Ferencváros Bp. ESMTK – Corona Brasov Wolves 0:5 (vége) | DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 6:1 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
HSC Csíkszereda
szombat 06.12.2014, 19:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

A Miskolc harmadról harmadra növelte a színvonalat, az iramot és a lőtt gólok számát is, és összességében megérdemelten aratott sima győzelmet. Ezzel átvették a vezetést a MOL Liga élén, legalábbis addig mindenképp, amíg holnap a Dunaújváros Debrecenben vendégszerepel.
    Mára köszönjük a figyelmet, tartsanak velünk legközelebb is! (21:04:11)

60:00

59:59
    A jegyzőkönyv kedvéért: Spady és Láda Balázs is kapnak két-két percet durva játékért. Így az utolsó egy másodpercet négy a négy ellen abszolválják.

59:59
    Egy másodperccel a vége előtt Spady és Láda Balázs verekszenek össze kis híján, de a játékvezetők szétválasztják őket.

59:41
    Láda Péter lövése Láda Balázs botján változtat irányt, Raitums már vert helyzetben volt, de a pakk kapu mellé szállt.

59:36
    Popovics próbálkozik éles szögből, ám ezúttal Raitums figyelt.

58:55
    Bíró Tamás tüzel ezúttal hat méterről, nem sokkal kapu mellé.

57:59
    A HSC gólt szerzett!
    Szépít a Csíkszereda! Erik Spady passzol a jobb szélen helyezkedő SHANE HEFFERNAN-hoz, aki lopja a távolságot a kapu felé, majd hat méterről, nagy erővel kilövi a hosszú felsőt. 6-1!

57:04
    Keegan Dansereau kap két perces büntetést gáncsolásért.

56:42
    Nagy István szerez korongot az ellenfél kapuja előtt, majd keresztpasszal próbálkozik, amiről Salonen lemarad.

55:41
    Satek cselezi magát lövőhelyzetbe a jobb szélen, majd tüzel is, de a löket a blokkról játéktéren kívülre pattan.

55:15
    Láda Péter próbálkozik távolról átlövéssel, pontatlanul.

54:29
    Szilágyi lövése kijön Raitumsról, Nagy István szabadít fel.

54:01
    A Miskolc gólt szerzett!
    Ismét kihasználja emberelőnyét a hazai csapat! Remek összjátékot láthattunk Keegan Dansereau és BECZE TIHAMÉR között, előbbi a kapu vonalából tette vissza utóbbinak, aki egyet igazított, majd kíméletlenül a jobb fölsőbe varrta a korongot! 6-0!

53:37
    Raitums vágja tarkón Nagy Krisztiánt a kapu előtt és kap ezért kettő percet. Molnár Zsombor üli le a büntetést.

53:13
    Spady bombáz messziről, nem sokkal kapu mellé.

53:00
    Láda Balázs vágja ki a korongot saját kapujának előteréből, tilos felszabadítás lett belőle.

52:35
    Miskolczi cselezte volna be magát a kapu elé Salló mellett, de utóbbi közbeszúrt és megszerezte a korongot.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 6. Hajós, 27. Becze (Vojtkó, Sagert), 32. Dansereau (Boyle, B.), 42. Becze (Cohen, Boyle), 48. Miskolczi (P.), 55. Becze (Dansereau, B.) – 58. Heffernan (Spady)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Kiss) – Boyle, Dósa, Nagy, Cohen, Becze – Sagert, Vojtkó, Tóth, Hajós, Dansereau – Láda P., Budai, Popovics, Láda B., Miskolczi – Ritó, Roczanov, Szilágyi, Fliszár
    vezetőedző: Majoross Gergely

HSC Csíkszereda: Raitums (Kozuch) – Salló, Spady, Salonen, Mihály, Heffernan – Bors, Papp, Satek, Molnár, Tranca – Bíró O., Nagy, Bíró G., Bíró T., Farkas – Borbát
    vezetőedző: Christer Dreberg

Játékvezetők: Varjú, Haszonits – Muzsik, Sipos