Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 6:4 (vége) | Dab.Docler – Debreceni HK 6:0 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 5:2 (vége)
Corona Brasov Wolves
6:4 (1:1, 2:3, 3:0)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 28.12.2014, 17:00 • Brassó • MOL Liga

55:37
    Molnár áll ki végül két percre térdhasználat miatt, bizonyára benne maradt még az előző eset és törlesztett. Fradi emberelőny, ez nehéz menet lesz az erdélyi csapatnak így.

49:56
    Salugát látványosan megakasztották, ahogy betört a támadó harmadba, megint egy ferencvárosi kiállítás következik. Ezúttal Hegyi Ádám áll ki két percre.

46:43
    Ferencvárosi kiállítás, Novak áll ki ma már harmadszor. Ezúttal bottal akasztás miatt.

38:25
    Cerny fogás miatt áll ki két percre, a brassóiak támadhatnak előnyben.

34:08
    Novak áll ki két percre botfogás miatt.

32:47
    Nagy Csaba áll ki két percre gáncsolás miatt. Ferencvárosi emberelőny következik.

25:25
    Németh Péter kerül a büntetőpadra két percre durva játék miatt. Ugyanezt a büntetést kapja János Imre is fogás miatt. Négy a négy ellen.

15:24
    Brassói kiállítás, Nagy Csaba ül le két percre fogás miatt.

04:08
    Az első kiállítás, a Brassótól áll ki két percre Virág Csanád bottal akasztás miatt. Színészkedés miatt a Fraditól Novak áll ki két percre, így most négy a négy ellen a jégen.

Gólok és gólpasszok: 8. Imecs (Petres), 27. Saluga (Obsut), 29. Molnár (Antal), 48. Saluga (Obsut, Klouda), 51. Filip (Klouda, Obsut), 60. Saluga (Klouda) – 7. Németh, 23. Kiss Gábor (Rafaj, Cerny), 26. Dubek (Cerny, Novak), 40. Lévai

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Fodor, Saluga, Filip, Obsut, Klouda – Molnár, Mihály Á., János, Virág Cs., Hietamaki – Antal, Imecs, Zsók, Nagy Cs., Petres – Bálint, Péter Zs., Márton, Mátyás
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Marton) – Dubek, Moravec, Guren, Novak, Kiss Á. – Lencsés, Lévai, Németh P., Revák, Papp Cs. – Galló, Hegyi, Kiss G., Cerny, Rafaj – Hardi, Géczi, Mach, Pál, Farkas

Játékvezetők: Csomortani Zsolt, Gergely Lehel – Máthé István, Rédai Botond