Manchester City – Crystal Palace 3:0 (vége) | Aston Villa FC – Manchester United 1:1 (vége) | Hull City – Swansea City 0:1 (vége)
Queens Park Rangers – West Bromwich Albion 3:2 (vége) | Southampton FC – Everton FC 3:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Burnley FC 2:1 (vége)
West Ham United – Leicester City 2:0 (vége)
West Ham United
2:0 (1:0)
Leicester City
szombat 20.12.2014, 16:00 • Boleyn Ground, London • Barclays Premier League

Remek győzelemmel ajándékozza meg magát és szurkolóit a West Ham United, ezzel továbbra is negyedik helyen áll a londoni együttes. Az utolsó tíz percet leszámítva végig kézben tartotta a mérkőzést Sam Allardyce legénysége, Carroll első félidőben szerzett góljához még érkezett Downing bombagólja az 56. percben, ezzel kétgólos győzelmet aratnak a kiesőjelölt ellen. A Leicester City védekező felállásban vágott neki a találkozónak, a két bekapott gól után ugyan próbált újítani Nigel Pearson vezetőedző, ám még szépíteni sem tudtak ezt követően a Rókák. Ebben óriási szerepe volt Adriánnak, a hazaiak kapusának, aki az utolsó tíz percben két óriási védéssel is hozzájárult csapata győzelméhez. Élvezetes mérkőzésen tehát West Ham United – Leicester City 2:0! Köszönjük a figyelmet! (17:56:55)

90+3

90+3
    Cresswell ment szögletre egy jobb oldali beadást követően, a sarokrúgást követően azonban nincs lövés a vendégektől.

90+2
    Adrián! Újabb földöntúli bravúr a spanyol kapustól, ezúttal Ulloa 6 méteres, rövid sarokba tartó fejesét szedte ki Simpson beadása után!

90+1
    Három perc lesz a hosszabbítás a mérkőzés végén.

90
    Az utolsó tíz percre feljavult a Leicester City játéka, a pontszerzés viszont továbbra is elérhetetlen távolságban.

90
    Simpson beadását könnyedén húzza magához Adrián.

89
    Ulloát tüntették el a hazai tizenhatos vonalánál, a játékvezető sípja azonban néma maradt, pedig remek helyről járhatott volna a szabadrúgás.

89
    Valencia kapja a kiugratást, az asszisztens azonban lest jelez, jogosan.

88
    Mahrez küzd nagyot a hazai tizenhatoson belül Reiddel, a játékvezető szabálytalannak látja az algír játékost, kifelé jár a szabadrúgás.

87
    Utolsó cseréjét is kihasználja a West Ham: Nolan helyén Amalfitano.

86
    Mahrez bal oldali beadása már sokkal jobban sikerül, középen Nugent érkezik nagy sebességgel, 9 méterről kapásból lövi el a labdát, Adrián reflexmozdulattal kitolja a felsőléc alá tartó lövést. Óriási bravúr a spanyol hálóőrtől!

86
    Mahrez beadása gyenge, könnyedén kifejelik a védők.

85
    Valencia kap nagy tapsot, miután két védő mellett is megtartotta a labdát a hazai szögletzászlónál, később viszont szabadrúgást kap a Leicester, Carroll volt szabálytalan.

85
    A szöglet nem veszélyes, jöhet a labdával a Leicester City.

84
    Valencia indult meg saját térfeléről a bal szélen, egészen az alapvonalig vitte a labdát, ahol King mentett előle szögletre.

84
    Schlupp beadás érkezik a hazai tizenhatosra, Colins fejeli ki, Nugent lövésébe pedig belelépnek a védők.