Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 4:1 (vége) | Miskolci Jegesmedvék – HDD Olimpija Ljubljana 5:3 (vége)
Fehérvár AV19
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
spusu Vienna Capitals
szombat 06.12.2014, 12:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

55:39
    A Volán gólt szerzett!
    Csendesebb perc után itt a negyedik fehérvári gól! Takács lövése után a korong pont KISS PARTIK elé került, aki hezitálás nélkül a kapuba lőtte azt! Kissé szerencsés gól, de a helyzetfelismerés, és a gyors reagálás mindenképp dicsérendő.

49:45
    Fehérvárhoz méltó góllal növeli két gólosra előnyét a Volán! Imre Patrik Tóth Renátóhoz passzolt keresztbe, aki a középen érkező KISS PATRIKHOZ továbbított, aki elegánsan a kapuba továbbította a korongot! 3-1!

47:09
    A Capitals gólt szerzett!
    Villámgyorsan kihasználja előnyét a Vienna! Worel passza után DOMINIC THALHAMMER lőtt hatalmas gólt a kék vonalról! A gólla a Fehérvár kiegészült.

44:48
    Góllá érett a fehérvári nyomás! Lemásolta szinte első gólját a Volán, Szabó Dániel lövése után TÓTH RENÁTÓ szerezte meg mai második gólját!

28:30
    Csak sikerült belőni azt az első gólt! Szabó Dávid kék vonali lövése lepattant a kapusról, ám a kapu előtt ólálkodó TÓTH RENÁTÓ már kíméletlenül a kapuba lőtt!

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 29. Tóth (Szabó D., Takács), 45. Tóth (Szabó D.), 50. Kiss (Tóth R., Imre), 56. Kiss (Takács, Szabó D.) – 48. Thalhammer (Worel, Maurer)

Fehérvár AV19: Bors (Gadácsi) – Baranyai, Szabó B., Szita, Erdei, Kovács – Baranyai, Szabó D., Tóth, Horváth, Kiss – Antal, Járossy, Rajz, Török, Szabó M. – Fürst, Mányok, Négyesi, Imre
    spusu Vienna Capitals: Tschrepitsch (Prosenz) – Fridman, Müller, Rohm, Zeiner, Thalhammer – Hausner, Babusek, Voican, Maxa, Maurer – Worel, Worlicek, Artner, Tischler – Sukhov, Schreiber, Knopfloch