Dinamo Moszkva – RSC Anderlecht 3:1 (vége) | Zenit – PSV Eindhoven 3:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Sevilla 2:3 (vége)
Legia – Ajax Amsterdam 0:3 (vége) | Dynamo Kijev – En Avant Guingamp 3:1 (vége) | Salzburg – Villarreal 1:3 (vége)
Besiktas JK – Liverpool F.C. 1:0 (5:4 bűnt. vége) | ACF Fiorentina – Tottenham Hotspur 2:0 (vége) | Internazionale – Celtic Glasgow 1:0 (vége)
Everton FC – BSC Young Boys 3:1 (vége) | Club Brugge KV – Aalborg 3:0 (vége) | Athletic Bilbao – Torino FC 2:3 (vége)
Sporting CP – VfL Wolfsburg 0:0 (vége) | Olympiacos FC – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:2 (vége) | SSC Napoli – Trabzonspor 1:0 (vége)
Feyenoord Rotterdam – AS Roma 1:2 (vége)
FC Red Bull Salzburg
1:3 (1:1)
Villarreal CF
csütörtök 26.02.2015, 19:00 • Red Bull Arena • Európa liga

Az első félidei remek kezdés után azt hihették a hazaiak, hogy meglesz a továbbjutás, de hiába lett meg a vezető gól a félidőig egyenlítettek a vendégek. A Villareal okosan játszott a második félidőben és a kontráinak meg is lett az eredménye, sikerült két góllal megnyerni a meccset. a második bekapott gól után összesetek a hazaiak, a Villareal kettős győzelemmel megérdemelten jutott tovább a párharcból! (20:58:41)

90+3

90
    Majdnem egy indítás a bal szélen, de Ramalho lekapcsolja a labdát G. dos Santos elől.

90+1
    Elég unalmas lesz ez a három perc, a hazaiak passzolgatnak a középvonalán.

90
    Három perc a hosszabbítás.

89
    Costa előrevágott labdája sem jobb, Schwegler veszi le.

88
    Nagyon rossz az előreívelés Keitától, a vendégeké a labda.

87
    Asenjo fogta az előreívelést Soriano elől, a vendégeké a labda.

86
    A harmadik csere a Villarreal CF-nél: lemegy Pina, bejön Campbell.

85
    A vendégek a térfelükre húzódtak, hagyják passzolgatni a hazaiakat.

84
    A harmadik csere a FC Red Bull Salzburgnál: lemegy Djuricin, bejön Berisha.

83
    G. dos Santos kapott sárga lapot egy durva belépőért.

82
    A Dinamo Kijev – Guingamp meccs félbeszakadt, mert a hazai nézők berontottak a pályára. Itt, Sazburgban nyugodt a légkör, mindenki beletörődött a kiesésbe.

81
    Szöglet a hazaiaknak a jobb sarokból, de Soriano beadását kifejeli a vendégkapu elől Musacchio.

80
    A második csere a Villarreal CF-nél: lemegy Vietto, bejön Gomez.

79
    Úgy néz ki a hazaiak fejben is elfáradtak, összeroppantja őket, hogy nem juthatnak tovább.
    Giovani DOS SANTOS - 1:3