Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 4:1 (vége) | Miskolci Jegesmedvék – HDD Olimpija Ljubljana 5:3 (vége)
Fehérvár AV19
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
spusu Vienna Capitals
szombat 06.12.2014, 12:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

46:52
    Maurerm ellen szabálytalankodott Kovács Olivér, nyakra és fejre irányuló támadásért 2+10 perc a büntetése.

38:56
    Látványos szabálytalanság után Szabó Bence ül ki két perce gáncsolásért.

33:14
    Rendkívül sportszerűtlen módon, a sípszó után gáncsolta ki ellenfelét Thalhammer, teljesen jogos a két perc durva játékért.

30:11
    Alaposan megjárattuk most a korongot, és csak szabálytalanul tudták megszerezni azt a vendégek. A kapus, Mat Tschrepitsch gáncsolta ki az előtte elkorcsolyázó fehérvárit.

24:59
    Kiállítás fehérvári oldalon, Tóth Renátó ül ki két perce akadályozásért.

12:37
    Az elmúlt pár perc Volán nyomása most egy kiállítást ért, Fabio Rohint gáncsolásért küldik ki két percre.

05:01
    A mérkőzés első kiállítása a Fehérvárt sújtja, Török Patrik büntetése kettő perc akadályozásért.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 29. Tóth (Szabó D., Takács), 45. Tóth (Szabó D.), 50. Kiss (Tóth R., Imre), 56. Kiss (Takács, Szabó D.) – 48. Thalhammer (Worel, Maurer)

Fehérvár AV19: Bors (Gadácsi) – Baranyai, Szabó B., Szita, Erdei, Kovács – Baranyai, Szabó D., Tóth, Horváth, Kiss – Antal, Járossy, Rajz, Török, Szabó M. – Fürst, Mányok, Négyesi, Imre
    spusu Vienna Capitals: Tschrepitsch (Prosenz) – Fridman, Müller, Rohm, Zeiner, Thalhammer – Hausner, Babusek, Voican, Maxa, Maurer – Worel, Worlicek, Artner, Tischler – Sukhov, Schreiber, Knopfloch