Dinamo Moszkva – RSC Anderlecht 3:1 (vége) | Zenit – PSV Eindhoven 3:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Sevilla 2:3 (vége)
Legia – Ajax Amsterdam 0:3 (vége) | Dynamo Kijev – En Avant Guingamp 3:1 (vége) | Salzburg – Villarreal 1:3 (vége)
Besiktas JK – Liverpool F.C. 1:0 (5:4 bűnt. vége) | ACF Fiorentina – Tottenham Hotspur 2:0 (vége) | Internazionale – Celtic Glasgow 1:0 (vége)
Everton FC – BSC Young Boys 3:1 (vége) | Club Brugge KV – Aalborg 3:0 (vége) | Athletic Bilbao – Torino FC 2:3 (vége)
Sporting CP – VfL Wolfsburg 0:0 (vége) | Olympiacos FC – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:2 (vége) | SSC Napoli – Trabzonspor 1:0 (vége)
Feyenoord Rotterdam – AS Roma 1:2 (vége)
Borussia M'gladbach
2:3 (2:2)
Sevilla FC
csütörtök 26.02.2015, 19:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Európa liga

Az első félidőben kétszer is vezetni tudott a Sevilla, mindkét alkalommal kiegyenlített a Gladbach. Sokkal több helyzetük volt az első félidőben is, de a Sevilla mindkét gólhelyzetét gólra váltotta.

A második félidőben kétszer is a kapufát találták el a hazaiak, a szerencse nem volt mellettük, ráadásul Xhaka a kiállítás sorsára jutott a 69. percben. Innentől muszáj volt még többet kockáztatni, amire rá is fáztak, hiszen egy kontra végén a 79 .percben Vitolo megszerezte a vezetést, és végül összesítésben 4:2-re a Sevilla nyert, és jutott tovább!

A végeredmény tehát Borussia M'gladbach – Sevilla 2:3. Köszönjük figyelmüket! (20:54:55)

90+4

90+4
    Az utolsó percben járunk.

90+2
    Gameiro kapott sárgát fegyelmezetlenség miatt.

90
    Traore lövésre szánta el magát, a kaput nem sikerült eltalálnia.

88
    Hrgota szabálytalankodott ellenfelével szemben.

87
    Helyzet a túloldalon is, Iborra lövését Sommer hárítani tudta.

87
    Raffael átlövését Rico képes volt hárítani!

86
    Hrgota beadását Rico magabiztosan gyűjtötte be.

85
    Öt perc a rendes játékidőből.

84
    A Sevilla kapott legutóbbi tét meccsén a 88. perc után két gólt, most hat-nyolc perc alatt hármat kéne kapniuk, hogy kiessenek. Erre elég kicsi a sansz.

83
    A jobb szélről érkező beadás használhatatlan. Feladták a hazaiak. Rico jöhet kirúgással, és nem sieti el.

82
    Navarro érkezett Tremoulinas helyére.

81
    Csak magát hibáztathatják a hazai játékosok. Ennyi helyzetből illett volna többször betalálni. Ellenben a Sevilla hat lövéséből pedig háromszor is betalált.