Dab.Docler – Corona Brasov Wolves 5:4 (1:0 szétlövés után) | DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 8:0 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
HSC Csíkszereda
szombat 03.01.2015, 19:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

A harmadik harmadban már "csak" két újabb gólt lőtt a Miskolc, ezzel végeredményben rendkívül simán és magabiztosan, egy 8-0 arányú győzelemmel melegítettek a vasárnapi, Érsekújvár elleni rangadóra, ahol igazán érdemes lesz majd velünk tartani! Várom tehát olvasóinkat holnap 18 órától a Liga csúcsrangadóján, addig is kellemes hétvégét kívánok! (21:37:10)

60:00

59:30
    Dósa távoli lövése jócskán mellé száll.

57:20
    Mihály passza után Bors próbálja bekotorni a hálóba a pakkot, de Duschek az útjába áll.

56:35
    Boyle ígéretes passzát Popovics elől Salló kanalazta el.

56:00
    Fliszár lő a jobb szélről, Raitums tornázza ki a kapura menő pakkot.

55:05
    A Miskolc gólt szerzett!
    Megvan a nyolcadik hazai gól is! Hajós Roland nyomja be balról a korongot a kapu elé, ahol KEEGAN DANSEREAU érkezik, aki egy méterről bekotorja a hálóba a játékszert Raitums közreműködésével. 8-0!

54:20
    Gőz lódult meg a jobb szélen, majd centerezett, Salló tisztázott a kapu előtt.

53:23
    Nagy Krisztián fordult kapura közelről, látványos mozdulattal, de Raitums jól zárta a szöget.

52:51
    Popovics lő nyolc méterről, kapásból, Raitums nagyot véd.

52:34
    Hosszas folyamatos játékot követően Bors tilos felszabadítása miatt van szünet.

51:15
    Visszatér a jégre Bíró is, közben Boyle távoli kísérletét védi kissé nehézkesen Raitums.

50:30
    Becze kapott pontos passzt a kapu előtt Metcalfe-tól, még igazíthatott is egyet, de nem tudta ellőni Raitums mellett.

49:35
    Rövid ideig ismét kettős előnyben voltak a hazaiak, de Spady kiállítása letelt, így megint öt a négy ellen.

49:10
    Bíró Ottó büntetése kettő perc gáncsolásért.

49:03
    Szép és türelmes összjáték után jutott lövőhelyzetig Tóth, de közeli löketét Raitums védte, a korong a palánkon túlra pattant.

48:04
    Dudas ágyúz messziről, jócskán kapu fölé.

47:27
    Erik Spady is kiülhet két percre miután bottal lökte Gőz Balázst.

46:48
    Hamar gólra váltja az emberelőnyt a hazai csapat! Tóth Adrián passzol a bal szélről, a kapuval egyvonalból a hosszún érkező GŐZ BALÁZS elé, aki kapásból, közvetlen közelről be is vágja a korongot a kapuba! 7-0!

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 3. Hajós (Tóth, Dansereau), 7. Popovics (K., Sagert), 19. Dansereau (Tóth, Sagert), 28. Sagert (Fliszár, Gőz), 30. Becze (Metcalfe, Cohen), 40. Metcalfe (Hajós, Sagert), 47. Gőz (Tóth, Sagert), 56. Dansereau (Hajós, Tóth)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Bálizs) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Becze, Cohen – Gőz, Sagert, Hajós, Tóth, Dansereau – Láda B., Dósa, Popovics, Nagy K., Miskolczi – Ritó, Vojtkó, Roczanov, Szilágyi, Fliszár
    vezetőedző: Majoross Gergely

HSC Csíkszereda: Raitums (Ruczuj) – Spady, Salló, Heffernan, Satek, Molnár Zs. – Bors, Papp, Mihály, Bíró M., Tranca – Nagy I., Gecse, Farkas, Bíró O., Molnár Z. – Geréb, Rokaly
    vezetőedző: Christer Dreberg

Játékvezetők: Németh, Haszonits – Kormos, Székely