Fehérvár AV19 – Orli Znojmo 10:4 (vége)
Fehérvár AV19
10:4 (6:2, 1:1, 3:1)
HC LERAM Orli Znojmo
vasárnap 30.11.2014, 15:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

49:02
    A Volán gólt szerzett!
    És megvan a tizedik hazai gól! Kovács Olivér lövése még elakadt a kapu előtt álló védőben, a lecsorgó korong azonban TÖRÖK PATRIK elé került, aki a kapuba tessékelte azt!

46:25
    A Znojmo gólt szerzett!
    Továbbra sem áll le a gólgyártás! Patrik Bulin lövése még mellé ment, palánkról visszapattanó korongot azonban RADEK MACA már a fehérvári kapuba lőtte!

43:24
    Hosszú támadás után növeli előnyét a Fehérvár! Baranyi Balázs passza után SZABÓ BENCE talált a znojmoi kapuba, kezd teljesen szétesni az ellenfél.

41:49
    Fehérvári góllal kezdődik a záró harmad! Kiss Patrik passzára HORVÁTH RICHÁRD érkezett a kapu előtt, és gyönyörű mozdulattal a hosszúba emelte a pakkot!

37:45
    Itt a harmad első fehérvári gólja! Kovács Olivér passzát IMRE PATRIK váltotta gólra, visszaállítva négy gólos különbséget a két csapat között.

30:46
    Gyorsan felavatták a frissen érkezett fehérvári kapust! Brezina passza átcsorgott a védelmen, a hosszún érkező RADEK NEIEDERHAFNER pedig az üres kapuba lőtte a korongot!

18:56
    Emberhátrányban növeli előnyét a Fehérvár! Kovács Olivér passzolt középre az alapvonal mögül, az ott érkező IMRE PATRIK pedig finom mozdulattal a hosszúba emelte a korongot! 6-2 ezzel az állás!

16:26
    Villámgyors vendég kontra végén csökkentette hátrányt a Znojmo! JAN JAMBOR kapott jó passzt Patrik Bulintól, majd a kapuba lőtte a korongot!

09:39
    Eldőln látszik a mérkőzés, alig tíz perc elteltével! Tóth Renátó passza után KISS PATRIK talált a znojmoi kapuba!

07:14
    Hét másodperccel az előny lejárta előtt talált be a Fehérvár! Kiss Patrik kapu elé betett korongjára TAKÁCS BENCE érkezett hajszálpontosan, és szépen a kapuba helyezte a korongot!

05:39
    Macska-egér harc alakult ki kettős előnyben! Szabó Dávid Kiss Patrikhoz passzolt, akinek a centerezését TÓTH RENÁTÓ váltotta gólra!

03:42
    Fél percen belül it a második fehérvári gól! Hajszálpontos lövéssel vette be a znojmoi kaput ERDEI ZOLTÁN, megfordítva ezzel a mérkőzés állását! 2-1!

03:12
    Villámgyorsan itt az egyenlítés! TÓTH RENÁTÓ kapott jó passzt, majd elemi erővel a kapuba bombázta azt!

02:34
    Meglepetésszerű módon a vendégek szereznek vezetést! Jan Jambor lövése után PATRIK BULIN kotorta be a fehérvári kapuba a korongot!

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 4. Kovács (Tóth), 4. Erdei (Rajz), 6. Tóth R. (Kiss, Szabó D.), 8. Takács (Kiss, Szabó D.), 10. Kiss (R., Szabó D.), 19. Imre (Kovács, Járossy), 38. Imre (Kovács, D.), 42. Horváth (Kiss, Tóth), 44. Szabó B. (Baranyai, Szita), 50. Török (Kovács) – 3. Bulin P. (Jambor, Kruckovyc), 17. Jambor (Bulin P), 31. Niederhafner (Brezina, Kruckovyc), 47. Maca (Bulin P)

Fehérvár AV19: Gadácsi (Szeles) – Szabó B. (C), Baranyai, Szita (A), Imre, Kovács – Takács (A), Szabó D., Tóth, Erdei, Kiss – Erdély, Járossy, Négyesi, Horváth, Török – Fürst, Rajz, Szabó M.
    HC LERAM Orli Znojmo: Svoboda – Kruckovyc (C), Konecny, Jambor, Bulin J. (A), Bulin P. – Maca, Pucher (A), Niederhafner, Krejci, Brezina