MTK Budapest FC – Győr 2:1 (vége) | Szombathelyi Haladás – Ferencvárosi Torna Club 0:3 (vége) | Debreceni VSC – Paksi FC 2:0 (vége)
Pécsi MFC – Budapest Honvéd FC 2:1 (vége) | Dunaújváros – Puskás Akadémia FC 2:3 (vége)
MTK Budapest FC
2:1 (1:1)
ETO FC Győr
szombat 18.04.2015, 14:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Az elmúlt két szezonban az MTK hazai pályán veszített a Győr ellen, most azonban a fővárosiak begyűjtötték a három pontot.
    A mérkőzés 29. percében Pölöskei szabadrúgása után a hazaiak jutottak vezetéshez, öt perc múlva azonban Priskin révén egyenlítettek a vendégek.
    A fordulást követően több-kevésbé kiegyenlített volt a küzdelem, a kék-fehérek Csiki góljával a 60. percben ismét vezetéshez jutottak.
    A találkozó hajrában próbálkozott ugyan a Győr, az eredmény azonban már nem változott.
    Az MTK ezzel a győzelemmel feljött a második helyre, de a Ferencváros még ezután játssza bajnoki mérkőzését. A Győr vereségével maradt a tizedik helyen.
    Köszönöm a figyelmet! (15:57:40)

90+3

90+3
    Próbálkozott ugyan a Győr a hajrában, az utolsó percben azonban már nem tudott veszélyeztetni.

90+2
    Ibanez jobbról ívelhette be a győriek szabadrúgását, középen a hazaiak kifejelték a labdát.

90+1
    Csiki helyett Bese a pályán.

90+1
    Priskin védője szorításában jobbról, mintegy hét méterről bombázott fölé-mellé.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Hegedüsnek kellett védenie egy balról, mintegy tíz méterről leadott lövést, könnyen egyenlíthetett volna a Győr.

88
    Egy hazai kontrából Vukmir indult meg nagy elánnal előre, végül a fővárosiak nem jutottak lövésig.

87
    Thiam meggyógyult, folytatódhat a mérkőzés.

86
    Thiam maradt lent a gyepen, egyelőre nem lehet tudni, hogy a hazaiak játékosa tudja-e folytatni a játékot.

85
    Windecker kapásból lőtt kapura mintegy húsz méterről, fél magas suhintása nem sokkal ment el a jobb kapufa mellett.

84
    Torghelle volt lesen, szabadrúgással jöhet kifelé a Győr.

83
    Vass húzták vissza, a kezdőkörből végezhet el szabadrúgást a hazai csapat.

82
    A Győr lőtte be a labdát a hazaiak kapujához, Hegedüs mozdult ki jó ütemben.

81
    Torghelle passzolta el magát a vendégek tizenhatosa előtt, de már ismét a fővárosiak támadhatnak.

80
    Balról érkezett a győriek beadása, középen Stevanovic fejelt jócskán kapu fölé.

79
    Koltai helyett Mervó érkezett.

78
    Garami mester próbálja nyugtatni a hazaiakat, az MTK-nak jó tíz percet kell kihúznia a sikerhez.

Gólok: 29. Pölöskei, 60. Csiki – 34. Priskin

Lapok:   51. Thiam (MTK) – 28. Lang (ETO)

MTK Budapest FC: Hegedüs – Baki, Vukmir, Vass, Vadnai (46. Poór)– Thiam, Pölöskei, Kanta (11. Hajdú)– Horváth, Torghelle, Csiki (90. Bese)
    Cserék: Groppioni – Cseke, Poór, Bese, Tamayo, Hajdú

ETO FC Győr: Kamenar – Brdarovski, Nagy Ádám, Lang, Ibanez – Windecker, Kamber (66. Mayer) – Pátkai, Kerékgyártó (54. Stevanovic), Koltai (79. Mervó) – Priskin
    Cserék: Pogacsics – Mervó, Tóth Dávid, Bucsa, Dinjar, Mayer, Stevanovic

Játékvezetők: Solymosi Péter – Dr. Varga Zsolt, Georgiou Theodoros