Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 4:2 (vége)
Fehérvár AV19
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
spusu Vienna Capitals
szombat 06.12.2014, 15:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

54:24
    Nem sokkal azután, hogy végre mindkét csapat öt emberrel volt a jégen, Domink Schönwetter kiállítása után emberelőnybe kerül a Fehérvár.

52:06
    49 másodpercig kettős előnybe kerül a Bécs, Lengyel Leventét testre ütésért 5 percre küldik ki.

50:55
    Szász Norbert ugorhatott volna ki, a bíró azonban befújta késleltetett kiállítást: Sárpátki Tamást küldik ki testre ütésért.

38:38
    Szabó Pál Krisztiánt küldi ki a játékvezető magas bottal való játékért.

28:18
    Újabb vendég kiállítás, miután Hannes Kotinsky a nézőtérre emelte a korongot.

24:32
    Ahogy kiegészült a Bécs, hátrányba került a Fehérvár: Szabó Pál Krisztián akadályozásért ül ki két percre.

22:29
    Szász Norberttel szabálytalankodott René Pospisil, jogos a két perces büntetés.

16:35
    Dominick Hackl kapott 2+2 perces büntetést, a csapattársak biztos nem hálásak meggondolatlanságáért.

14:41
    Dominic Hackl lökte durván palánkra ellenfelét, jogos a két perces büntetés.

08:44
    Megérkezett az első vendég kiállítás, Dominick Hackl büntetése kettő perc akadályozásért.

07:39
    Kettős hátrányba kerül Fehérvár, miután Szabó Pál Krisztián is kiül magas bottal való játékért.

05:49
    Látványos szabálytalanság után Sofron Ádám ül ki két percre szabálytalan térdhasználatért.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 15. Rajz (Szabó D., Szaller), 20. Szabó D. (Sárpátki, Pillók), 37. Szakácsi, 43. Lengyel (Arany) – 30. Bauer (Maxa), 53. Groblercher (Hackl)

Fehérvár AV19: Kornakker (Plesz) – Szabó D., Pillók, Reisz, Sárpátki – Vokla, Szaller, Kocsis, Szabó P., Hamvai – Arany, Lengyel, Balogh, Mazzag, Szász – Szakácsi, Sofron, Prácser
    spusu Vienna Capitals: Zopf (Haselbacher) – Hackl, Preiser, Schlögl, Groblecher, Szabad – Kotinsky, Schönauer, Bauer, Maxa, Maier – Pospisil, Pelz, Znenahlik, Nibner, Schneider