FC Schalke 04 – 1. FC Köln 1:2 (vége) | FC Augsburg – Bayern München 0:4 (vége) | Hertha BSC – Borussia Dortmund 1:0 (vége)
Werder Bremen – Hannover 96 3:3 (vége) | SC Freiburg – Hamburger SV 0:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – VfB Stuttgart 1:1 (vége)
Werder Brémy
3:3 (1:1)
Hannover 96
szombat 13.12.2014, 15:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

Fordulatos és gólgazdag mérkőzést láthattunk, de igazából ezzel az egy ponttal egyik csapat sem lehet elégedett. A mérkőzésen a Hannover szerzett vezetést, de a hazaiak egy szép szabadrúgással még a szünetig egyenlítettek.
    A fordulást követően a brémaiak voltak aktívabbak, az 55. percben már náluk volt az előny. Majd Kiyotake két percen belül kétszer is betalált, ezzel pedig már ismét a Hannover örülhetett. A hajrát a hazaiak megnyomták, közvetlenül a rendes játékidő előtt nem sokkal Galvez állította be a 3:3-as végeredményt.
    A mérkőzés képe alapján igazságosnak mondható a döntetlen. Köszönjük a figyelmet! (17:30:14)

90+2

90+2
    Bartels kapott még a végén sárga lapot buktatásért.

A Werder gólt szerzett!
    Mégis sikerült az egyenlítés a hazaiaknak! Selke pontos bejátszása után ALEJANDRO GALVEZ közelről talált a vendégek kapujába.

88
    Tovább szorongatnak a hazaiak, mindent megtesznek az egyenlítő gólért.

86
    A hazaiak tekerték középre a labdát, Selassie el is tudta fejelni, azonban fölé ment a próbálkozása.

85
    Strebinger rúgta hosszan előre a labdát, majd a balról érkezett beadást kifejelték a vendégvédők, de a Bréma maradt támadásban.

84
    A Bréma végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, de veszélyes területre már nem tudták bejátszani a labdát.

83
    Gulselam buktatásért kapott sárga lapot.

82
    A Hannover már próbálja lassítani a játékot, számukra ez tökéletes eredmény.

81
    A hazaiak birtokolják ugyan a labdát, de a Bréma nem igazán tud helyzetet kidolgozni.

80
    Strebinger rúgta hosszan előre, majd egy szabálytalanság után a Bremen végezhet el szabadrúgást.

78
    Hajrović bonyolódott cselezésbe, végül elveszítette a labdát. A hazaiak feljebb tolták játékukat.

77
    Aycicek helyett Hajrovic érkezett.

76
    Schmiedebach helyett Sané a pályán.

Gólok: 36. Junuzovic, 55. Lorenzen, 89. Galvez – 12. Stindl, 62. Joselu, 64. Kiyotake

Lapok:   20. Kroos (BRM), 68. Caldirola (BRM), 90+2. Bartels (BRM) – 35. Sakai (HAN), 65. Schmiedebach (HAN), 83. Gulselam (HAN)

Werder Brémy: Strebinger – Gebre Selassie, Caldirola, Galvez, Sternberg (39. Garcia) – Kroos, Fritz, Junuzovic, Aycicek (77. Hajrovic) – Bartels, Lorenzen (57. Selke)
    Cserék: Selke, Makiadi, Husic, Lukimya, Bargfrede, Garcia, Hajrovic

Hannover 96: Zieler – Sakai, Marcelo, Schulz, Albornoz – Schmiedebach (76. Sané), Gülselam, Briand (90. Bittencourt), Stindl, Kiyotake (90. Prib) – Joselu
    Cserék: Karaman, Pander,Hirsch, Almer, Prib, Sané, Bittencourt

Játékvezetők: T. Welz – R. Foltyn, M. Thomsen