kecsegtet, és felélénkül a mérkőzés. Tartsanak velünk!

46
    Kerk helyére Frantz jön.

46

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

47
    A kölni csapat vezetheti első támadását a második játékrészben.

48
    Frantz beadása nem talált társat.

49
    Olkowski kap szabadrúgást, majd csúnyán eladta.

50
    Mehmedi beadása eltalálta Mavraj kezét. Büntető!

51
    VLADIMIR DARIDA higgadt maradt, a büntetőt magabiztosan a bal alsóba helyezte. Vezet a Freiburg!

52
    Bürki húzta le magabiztosan a labdát.

52
    A labdatartás most a célja a Freiburgnak, nekik tökéletes ez az eredmény.

54
    Magas labdákkal próbálkoznak a hazaiak.

56
    Kölni bedobás következik.

57
    Beszorult a Freiburg most, Schmid kétségbeesetten vágta ki a labdát.

58
    Ötlettelen a hazai támadójáték. Egyéni megoldások nem igazán vannak, a passzok nem elég pontosak. Hamarosan kiderül, hogy elég lesz-e ez a játék a pontszerzéshez.

58
    Svento szögletét a védők kifejelték.

60
    Freis került nagy helyzetbe. 16 méterről lőtt kapura, azonban megcsúszott, és nem tudta kellően helyezni, mellé lőtt.

61
    Egy jobboldali beadást követően ismét Osako került helyzetbe, de néhány métert tévedett. Bürki jöhet a kirúgással.

63
    A második félidő feléhez közeledünk, tartja az egy gólos előnyét a vendég csapat.

65
    Kölni szabadrúgás következik.

66
    Büntetőt reklamálnak a hazaiak, de nem ítél semmit Peter Gagelmann.

67
    Bürki védett egy megpattanó lövést. Nem volt kellő erő a löketbe.

68
    Darida 25 méterről lőtt kapura, Horn szögletre üti.

69
    Mehmedi megúszta lap nélkül a szabálytalanságot.

70
    Darida a saját kapujánál is szerelni képes, a meccs embere eddig.

71
    Osako kap ajándék labdát. Jöhet a Köln.

72
    Ujah érkezik Lehmann helyére.

72
    Freis került ziccerbe, de a kapus tudta a dolgát, remekül védett.

73
    A gólszerző, Darida kapott sárgát.

74
    Bürki magabiztosan leszedte a labdát, egy szögletrúgást követően.

75
    Mehmedi adott rossz labdát, Hector szerelt.

76
    Darida büntetőből lőtt gólja dönt eddig a három pont sorsáról.

77
    Osako körülményes volt, mire lendítette a lábát lövésre, a labda már a közelben sem volt.