Burnley FC – Southampton FC 1:0 (vége) | Chelsea F.C. – Hull City 2:0 (vége) | Crystal Palace – Stoke City 1:1 (vége)
Leicester City – Manchester City 0:1 (vége) | Sunderland AFC – West Ham United 1:1 (vége) | West Bromwich Albion – Aston Villa FC 1:0 (vége)
Arsenal FC – Newcastle United 4:1 (vége)
West Bromwich Albion
1:0 (0:0)
Aston Villa FC
szombat 13.12.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

Igen sokáig húzódott a találkozó végül. Richardson korai piros lapja alapvetően meghatározta a találkozót, több, mint 70 percen át kellett emberhátrányban játszania az Aston Villának. Ennek ellenére a bekapott gól után még próbáltak támadni és egyenlíteni, de egy ziccerük adódott csak, az kimaradt.

Alighanem a piros lapnak lesz még visszhangja, egyáltalán nem hinném, hogy nem kap eltiltást ezért a belépőért Richardson. A WBA begyűjtötte a három pontot, a Villa ma pont nélkül maradt.

WBA – Aston Villa: 1-0.
    ---- (17:55:55)

90+5

90+5
    Gardner a gólja után most egy sárga lapot szed össze.

90+3
    Továbbra is nyom az Aston Villa, de igazából nagy helyzetig jó ideje nem jutnak.

90+1
    Négy perc a ráadás, van még némi ideje a Villának.

90
    Az Aston Villa támad emberhátrányban is az egyenlítésért, de jól védekezik a West Bromwich Albion.

85
    Tartja egy gólos előnyét a WBA, bár Benteke kihagyott egy ziccert a túloldalon.

80
    Weimann érkezik Cissokho helyett szintén a vendégeknél.