Dinamo Moszkva – RSC Anderlecht 3:1 (vége) | Zenit – PSV Eindhoven 3:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Sevilla 2:3 (vége)
Legia – Ajax Amsterdam 0:3 (vége) | Dynamo Kijev – En Avant Guingamp 3:1 (vége) | Salzburg – Villarreal 1:3 (vége)
Besiktas JK – Liverpool F.C. 1:0 (5:4 bűnt. vége) | ACF Fiorentina – Tottenham Hotspur 2:0 (vége) | Internazionale – Celtic Glasgow 1:0 (vége)
Everton FC – BSC Young Boys 3:1 (vége) | Club Brugge KV – Aalborg 3:0 (vége) | Athletic Bilbao – Torino FC 2:3 (vége)
Sporting CP – VfL Wolfsburg 0:0 (vége) | Olympiacos FC – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:2 (vége) | SSC Napoli – Trabzonspor 1:0 (vége)
Feyenoord Rotterdam – AS Roma 1:2 (vége)
Athletic Bilbao
2:3 (1:2)
Torino FC
csütörtök 26.02.2015, 21:05 • San Mamés, Bilbao • Európa liga

Az első félidőben egy büntetőből szerzett gólt a Torino, amire Iraola a 44.percben válaszolt. A félidőben még sem döntetlen lett az eredmény, hisz a ráadásban Lopez fejesével a Torino mehetett pihenni előnyben.

A második félidőben nyomott a Bilbao, az egyenlités összejött, amivel egy darabig hosszabbitásra állt a meccs, de Darmian remek kapásgóljával a legjobb tizenhatba rúgta csapatát. Erre már nem tudott válaszolni a Bilbao. A forduló leggólgazdagabb meccse volt ez a Mönchengladbach – Sevilla meccsel egyetemben, reméljük jól szórakoztak.

A végeredmény tehát Bilbao – Torino 2:3. A Torino ment tovább. Köszönjük figyelmüket! (22:59:31)

90+5

90+4
    Martinez lesen tartózkodott.

90+3
    Susaeta nem tudta át venni a labdát, pedig nagy helyzet lett volna. Kirúgással jöhet Padelli.

90+2
    Vives távoli lövése jócskán fölé szállt.

90+1
    Aduriz szabálytalan Glik-kel szemben.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Énekelnek a szakadó esőben a torinói szurkolók, hamarosan vége.

89
    A Torino az első olasz csapat amely nyerni tudna a Bilbao otthonában. Ez még a Juventusnak sem sikerült.

88
    Susaeta szabálytalan Molinaro-val szemben a középpályán.

87
    Matinez kapta lesen a labdát.

86
    A beadás pillanatában Williams lökte ellenfelét, szabadrúgás a torinóiak javára.

86
    A beadás lecsorgott, majd kivágták, de maradt a Bilbao-nal, ezt követően a kapu elé tett labdát Glik mentette újabb szögletre.

85
    Iraola harcolt ki újabb sarokrúgást.

83
    El Kaddouri helyére Farnerud érkezett.

82
    Susaeta húsz méteres lövése a kapu jobb oldala mellett csordogál ki.

81
    Martinez ziccerben, elvitte a kapus mellett, majd borzalmasan találta el, mellé lőtte jócskán!

80
    Susaeta sarokrúgása nem okozott veszélyt, kontrázhat a Torino.

80
    Iraola léc alá tartó távoli bombáját Padelli tolta szögletre !

Gólok: 44. Iraola, 61. Marcos – 16. Quagliarella (bünt.), 45+3. Lopez, 67. Darmian

Lapok:   28. Etxeita (ATB), 45+2. Rico (ATB), 70. Aduriz (ATB) – 39. Lopez (TUI), 48. Gazzi (TUI), 53. Darmian (TUI), 70. Glik (TUI), 77. Martinez (TUI)

Athletic Bilbao: Herrerin – de Marcos, Laporte, Etxeita, Iraola – Gurpegi (C) ( 42' Williams )– Rico ( 79' Lopez ), San Jose, Etxebarria ( 70' Susaeta ) – Aduriz, Muniain
    Cserék: Ibraizoz – Balenziaga, Ibai, Lopez, Susaeta, Viguera, Williams

Edző: E. Valverde

Torino FC: Padelli – Maksimovic, Glik (C), Moretti – Darmian, Vives, Gazzi, El Kaddouri ( 83' Farnerud ), Molinaro – Lopez ( 73' Martinez ), Quagliarella
    Cserék: Castellazzi – Amauri, Bovo, Farnerud, Jansson, Martinez, Silva

Edző: G. Ventura

Játékvezetők: Liran Liany