Burnley FC – Southampton FC 1:0 (vége) | Chelsea F.C. – Hull City 2:0 (vége) | Crystal Palace – Stoke City 1:1 (vége)
Leicester City – Manchester City 0:1 (vége) | Sunderland AFC – West Ham United 1:1 (vége) | West Bromwich Albion – Aston Villa FC 1:0 (vége)
Arsenal FC – Newcastle United 4:1 (vége)
Chelsea Football Club
2:0 (1:0)
Hull City
szombat 13.12.2014, 16:00 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

Gond nélkül hozta az éllovas ezt a meccset a kieső helyen álló Hull City ellen, a gyorsan megszerzett vezetés után a Chelsea semmit sem kockáztatott. Gyakran átadta a területet a vendégeknek, aki az egész meccs folyamán kétszer tudtak helyzetbe kerülni, de a góllövés közelébe sem kerültek, még ezekből sem.

A második félidőben emberelőnybe került a Chelsea, utána volt egy 10 perc, amit nagyon megnyomtak, egy gól még össze is jött nekik, kijátszott akció végén.

Ezzel a hazaiak megerősítették a vezető pozíciójukat, a Hull még egy helyet visszaesve már a 19. helyen áll a tabellán, egyre nagyobb bajba kerülnek. (17:55:26)

90+3

90+3
    Diego Costa hozná ziccerbe Drogbát, de hosszú a labdája.

90+3
    A Hull City játékosi birtokolják a labdát, ők sem mennek sokra vele.

90+2
    Most a hazaiaknál a labda, de nem jutnak kapuig vele.

90+1
    Brady szögletét kifejelik a védők a rövid sarokról.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Robertson lapos beadását Terry vágja ki szögletre az ötösről.

90
    Filipe Luis löki fel Elmohamadyt a vonal mellett, szabadrúgás ez is.

89
    Brady ívelne be ismét balról, de szerelik, kihozza a Chelsea a labdát.

88
    Brady szögletét megcsúsztatják, így sem veszélyes.

88
    Brady szabadrúgás megpattan a sorfalon, szöglet balról.

87
    Szabadrúgás jön a Chelsea kapujától 21 méterre, Diego Costa veszélyes játéka után.