Fehérvár AV19 – Orli Znojmo 10:4 (vége)
Fehérvár AV19
10:4 (6:2, 1:1, 3:1)
HC LERAM Orli Znojmo
vasárnap 30.11.2014, 15:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

56:23
    Kissé elvesztették a fejüket a játékosok, Erdei Zoltán és Jan Bulin egyaránt kiül kettő percre durva játékért.

52:15
    Baranyai Balázst küldi ki a játékvezető két percre, fogásért.

47:31
    A legutóbbi gól szerzője, Radek Maca ül ki kettő percre könyökhasználatért.

29:50
    Szabó Bence büntetése kettő perc bottal akasztásért.

27:06
    Ismét nyílik a büntetőpad ajtaja, Konecny ül ki most a vendégektől.

23:08
    Itt a második fehérvári kettős előny, Jan Bulin is testre ütésért kénytelen leülni.

21:55
    Harsant a bírói síp, Radek Maca ül ki két percre testre ütésért. Ez a második büntetése a meccsen.

17:40
    Itt az esély a vendégek száméra a további felzárkózásra, miután Szabó Bencét kiállítják két percre gáncsolásért.

10:12
    Fehérvári kiállítás, Horváth Richárd ül ki bottal lökésért.

05:21
    Újabb vendég kiállítás, sajnos sokáig volt késleltetett, pedig szinte egy percig kettős előnyben lettünk volna.

03:59
    Itt az első vendég hátrány, Radek Maca ül ki gáncsolásért.

01:19
    Látványos szabálytalanság után Takács Bence üli le a meccs első két perces büntetését.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 4. Kovács (Tóth), 4. Erdei (Rajz), 6. Tóth R. (Kiss, Szabó D.), 8. Takács (Kiss, Szabó D.), 10. Kiss (R., Szabó D.), 19. Imre (Kovács, Járossy), 38. Imre (Kovács, D.), 42. Horváth (Kiss, Tóth), 44. Szabó B. (Baranyai, Szita), 50. Török (Kovács) – 3. Bulin P. (Jambor, Kruckovyc), 17. Jambor (Bulin P), 31. Niederhafner (Brezina, Kruckovyc), 47. Maca (Bulin P)

Fehérvár AV19: Gadácsi (Szeles) – Szabó B. (C), Baranyai, Szita (A), Imre, Kovács – Takács (A), Szabó D., Tóth, Erdei, Kiss – Erdély, Járossy, Négyesi, Horváth, Török – Fürst, Rajz, Szabó M.
    HC LERAM Orli Znojmo: Svoboda – Kruckovyc (C), Konecny, Jambor, Bulin J. (A), Bulin P. – Maca, Pucher (A), Niederhafner, Krejci, Brezina