Getafe CF – Barcelona 0:0 (vége) | Valencia – Rayo Vallecano 3:0 (vége) | Cordoba – Levante 0:0 (vége)
Málaga CF – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége)
Getafe CF
0:0 (0:0)
FC Barcelona
szombat 13.12.2014, 16:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

Gól nélküli döntetlen született meglepetésre a Getafe otthonában. Az első félidőben Lafita került nagy helyzetben, tekerését Bravo bravúrral kiszedte a bal alsóból. A katalánok nagy helyzetet nem igazán dolgoztak ki, Suareznek volt lehetősége gólt szerezni, de fölé vágta.

A második félidőben a Barca egy kapuzott. A legnagyobb lehetőség Messi előtt adódott, aki 18 méterről a kapufát találta el szabadrúgásból. A helyzetek jöttek sorjában, de minden lövés elszállt a kapu mellett, felett, vagy pedig blokkolták.

Meglepetésre a Barca csak egy pontot hoz el a Getafe otthonából. Köszönjük figyelmüket. Getafe – Barcelona 0:0! (17:52:35)

90+4

90+3
    A beadást Naldo fejelte ki, majd az ismét kapu elé tett labdát Guaita boxolta ki.

90+3
    Messi kapott szabadrúgást, jó helyről jöhet a vendégek beadása.

90+2
    Castro szabálytalankodott, kicsiben el is végezték a katalánok.

90+1
    A bal szélről érkező beadás Naldo lábán változtatott irányt, majd Pique gyenge fejesét Guaita védte simán.

90
    Négy perc a ráadás.

88
    El Haddadi megmozdulása értékelhetetlen, a labda elhagyta az alapvonalt. Kirúgás.

87
    Xavi kapott szabadrúgást, jó 40 méterre a kaputól.

87
    Ezúttal Valera szabálytalan a középpályán, megúszta a sárgát.

86
    Vazquez kapott szabadrúgást.

86
    Pedro Leon szögletét követően Bravo magabiztosan lehúzta a labdát.

85
    Pique mentett nagyot, szöglet következik!

84
    Alba beadása után a játékszer Messi elé pattant, de sokadjára is blokkolnak a védők.

84
    A próbálkozások száma 3-20.

83
    Messi lövése elakadt, majd Suarez lesen tartózkodott. Szabadrúgást kapott a Getafe.

82
    Hosszabbítással együtt jó 10 percük van a csapatoknak, vajon látunk gólt?!

81
    A középre tett labdát kifejelték, majd Iniesta lövése elakadt, újabb próbálkozását is blokkolták. Hősies védekezés.