Balmazújváros – Cegléd 1:1 (vége) | Gyirmót – Aqvital FC Csákvár 1:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Sopron 2:0 (vége)
Gyirmót FC Győr
1:1 (0:0)
Aqvital FC Csákvár
vasárnap 02.11.2014, 16:00 • Győr-Gyirmót, Gyirmót SE Sporttelep • Merkantil Bank Liga

Megérdemelten szerzett pontot a listavezető otthonában a Csákvár, a játék egyetlen elemében sem maradt alul a Gyirmóttal szemben. A két kiállítással tarkított mérkőzés jó iramot, és viszonylag sok helyzetet hozott, a Csákvár cseréi nagyon bejöttek, Gajdos és Mihály is gyakran tréfálta meg a hazai védelmet, igaz, ha a hazai támadó pontosabban céloznak, akkor otthon tarthatta volna a Gyirmót a 3 pontot, de az elsőségüket ezzel az egy ponttal is megtartották a tabellán. (17:53:31)

90+3

90+3
    Présinger előreívelt labdáját Hajdú fejeli haza kapusának.

90+2
    Présinger ível a kapu elé, Oross fejeli föl a labdát, mentenek a védők most is.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Mihály cselez befelé jobbról, 22 méterről lő jócskán a jobb sarok mellé.

90
    Mihály íveli be a szabadrúgást, kifejelik a védők.

89
    Mihállyal szabálytalankodik Kiss Máté a jobb szélen, szabadrúgás.

88
    Cseri balról belőtt labdáját vágja ki a kapu elől Dulló.

87
    Gajdos elől gyújt be egy labdát a kapujából kimozduló Somogyi.

86
    Oross beadását, majd Cseri megpattanó beívelését is magabiztosan hárítja Szabó.

85
    Kákonyi lő félfordulatból 16 méterről, Szabó védi ezt is magabiztosan.

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy S. (Gyirmót FC Győr), Mihályt buktatta.

83
    Madarászt Andorka váltja.

82
    Gajdos jó csel után balról 14 méterről lő, Somogyi véd könnyedén.

81
    Csákvári szöglet jön, kicsiben végzi el a vendégek, majd Ambrus ívelését kifejelik a védők a kapu elől.

80
    Papp kerül azonnal helyzetbe a csere után, 8 méterről helyez a kapus kezébe.

79
    Magasföldi helyett Papp folytatja.

78
    Ambrus ível a kapu elé, Graszl hagyja a kapusának, aki be is gyűjti.

77
    Gajdost látják ismét lesen.

76
    Mihály ível be balról, Somogyi húzza le az ötösön.

75
    Gajdos lép ki középen egyedül, de lesen intik le, jogosan.

74
    Ezekben a percekben ismét a Gyirmót támad nagy erővel, de nem tudnak helyzetbe kerülni.

72
    Beliczky helyén Kákonyi a pályán.

71
    Magasföldi csúsztatja kapura Présinger beívelt szabadrúgását, Szabó védi a kapu közepére tartó labdát!

69
    Madarász ível be szabadrúgást balról, Oross csúsztat, Szabó véd bravúrral, de lest jelez már az asszisztens.

68
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Domján (Aquital FC Csákvár).

67
    Megérdemelten egyenlített a Csákvár.

66
    Magasföldi lő 18 méterről, Szabó tolja fölé bravúrral.

65
    A Csákvár gólt szerzett!
    Gajdos lép ki középen, átemeli Somogyi fölött a labdát, de az kijön a bal kapufáról, amit MIHÁLY DÁVID két lépésről, a kapust megelőzve továbbít a hálóba! 1:1

64
    Kettős csere a Aquital FC Csákvárnál: Nyilasit Mihály váltja, Imrik helyén Domján folytatja.

62
    A gyirmóti szöglet után támadó szabálytalanságot lát a játékvezető.

61
    Beliczky labdájával Madarász kerül ziccerbe, Szabó azonban jól zárja a szöget, bravúrral véd.

61
    Imrik szabadrúgása ismét a sorfalban akad el.

60
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Lengyel (Gyirmót FC Győr).

59
    Lengyel buktatja a középen kilépő Gajdost, ez minimum szabadrúgás.

58
    Cseri passzát Beliczky teszi vissza lövésre, de pontatlanul, ebben több volt.

57
    Nagy Sándor ível be jobbról, Oross marad le a labdáról kevéssel a rövid saroknál.

56
    A Csákvár birtokolja a labdát ezekben percekben, de nem jutnak kapuig.

54
    Imrik 28 méteres szabadrúgása akad el a sorfalban.

53
    Madarász labdájával Beliczky indul a jobbösszekötő helyén, éles szögből ellövi keresztben a kapu előtt a labdát!

52
    Csákvári szöglet jobbról, Sötét fejel a védők között, de nem talál kaput.

51
    Csákvári kapufára góllal válaszol a Gyirmót, gyakorlatilag az első komoly támadásuk volt a második félidőben.

50
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Madarász lő éles szögből 10 méterről, nagyot véd Szabó, a kipattanót Oross elől tisztázzák a védők, de a labda CSERI TAMÁS elé kerül, aki 14 méterről a kapu jobb oldalába bombáz! 1:0

48
    Gajdos lép ki a balösszekötő helyén, 15 méterről lövi telibe a jobb kapufát.

47
    Balról jöhet szöglettel a csákvári gárda, Imrik beívelését Oross fejeli ki.

46
    Bakos megsérült, Gajdos a helyén a második félidőre.

46

A Gyirmót kezdte jobban a meccset, és az első negyedóra után már komoly fölényre tettek szert, de csak helyzetekig jutottak. A félidő végére feljött a Csákvár, de Molnár T. egy meggondolatlan mozdulat miatt a kiállítás sorsára jutott, ezzel nehéz helyzetbe hozta a csapatát.

45

44
    Bakos lő kevéssel a jobb felső fölé egy visszagurított labdát kapásból.

43
    Emberhátrányba kerül a Csákvár, de mintha ez felrázta volna őket, ők támadnak.

41
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Molnár T. (Aquital FC Csákvár), műesésért kapta a második figyelmeztetést.

40
    Molnár lép ki ismét középen, elmegy Somogyi mellett, aki visszavetődve megszerzi a labdát, elesik mellette a támadó.

39
    Madarász ível be egy szabadrúgást balról, Magasföldi megy fel, a 7 méteres fejesét bravúrral és némi szerencsével hárítja Szabó.

38
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Molnár T. (Aquital FC Csákvár).

37
    Támadó szabálytalanságot lát a játékvezető a vendégeknél, szabadrúgás kifelé.

36
    Szöglet balról a vendégeknek, nem jelent veszélyt a Gyirmót kapujára.

35
    Molnár lép ki középen egyedül, Somogyi jön ki nagyszerű ütemben, és benne akad el a lövés.

34
    Présinger beadását Oross fejeli le lövésre, de erre sincs érkező támadó.

33
    Oross indítja remekül Magasföldit,, aki éles szögből lő, elakad a kapusban a labda, a második próbálkozás is kijön a védőkről!

32
    Molnár csúsztat meg egy labdát a 16-os vonalánál, nincs rá induló ember, Somogyi gyűjti be.

31
    Magasföldi távoli lövése nem talál kaput.

30
    Oross csúsztat meg egy labdát, Cseri elé kerül, aki nagy helyzetből lőhet 10 méterről, de a labdája levágódik a védőkről.

29
    Szorgos mezőnymunkával telnek ezek a percek, nincsenek helyzetek.

28
    Imrik tekeri a bal felsőre a labdát a szabadrúgásból, Somogyi véd könnyedén.

27
    Magasföldi löki fel a 16-os oldalvonalánál Kocsist, szabadrúgás a Csákvárnak jó szögből..

26
    Cseri húz el a bal szélen, az éles beadásáról lemaradnak a támadók, felszabadul a Csákvár kapuja.

24
    Az első negyedóra után folyamatosan a Gyirmót támad, de igazi helyzetük az elmúlt percekben nem akadt.

23
    Présinger ad be balról, Belicky elől tisztáznak a védők a kapu előtt.

21
    Kiss Máté tekeri a kapu elé veszélyesen a szabadrúgást, Oross elől fejelik ki a védők az ötösön.

20
    Beliczkyt buktatják a vendégek térfelének közepén, szabadrúgás jön.

13
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lengyel (Gyirmót FC Győr).

9
    Madarász bal oldali, 20 méteres szabadrúgását szögletre csúsztatták szögletre a csákvári védők. Kiss adta be jobbról a sarokrúgást, amit Oross középről 16 méterről a kapu fölé lőtt.

Kisebb technikai probléma adódott a közvetítéssel, ezt perceken belül elhárítjuk, semmiről nem maradnak le olvasóink.

1

A labdarúgó NBII tizenkettedik fordulójában a Gyirmót a Csákvár csapatát fogadja ma délután.

A hazaiak vezetik a tabellát, egy ponttal megelőzve az utánuk következő három csapatot, de ezt az egy pontot négyre módosíthatják, amennyiben nyernek ma.

Erre minden esélyük megvan a formájuk alapján, hiszen a bajnokságban négyes győzelmi sorozatban vannak, ráadásul a hétközi kupafordulóban legyőzték a Győri ETO FC-t, ami biztosan növelte az amúgy sem csekély önbizalmukat.

A Csákvár kieső helyen áll a bajnokságban, 2-3-6-os mérleggel rendelkeznek, és ötmeccses nyeretlenségi sorozatnak kellene véget vetniük a Gyirmót otthonában ahhoz, hogy eltávolodjanak a veszélyzónából.

Nem lesz ez könnyű feladat, bár az ősszel lejátszott Ligakupa-mérkőzésükön odahaza döntetlent értek el, igaz, két évvel ezelőtt a bajnokságban oda-vissza kikaptak a Gyirmóttól.

Vagyis a hazaiak az egyértelmű esélyesek, már a döntetlen is kisebb meglepetésnek számítana ezen a mérkőzésen.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 50. Cseri – 65. Mihály

Lapok:   13. Lengyel (GYFC), 84. Nagy S. (GYFC) – 38. Molnár T. (CSÁK), 68. Domján (CSÁK)   60. Lengyel (GYFC) – 41. Molnár T. (CSÁK)

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Nagy, Lengyel, Graszl, Présinger – Kiss M., Madarász (83' Andorka) – Cseri, Magasföldi (79' Papp), Beliczky (72' Kákonyi) – Oross

Cserék: Deli – Tóth, Andorka, Kákonyi, Papp, Balog, Lázár

Vezetőedző: Sisa Tibor

Aqvital FC Csákvár: Szabó – Ambrus, Hajdú, Dulló, Sötét – Kocsis, Imrik (64' Domján) – Bakos (46' Gajdos), Molnár Cs., Nyilasi (64' Mihály) – Molnár T. (kiállítva a 41. percben)

Cserék: Domján, Reydan, Wild, Gajdos, Mihály, Barcsay, Hegedűs

Vezetőedző: Toldi Gábor

Játékvezetők: Takács – Szilágyi, Szalai